Anavar (Oxandrolone) Gdzie Kupić

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Anavar – nazwa chemiczna Oxandrolone, jest jednym z najpopularniejszych doustnych sterydów i najczęściej stosowanych obecnie sterydów anabolicznych i tak było od dziesięcioleci. Anavar jest znany z tego, że jest stosunkowo bezpiecznym sterydem anabolicznym w porównaniu do innych, ponieważ jest stosowany przez osoby prowadzące pierwsze cyklu, kobiety i osoby, które są znacznie bardziej doświadczone i regularnie rywalizują na etapach kulturystycznych. Dzięki ogólnej dobrej reputacji w zakresie cykli chudego łączenia, cięcia i stosowania w niskich dawkach dla kobiet, można zrozumieć, dlaczego jest tak popularny w świecie używającym sterydów.

Aby najpierw zrozumieć Anavar, musimy poznać jego pochodzenie. Anavar został po raz pierwszy opracowany i opublikowany w 1962 roku w leczeniu chorób powodujących zanik mięśni i masy ciała. Chociaż Oxandrolone nie jest idealnym sterydem anabolicznym, jego negatywny wpływ na organizm jest znacznie mniejszy niż inne sterydy anaboliczne. Kilka lat po publikacji w 1962 r. Firma GD Searle & Co Laboratories (która nie jest znana jako Pfizer Inc.) narodziła markę Anavar, a nazwa handlowa została nadana Oxandrolone w Stanach Zjednoczonych i na rynkach zachodnich oraz; Lonavar, Lipidex, Antitriol, Anatrophil i Protivar to marki nadawane innym rynkom.

Z medycznego punktu widzenia Anavar był dobrym i skutecznym związkiem do wspomagania przyrostu beztłuszczowej masy ciała w okresach katabolicznych (takich jak choroba, zwalczanie infekcji), regeneracji po urazach jako uzupełnienie długotrwałej terapii kortykosteroidami, zwiększania syntezy kolagenu w kościach pacjentów cierpiących na osteoporozę. Anavar jest nadal przepisywany medycznie mężczyznom, kobietom, a nawet dzieciom ze względu na dobry profil bezpieczeństwa.

Farmaceutyczny Anavar na sprzedaż

Anavar klasy farmaceutycznej jest jednym z najtrudniejszych do uzyskania sterydów anabolicznych spośród wszystkich produktów przeznaczonych dla ludzi. Searle zaprzestał produkcji na początku lat 90-tych i od tego czasu inne firmy farmaceutyczne produkowały Anavar, ale nadal jest on rzadki. Oxandrolone klasy farmaceutycznej jest sprzedawany pod następującymi markami lub nazwami handlowymi:

  • Bonavar – Body Research, Tajlandia
  • Oksanol – Xenion Pharm Co
  • Oxandrin – Savient Pharmaceuticals, USA
  • Oxandrolon – Balkan Pharmaceuticals, Mołdawia
  • Oxandroland – Landerlan Pharmaceutical, Paragwaj

Znalezienie Anavaru klasy ludzkiej na sprzedaż może być problematyczne. Po pierwsze, ze względu na ilość Anavaru do sprzedaży do użytku przez ludzi jest tak rzadka. Po drugie, często jest bardzo drogi w porównaniu z innymi produktami Anavar i wreszcie z powodu oferowanych podróbek i podrobionych produktów. Fałszerstwa istnieją ze względu na wysoką cenę surowego proszku Oxandrolone, chociaż produkcja jest tania (tabletki).

Sterydy anaboliczne klasy farmaceutycznej, niezależnie od tego, czy są to preparaty do wstrzykiwań, czy produkty doustne, często podlegają wielu kontrolom bezpieczeństwa. Mogą to być numery partii, które można zweryfikować u dostawcy sterydów za pośrednictwem poczty elektronicznej lub online, oraz hologramy zabezpieczające na produktach, które są zabezpieczone przed manipulacją, jak widać na Anvarox 15 firmy Anabolic Phrama.

Underground Lab Anavar na sprzedaż

Anavar jest jednym z najpopularniejszych obecnie stosowanych doustnych sterydów, głównie ze względu na dostępność w Underground Labs (UGL), ponieważ Anavar o jakości farmaceutycznej jest tak trudny do uzyskania, a jeśli to możliwe, podróbki są powszechne. Popyt na Anavar jest wysoki ze względu na jego wszechstronność. Używany przez początkujących, młodych mężczyzn, kobiety i przez znacznie bardziej doświadczonych, a nawet zawodowych kulturystów, wciąż istnieje duża podaż i popyt na legalne Var. Anavar może być dość łatwo wytwarzany zarówno w pigułce / tabletce, jak i w kapsułkach z hormonem macierzystym (Oxandrolone) i wypełniaczami. Jest również oferowany przez UGL w postaci płynnej, często rozpuszczonej w jakiejś zawiesinie lub roztworze na bazie alkoholu. Ostatnio niektórzy UGL widzą również Anavar do wstrzykiwań, ale jest on ogólnie wymieniony jako droższy niż doustne formaty Anavar.

Nie oznacza to, że jest to lepsze i bardziej skuteczne, w większości przypadków trudniejsze i najbardziej kosztowne dla producentów do wstrzykiwań niż wytwarzanie tabletki lub kapsułki zawierającej ten sam związek steroidowy. Proszek Oxandrolone jest drogi w porównaniu do Dianabol lub Oxymetholone (Anadrol), więc niezależnie od tego, czy jest oferowany w postaci tabletek, kapsułek, płynów czy do wstrzykiwań, nigdy nie jest tani. Ze względu na te wyższe ceny, wiadomo również, że UGL mieszają jeden lub więcej hormonów steroidowych i przekazują je jako legalny Anavar, nawet jeśli nie są i zawierają na przykład Dianabol i niewielkie ilości Winstrolu. Więc poznaj i zaufaj dostawcy sterydów.

Anavar (Oxandrolone) Gdzie Kupić

Anavar (Oxandrolone) Gdzie Kupić

Gdzie kupić Anavar na sprzedaż?

Ze względu na wszechstronność Anavar i doskonały profil bezpieczeństwa, znalezienie go nie powinno być trudne. Prawie wszystkie źródła sterydów będą oferować swoim klientom jakąś markę Anavar. Możesz znaleźć Anavar na sprzedaż przez lokalnych sprzedawców siłowni w większości krajów, w których stosowanie sterydów jest oczywiste. Lokalni sprzedawcy siłowni mają często wyższe ceny niż inne sposoby sprzedaży, takie jak Internet. Dealerzy siłowni będą oferować mniej marek niż dostawcy online, ogólnie utrzymując mniej zapasów.

Oznacza to, że Twoje wybory są mniejsze w porównaniu do zakupu Anavar online lub wyszukiwania Anavar na sprzedaż online. Istnieje również dodatkowe ryzyko braku anonimowości lub jakiejkolwiek warstwy anonimowości, gdy kupujesz Anavar w prawdziwym życiu od źródła siłowni. Po prostu nie wiesz, kim jest ta osoba, aw Stanach Zjednoczonych DEA sprzedaje sterydy anaboliczne osobom prowadzącym operacje żądła, jeśli jest to legalne.

Jeśli znajdziesz Anavar do sprzedaży online, ta opcja jest prawdopodobnie bezpieczniejszą i szybszą drogą. Anavar na sprzedaż jest szeroko rozpowszechniony w Internecie i często wyszukiwania w Google mogą prowadzić do pewnych legalnych źródeł, podczas gdy inne są oszustami. Korzystanie ze znanych, zaufanych witryn i sponsorów określi, czy kupisz Anavar online i otrzymasz prawdziwy Oxandrolone, nic i stracisz pieniądze lub jakiś tańszy zamiennik. Korzystanie z karty kredytowej lub karty przedpłaconej może ponownie chronić Ciebie jako konsumenta.

 

Anavar (Oxandrolone) Gdzie Kupić Przypisy

  1. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/19170590/
  2. https://books.google.com.tr/books?id=afKLA-6wW0oC&pg=PT342&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false