Oryginalny Sustanon

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Jakie właściwości ma Original Sustanon?

  • Pół życia: 15-18 dni
  • Czas wykrywania: 3 miesiące
  • Ocena anaboliczna: 100 Ocena androgenów: 100

Co obejmuje oryginalny Sustanon?

  1. 30mg Propionian testosteronu
  2. 60mg Fenylopropionian testosteronu
  3. 60mg Isocaproate testosteronu
  4. 100mg Dekanian testosteronu

Te estry testosteronu tworzą łącznie 250 mg testosteronu, stąd liczba 250 w nazwie Original Sustanon 250. Podstawą połączenia tych estrów jest stworzenie leku testosteronowego, który może zapewnić pacjentowi korzyści zarówno szybkiego uwalnianie testosteronu do krwiobiegu wraz z wolniejszym uwalnianiem w celu szybszego osiągnięcia maksymalnego poziomu w osoczu krwi i utrzymania go na stałym poziomie. Różni się to bardzo od użycia pojedynczego estru testosteronu, takiego jak propionian testosteronu, który jest pojedynczym produktem zawierającym propionian testosteronu i tylko propionian testosteronu.

Oryginalny Sustanon został pierwotnie opracowany i opracowany przez Organon we wczesnych latach siedemdziesiątych z zamiarem dostarczenia leku opartego na testosteronie, który zapewniłby wyraźne korzyści w warunkach medycznych i klinicznych w porównaniu ze stosowaniem pojedynczych estrów testosteronu. Końcowy rezultat jest taki, że w warunkach medycznych użytkownik musi rzadko wstrzykiwać i podawać lek w porównaniu z innymi formami testosteronu. Oryginalny Sustanon 250 jest prawie wyłącznie produktem europejskim i międzynarodowym i nigdy nie został zatwierdzony do użytku na rynku leków na receptę w Ameryce Północnej. Identyczny bliźniak z Original Sustanon, Omnadren , była / jest bezpośrednią kopią / klonem Original Sustanon, który powstał w Polsce i zyskał popularność i szerokie zastosowanie w Europie Wschodniej i regionie Caucus.

Omnadren początkowo wykazywał niewielką różnicę w porównaniu z oryginalnym Sustanonem, ale niedługo później został wyprodukowany z dosłownie tymi samymi składnikami, proporcjami i specyfikacjami, co oryginalny Sustanon.

Popularność Original Sustanon wśród sportowców i kulturystów nie jest taka, jak kiedyś, ale ten produkt nadal jest szeroko stosowany, szczególnie wśród początkujących użytkowników i początkujących. Powodem jego początkowego wzrostu popularności było przekonanie, że w przypadku Original Sustanon za wydane pieniądze można było uzyskać więcej sterydów w porównaniu z innymi produktami. Jednak w dłuższej perspektywie to przekonanie okazało się fałszywe, ponieważ Original Sustanon 250 został celowo opracowany do zastosowań medycznych i klinicznych, a nie lekkoatletycznych. Jest optymalny dla osób cierpiących na schorzenia, które wymagają stosowania testosteronu i zapewnia znacznie wygodniejsze i wygodniejsze podawanie.

Te przepisane Original Sustanon muszą zajmować się podawaniem tylko raz na 3 do 4 tygodni. Sportowcy i kulturyści wymagają zupełnie innych procedur podawania, a zatem w ogólnym rozrachunku poziomy testosteronu w osoczu krwi osiągałyby zbliżony poziom w tym samym okresie, co każdy inny prosty produkt testosteronowy. W celu poprawy wydajności i sylwetki, Original Sustanon rzadko spełnia minimalne wymagania i oczekiwania przy nieco wyższej cenie i bardziej zawiłym i złożonym schemacie dawkowania i planowania ze względu na skomplikowany charakter połączonych estrów testosteronu zawartych w produkcie.

W istocie Original Sustanon jest podstawowym produktem testosteronu, niczym nie różniącym się od samego testosteronu. Testosteron jest uważany za ojca wszystkich sterydów anabolicznych, z podstawowymi niezbędnymi zdolnościami do budowania mięśni, takimi jak powinowactwo do receptora androgenowego w celu promowania zależnych od receptorów szlaków zaangażowanych w utratę tłuszczu i wzrost mięśni. Testosteron wpływa również na wzrost mięśni poza obszarami, które są zwykle specyficzne dla wzrostu mięśni, takich jak promowanie syntezy glikogenu

Oryginalne efekty uboczne Sustanon

Potencjalne skutki uboczne Original Sustanon obejmują wszystkie te, które są typowe dla samego testosteronu, ponieważ w końcu Original Sustanon jest bezpośrednim produktem testosteronu.

Pierwszym obszarem zainteresowania są estrogenne skutki uboczne ze względu na naturę testosteronu jako aromatyzującego sterydu anabolicznego. Wyraża powinowactwo do enzymu aromatazy, który jest odpowiedzialny za aromatyzację (lub konwersję) testosteronu do estrogenu.

Estrogenne skutki uboczne obejmują zatrzymywanie wody i wzdęcia, podwyższenie ciśnienia krwi (w wyniku zatrzymania wody), zwiększone możliwe zatrzymywanie / przyrost tłuszczu oraz ginekomastia . Wszystkie są oczywiście zależne od dawki i wrażliwości, a wyższe dawki Original Sustanon zwiększą częstotliwość i nasilenie tych efektów ubocznych Original Sustanon. Aby złagodzić te skutki uboczne Original Sustanon, konieczne będzie zastosowanie inhibitora aromatazy i / lub blokera estrogenu, takiego jak SERM, taki jak Nolvadex (cytrynian tamoksyfenu). Aby w pełni zrozumieć różnice, użytkownik powinien przeprowadzić dalsze badania nad różnicami między inhibitorami aromatazy (AI) a SERM (selektywnymi modulatorami receptora estrogenu).

Androgenne skutki uboczne również budzą obawy, ponieważ testosteron łatwo redukuje się do dihydrotestosteronu (DHT) w różnych tkankach w całym ciele. Powoduje to ogólny wzrost androgennych skutków ubocznych, ponieważ DHT jest znacznie silniejszym androgenem niż sam testosteron. Chociaż sam testosteron ma umiarkowaną siłę androgenną, problem tkwi w DHT, który jest znacznie silniejszym androgenem. Androgenne skutki uboczne obejmują: zwiększone wydzielanie sebum (skóra tłusta), nasilone napady trądzik (związane ze zwiększonym wydzielaniem łoju), wzrostem włosów na ciele i twarzy oraz zwiększonym ryzykiem wywołania łysienia typu męskiego (MPB) u osób, które posiadają cechę genetyczną wymaganą do zaistnienia choroby. Te efekty uboczne Original Sustanon można złagodzić poprzez zastosowanie inhibitorów 5-alfa reduktazy i miejscowych antagonistów DHT, takich jak Nizoral.

Efekty uboczne wirylizacji (maskulinizacji) to duży problem w przypadku silnych androgenów, takich jak testosteron, i dlatego nie jest zalecany do stosowania u przypadkowych kobiet. Wirylizacja obejmuje skutki uboczne, takie jak porost włosów na ciele i twarzy, pogłębienie głosu, zaburzenia łechtaczki i nieregularne miesiączki.

Hepatotoksyczność i problemy z wątrobą nie stanowią problemu przy stosowaniu oryginalnego Sustanonu 250 lub jakiegokolwiek produktu testosteronu do wstrzykiwań.

Testosteron ma wyraźny negatywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy, przede wszystkim na negatywną zmianę profili cholesterolu. Samo stosowanie testosteronu sprzyja niskiej do umiarkowanej redukcji HDL („dobrego” cholesterolu), ale badania wykazały jeszcze gorsze zmiany, gdy jest on połączony ze stosowaniem inhibitorów aromatazy, powodując dodatkowy wzrost LDL („złego” cholesterolu), a nawet większe spadki HDL.

Będąc sterydem anabolicznym, testosteron zapoczątkuje zakłócenia, stłumienie i zatrzymanie endogennej produkcji testosteronu, szczególnie w dawkach kulturystycznych.

Oryginalne cyklu i zastosowania Sustanon

Intencją Original Sustanon 250 jest, jako całość, zapewnienie początkowego wzrostu poziomu testosteronu w osoczu krwi w 24 – 48 godzin po podaniu. Następnie poziom we krwi powinien pozostać podwyższony przez okres 21 dni w wyniku większych estrów testosteronu zawartych w mieszance. Pomysł tutaj, jak wcześniej wspomniano, polegał na wykorzystaniu Original Sustanon prawie wyłącznie w leczeniu zastępczej terapii testosteronem. Należy o tym pamiętać, gdy ktoś chce uruchomić oryginalne cyklu Sustanon. Pierwszą wskazówką, jaką powinny dać charakterystyka okresu półtrwania Original Sustanon, jest fakt, że cyklu Original Sustanon muszą być uruchamiane przez znacznie dłuższe okresy, zazwyczaj 10-14 tygodni . Nawet 10 tygodni Oryginalne cyklu Sustanon są uważane za bliskie.

Oryginalne cyklu Sustanon często obejmują użycie tylko oryginalnego Sustanonu, szczególnie w przypadku cykli po raz pierwszy i początkujących. Będąc produktem testosteronu, oryginalny Sustanon może i jest również stosowany jako związek bazowy w cyklu zawierającym inne produkty. Cykle dla początkujących może również zawierać co najmniej jeden inny związek, zazwyczaj z zamiarem zwiększenia masy i siły oraz spęcznienia.

Przykładem tutaj może być Original Sustanon 250 używany do 12 tygodni , z Dianabolem (Methandrostenolone) jako początkowym związkiem podczas pierwszego 4-6 tygodni cyklu. Dekanian nandrolonu (Deca-Duarbolin) jest również powszechnie łączony z oryginalnymi cyklami Sustanon i ma tendencję do łączenia się z nim szczególnie dobrze ze względu na dłuższy okres półtrwania i jest odpowiedni w dłuższych cyklach 12 tygodni lub dłużej.

Oryginalne dawki i administracja Sustanon

Pierwotnie zaprojektowany i przeznaczony do użytku klinicznego i medycznego, zwłaszcza w terapii zastępczej testosteronem (TRT), średnie dawki medyczne Original Sustanon w 250mg administracja co 3 tygodnie i są zwykle dostosowywane do indywidualnych potrzeb, które lekarz uzna za konieczne.

Najczęściej w kręgach atletycznych i kulturystycznych początkowe oryginalne dawki Sustanon zacząć od około 300 – 500mg tygodniowo . Zwykle nie ma potrzeby zwiększania dawek oryginalnego Sustanonu poza ten zakres, szczególnie w przypadku stosowania z innymi związkami. Średnio zaawansowani użytkownicy często zapuszczają się w krainę 500-750 mg na tydzień, często gdy Original Sustanon jest używany samodzielnie. Średnio zaawansowani użytkownicy często nadal będą pozostawać w zakresie 500 mg tygodniowo, gdy stosują z nim inne związki. Zaawansowani użytkownicy wiadomo, że rosną tak wysoko, jak 750 – 1000mg tygodniowo , ale znowu dzieje się tak zwykle tylko wtedy, gdy Original Sustanon jest używany samodzielnie, a nie z innymi sterydami anabolicznymi.

Inną powszechną opcją jest stosowanie dawek oryginalnego Sustanonu na poziomie TRT, aby zapewnić jedynie podstawowy poziom hormonu w celu ułatwienia podstawowych funkcji biologicznych, podczas gdy inne silniejsze związki są podkreślane w celu promowania efektów anabolicznych. W takim przypadku użytkownicy często będą korzystać z Original Sustanon pod adresem 100 – 250mg tygodniowo i polegaj na innych związkach w wyższych dawkach, aby doświadczyć korzyści dla wydajności i sylwetki.

Oryginalny Sustanon 250 nie jest zalecany dla kobiet ze względu na jego silną androgenną naturę, dlatego zaleca się kobietom szukać gdzie indziej słabszych androgenów, które można wykorzystać do poprawy wydajności i poprawy sylwetki.

Oryginalny Sustanon

Oryginalny Sustanon

Jak kupić oryginalny Sustanon

Oryginalny Sustanon jest tak samo powszechny jak każdy inny produkt testosteronowy na rynku i jest dostępny z różnych źródeł, od źródeł internetowych, stron internetowych i systemów zamówień e-mailowych do osobistych “ sprzedawców siłowni ”. Chociaż ceny mogą się różnić, Original Sustanon jest uważany za tani produkt w zakupie. Farmaceutyczny Original Sustanon 250, który jest produkowany przez duże firmy farmaceutyczne, jest łatwo dostępny, chociaż istnieją podróbki i podróbki. Generyczny farmaceutyczny oryginalny produkt Sustanon jest również szeroko dostępny u różnych producentów, a produkty podziemnego laboratorium (UGL) są jeszcze bardziej obfite na czarnym rynku sterydów anabolicznych.

Farmaceutyczny oryginalny produkt Sustanon w zakresie 6-20 USD na pojedynczą ampułkę 1ml zawierającą 250mg, w zależności od typu źródła. Podziemny laboratoryjny oryginalny Sustanon można znaleźć jeszcze taniej (kosztem zmian jakości), zwykle w zakresie 50–100 USD na dole i powyżej 140-160 USD dla fiolki 10 ml zawierającej 250 mg / ml produktu. Ceny te w dużym stopniu zależą od produktu laboratoryjnego i danego źródła.

 

Oryginalny Sustanon Przypisy

  1. https://en.wikipedia.org/wiki/Testosterone_cypionate
  2. https://books.google.com.tr/books?id=x4ttqKIAOg0C&pg=PA423&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false