Oryginalny Deca Durabolin (Nandrolone) Kupić

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Oryginalny Deca Durabolin jest drugim najpopularniejszym i drugim najczęściej stosowanym sterydem anabolicznym, jaki kiedykolwiek istniał. Pod względem popularności ustępuje tylko Dianabolowi, a Winstrol jest trzecim najpopularniejszym sterydem anabolicznym wśród sportowców i kulturystów. Dlatego nie jest to rzadki steryd anaboliczny na rynku, a fakt, że jest to jeden z jedynych sterydów anabolicznych, które są obecnie masowo produkowane i sprzedawane na amerykańskim rynku recept, tylko jeszcze bardziej rozszerza jego dostępność. Osoby, które chcą kupić oryginalny Deca Durabolin, z przyjemnością napotkają liczne odmiany i marki oryginalnego Deca Durabolin, zarówno produktów farmaceutycznych, jak i produktów podziemnego laboratorium (UGL).

Jednak przy jego ogromnej popularności istnieje mnóstwo podrobionych podrobionych produktów (zwłaszcza farmaceutycznych oryginalnych produktów Deca Durabolin). Jednocześnie duża popularność tego związku skutkuje również zalewaniem rynku wieloma legalnymi produktami.

Oryginalny Deca Durabolin (Nandrolone) Kupić

Oryginalny Deca Durabolin (Nandrolone) Kupić

Farmaceutyczna klasa a podziemne laboratoria

Wszystkie sterydy anaboliczne ostatecznie należą do dwóch kategorii produktów: produktów farmaceutycznych i produktów podziemnego laboratorium (UGL). Potencjalni użytkownicy, którzy chcą kupić oryginalny Deca Durabolin, nie są wyjątkiem i zawsze będą musieli zmierzyć się z tymi dwoma opcjami podczas kupowania sterydów anabolicznych. Produkty klasy farmaceutycznej to produkty wytwarzane przez dowolną firmę farmaceutyczną zatwierdzoną przez FDA (lub jej odpowiednik), w związku z czym istnieje rygorystyczna kontrola jakości i nadzór nad produkcją leków. Rezultatem jest produkt klasy ludzkiej, który jest dokładnie dozowany i gwarantuje czystość i sterylność. Kompromisem z doskonałością jest koszt: produkty klasy farmaceutycznej są na ogół bardzo drogie i znacznie droższe w porównaniu z produktami laboratoryjnymi podziemnymi.

Powody tego wynikają z połączenia nadrabiania kosztów prac badawczo-rozwojowych w zakresie opracowywania leków oraz zaawansowanych procesów produkcyjnych i sprzętu używanego przez koncerny farmaceutyczne. Podziemne laboratoria to laboratoria prowadzone w każdym regionie i kraju na świecie i w zależności od kraju, w którym się znajdują, często są prowadzone nielegalnie. Obiekty, w których działają podziemne laboratoria, mogą być różnorodne, od laboratoriów w piwnicach / łazienkach / garażach po obiekty klasy farmaceutycznej.

Nie ma jednak gwarancji, w jakich warunkach produkty są wytwarzane, to samo można powiedzieć o jakości samych produktów. Większość podziemnych laboratoriów wytwarza dość dokładne i przyzwoite produkty, ale nawet jeśli produkty są sterylne i dokładnie dozowane, często występują problemy z metalami i pewnymi niezamierzonymi dodatkami w produktach. Jedyną zaletą są niższe koszty w porównaniu z lekami przeznaczonymi dla ludzi.

Produkty farmaceutyczne Original Deca Durabolin zostaną omówione tylko tutaj, ponieważ podziemne laboratoria są tak liczne (w tysiącach), że niemożliwe jest szczegółowe wyszczególnienie każdej marki UGL. Oprócz tego podziemne laboratoria są konfigurowane i zamykane szybciej, niż zmieniają się wiatry, a wymienienie produktów opracowanych przez laboratorium, które nie będzie istnieć za 2 miesiące lub 2 lata, byłoby bezcelowe.

Klasa farmaceutyczna

Dla tych, którzy zamierzają kupić oryginalny Deca Durabolin, ważne jest, aby pamiętać, że chociaż ten steryd anaboliczny jest nadal produkowany i sprzedawany na rynku amerykańskim, Organon nie jest już firmą farmaceutyczną odpowiedzialną za jego produkcję i sprzedaż. Do poprzednich producentów Original Deca Durabolin należeli również Watson Labs i Chein Pharmaceuticals, które również jakiś czas temu zaprzestały produkcji generycznej tego związku. Niestety ze względu na fakt, że FDA zawęził medyczne zastosowania Original Deca Durabolin do zaledwie 2 zastosowań, produkcja tego leku w Stanach Zjednoczonych jest bardzo mała i ograniczona do punktu, w którym nikt nie powinien szukać oryginalnych produktów Deca Durabolin, które twierdzą, że są pochodzenia amerykańskiego, ponieważ przepisy kontrolne są bardzo restrykcyjne w stosunku do narkotyków, a potencjalni nabywcy najprawdopodobniej napotkają podróbki.

W Europie Wschodniej oryginalne produkty Deca Durabolin mogą znajdować się w Mołdawii, gdzie Balkan Pharmaceuticals produkuje ten związek pod marką Nandrolona D. Nandrolona D jest dostępna w 1 ml ampułkach, a częstość występowania podrobionych produktów Nandrolona D jest niewielka. Osoby fizyczne mogą również kupić oryginalny Deca Durabolin w Ameryce Południowej, z siedzibą w Paragwaju, produkowany przez Landerlan Pharmaceuticals. Ich produkcja tego związku jest w rzeczywistości dość nowa i jest pakowana w fiolki wielodawkowe o pojemności 10 ml.

W Grecji Norma Hellas produkuje 100 mg / ml produkt w fiolkach 2ml i przez wielu uważany jest za bardzo wysokiej jakości lek. Problem z tym produktem polega na wysokim współczynniku podrabiania, a Norma Hellas niedawno rozpoczęła produkcję fotochromowych etykiet w celu zwalczania masowych operacji podrabiania. Obejmuje to metaliczne oznaczenie holograficzne z logo firmy. Mówi się, że jest to środek przeciwdziałający fałszerstwom, który jest niezwykle trudny do skopiowania. W każdym razie zawsze zaleca się, aby każda osoba, która chce kupić ten produkt, zaopatrzyła się w oryginalne białe pudełko z oryginalnymi dokumentami.

Grecja jest również krajem pochodzenia Organonu, który nadal produkuje za granicą oryginalny Deca Durabolin, ale są one często podatne na podróbki. Problem polega na tym, że jest on pakowany w wielodawkowe fiolki, co jest bardzo łatwym celem dla podrabiania w porównaniu z innymi formami zabezpieczenia (takimi jak szklane ampułki). Każda osoba, która chce kupić Deca w tej marce, powinna mieć przy sobie oryginalne pudełko wraz z oryginalną naklejką zabezpieczającą przed fałszerstwami, na której po wystawieniu na działanie światła UV powinien znajdować się unikalny ukryty znak.

W Indiach PB Labs produkuje swój produkt oznaczony jako Deca-Pronabol 200. Jest on pakowany w ampułki o pojemności 1 ml z dawką 200 mg / ml. Problem z tym produktem polega na tym, że jest on obecnie bardzo rzadki, po części dlatego, że Indie nie są krajem, z którego wielu dostawców na rynku pozyskuje sterydy anaboliczne. Alpha-Pharma of India produkuje również oryginalny Deca Durabolin, który znajduje się w 2 ml fiolkach wielodawkowych o stężeniu 100 mg / ml.

 

Oryginalny Deca Durabolin (Nandrolone) Kupić Przypisy

  1. https://books.google.com.tr/books?id=5GpcTQD_L2oC&pg=PA716&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false
  2. https://books.google.com.tr/books?id=Cb6BOkj9fK4C&pg=PA206&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false