Oryginalny Trenbolone Enanthate – Sterydy

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Table of Contents

Trudno jest określić, gdzie oryginalny trenbolon enanthate zajmuje pod względem popularności wśród trzech głównych wariantów trenbolonu (octan trenbolonu, oryginalny trenbolon enanthate i trenbolon heksahydrobenzylowęglan). Niektórzy mogą się zgodzić, że Original Trenbolone Enanthate jest blisko związany z Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate (Parabolan) pod względem drugiej pod względem popularności, obok octanu trenbolonu, który zarezerwował pierwsze miejsce wśród sportowców i kulturystów dla preferencji.

Trenbolon jest bardzo silnym i silnym sterydem anabolicznym, który w tym przypadku jest wariantem o długiej ewolucji. Oznacza to, że oryginalny trenbolon Enanthate jest przymocowany do estru Enanthate, długiego estru, który wydłuża okres półtrwania trenbolonu w górę od 7-10 dni . Różni się to od octanu trenbolonu, który wyraża a okres półtrwania około 3 dni .

Ostatecznie obie strony mają zarówno zalety, jak i wady, które zostaną omówione wkrótce. Oryginalny Trenbolon Enanthate pod względem szybkości uwalniania i farmakokinetyki jest dosłownie identyczny z testosteronem Enanthate (lub jakimkolwiek sterydem anabolicznym dołączonym do estru Enanthate). Sterydy anaboliczne, takie jak oryginalny trenbolon enanthate, mają na celu zapewnienie dość szybkiego uwalniania hormonu do organizmu w ciągu pierwszych 2 dni po początkowym podaniu, a poziomy w osoczu krwi pozostają wysokie, powoli zmniejszając się w ciągu dwóch tygodni. Można to uznać za trwałe wydanie. Ponieważ okres półtrwania oryginalnego Trenbolonu Enanthate jest dość bliski Parabolan (trenbolon Hex) , można je łatwo wymieniać.

Należy jednak dokładnie wyjaśnić, że estry przyłączone do hormonu ( Octan , Enanthate lub Klątwa ) służą jedynie do zmiany szybkości uwalniania i okresu półtrwania leku – nie zmieniają one mocy, siły ani farmakodynamiki hormonu, do którego jest przyłączony ester. Octan trenbolonu wyraża 3-dniowy okres półtrwania, oryginalny Trenbolon Enanthate wyraża a Okres półtrwania 7-10 dni i heksahydrobenzylowęglan trenbolonu (Parabolan) wyraża 14-dniowy okres półtrwania.

Oryginalny Trenbolone Enanthate nigdy nie został zatwierdzony do użytku przez ludzi ani do celów weterynaryjnych i do dziś jest produktem ściśle podziemnym, który jest wytwarzany wyłącznie przez podziemne laboratoria. Niemożliwe jest znalezienie jakiegokolwiek oryginalnego preparatu Trenbolon Enanthate klasy farmaceutycznej, który jest wykonany zgodnie ze standardami farmaceutycznymi i przeznaczony do użytku przez ludzi. Jego popularność jest tak duża, jak obecnie, ze względu na wzrost popularności i boom na czarnym rynku i jest niezwykle powszechna wśród kulturystów i sportowców, prawdopodobnie dlatego, że jest to jeden z niewielu wygodnych długo działających estrów trenbolonu.

Do czasu pojawienia się oryginalnego Trenbolonu Enanthate na scenie, zdecydowana większość użytkowników Trenbolonu wykorzystywała ester octanu i nadal pozostaje najpopularniejszą formą trenbolonu nawet dzisiaj. Chociaż oryginalne laboratoria British Dragon zostały zamknięte w 2006 roku i przeszły katastrofę przez organy ścigania, dziedzictwo oryginalnego Trenbolonu Enanthate trwa do dziś i niezliczone inne podziemne laboratoria nadal go wytwarzają, zapewniając stabilne i gwarantowane dostawy na czarnym rynku.

Co to jest oryginalny Trenbolone Enanthate?

Jak wcześniej wspomniano, Original Trenbolone Enanthate jest długim estrowym wariantem hormonu Trenbolon. Trenbolon, będący pochodną Nandrolonu (podstawowego hormonu w Deca-Durabolin), jest sterydem anabolicznym 19-nor. Związki 19-nor charakteryzują się brakiem 19thwęgiel na strukturze steroidu, który również przenosi Trenbolon do klasyfikacji progestyny. Dzięki modyfikacjom z Nandrolonu wprowadza dwa podwójne wiązania między atomami węgla 11 i 9 i to właśnie ta chemiczna modyfikacja skutecznie sprawia, że Trenbolon jest całkowicie odporny na aromatyzację (konwersję do estrogenu) za pomocą enzymu aromatazy, a także zwiększa siłę przy który Trenbolon wiąże się z receptorem androgenowym. Oznacza to, że sam Trenbolon nie wywoła żadnych estrogennych skutków ubocznych i jest niezwykle silnym i bardzo silnym sterydem anabolicznym z stosunek anaboliczno-androgenny 500: 500 .

W porównaniu z testosteronem jest to oszałamiające, ponieważ testosteron wyraża stosunek anaboliczno-androgenny 100: 100 . Dlatego możemy zobaczyć, jak i dlaczego Trenbolon jest pięciokrotnie silniejszy od testosteronu. Jego chemiczne modyfikacje pozwalają również na silniejszą odporność na metabolizm w organizmie, pozwalając na jeszcze większą maksymalizację jego zdolności anabolicznych w tkance mięśniowej. Wreszcie, Original Trenbolone Enanthate posiada ester enanthate, przyłączony do grupy hydroksylowej 17-beta na strukturze steroidu. To, jak już wielokrotnie wspominano, spowalnia szybkość uwalniania, a także wydłuża okres półtrwania trenbolonu w organizmie do około 7-10 dni.

W wyniku jego chemicznych modyfikacji nie ma wątpliwości, dlaczego Original Trenbolone Enanthate jest tak popularny i skuteczny wśród kulturystów i sportowców. Ze względu na swoje unikalne cechy, oryginalny Trenbolone Enanthate jest dość wszechstronny pod względem możliwości zastosowania. Można go dosłownie wykorzystać do dowolnego celu: budowania masy, przyrostu masy beztłuszczowej, cięcia (utrata tłuszczu), przyrostu siły i innych celów, być może bardziej specyficznych dla różnych sportów. Oryginalny Trenbolon Enanthate jest powszechnie stosowany w dłuższych cyklach ze względu na dłuższy okres półtrwania i wolniejszą aktywność w organizmie. Ze względu na długi ester Enanthate, użytkownicy będą typowo wstrzykiwać oryginalny Trenbolone Enanthate około dwa razy w tygodniu, z każdym podawaniem w równych odstępach. Na przykład zastrzyk w niedzielę i zastrzyk w środę wystarczy. Jeśli dana osoba wykorzystuje 400 mg / tydzień oryginalnego Trenbolonu Enanthate, 200mg zostanie wstrzyknięty w niedzielę, a kolejne 200 mg w środę.

Jak działa oryginalny Trenbolone Enanthate i jak go najlepiej używać?

Ponieważ oryginalny trenbolon Enanthate wykazuje okres półtrwania około 7-10 dni i jest obecnie bardziej powszechny niż jego inny długo-estrowy odpowiednik Parabolan, zapewnia wielu użytkownikom, którzy są w większości nieśmiali lub uważają, że częste wstrzyknięcia są niewygodne z wygodniejszą formą Trenbolon do użycia. W przeciwieństwie do octanu trenbolonu, który wymaga co najmniej co drugi dzień zastrzyków, Original Trenbolone Enanthate wymaga podawania tylko dwa razy w tygodniu, przy czym każdy zastrzyk jest równomiernie rozłożony (na przykład w poniedziałek i czwartek). Ponieważ Trenbolon jest uważany za steryd anaboliczny na poziomie średnio zaawansowanym, większość użytkowników tego związku jest zwykle dobrze świadoma jego tajników. Wiele półproduktów robiących pierwszy krok w kierunku Trenbolonu będzie preferować oryginalny Trenbolon Enanthate ze względu na wygodę rzadszych zastrzyków.

Jednak wadą tego jest fakt, że Trenbolon jest steryd anaboliczny który jest niezwykle silny i niesie ze sobą pewne potencjalne skutki uboczne, których nie widać w przypadku innych związków. Dlatego został oznaczony jako „ ostry ” steryd anaboliczny, a początkujący trenbolonowi, którzy zastanawiają się, której formy użyć, mogą zamiast tego wybrać octan trenbolonu. Powodem jest to, że szybszy okres półtrwania octanu trenbolonu zapewnia, że poziom trenbolonu we krwi szybko rośnie i szybko spada, zapewniając szybki usuwanie z organizmu w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów, a użytkownik chce się zatrzymać. W przypadku oryginalnego Trenbolonu Enanthate potrzeba dwóch tygodni, zanim Trenbolon zostanie całkowicie usunięty z organizmu, w którym to czasie mogą utrzymywać się niepożądane skutki uboczne.

Dlatego też prerogatywą jednostki jest wykorzystanie tych informacji i samodzielne decydowanie, czy wygoda rzadszych wstrzyknięć jest rzeczywiście warta ryzyka konieczności odczekania dwóch tygodni, zanim lek zostanie usunięty z organizmu, jeśli pojawią się jakiekolwiek niepożądane skutki. Jeśli użytkownik jest doświadczonym użytkownikiem Trenbolonu, który już rozumie reakcję swojego organizmu, ta decyzja powinna być już podjęta.

Ważne jest, aby zrozumieć, że w przypadku długo-estrowych sterydów anabolicznych, takich jak oryginalny trenbolon enanthate, czas wymagany do osiągnięcia przez hormon maksymalnego i optymalnego poziomu krążenia w osoczu krwi jest znacznie dłuższy niż w przypadku wariantów o krótkich estrach. Na przykład wiele osób zgłasza doświadczanie znacznych przyrostów siły i / lub zmian w budowie ciała w drugim lub trzecim tygodniu stosowania octanu trenbolonu, ale oryginalny trenbolon Enanthate może wymagać w górę 4-6 tygodni (również w zależności od osoby), zanim hormon wyraźnie „zadziała”.

Ze względu na długi ester Enanthate hormon powoli osiąga optymalny poziom w ciągu kilku tygodni, ponieważ każda dawka jest budowana na ostatniej. Oczywiście ci, którzy chcą przyspieszyć ten proces, zawsze mogą zdecydować się na frontload. Należy jednak mieć świadomość, że taka praktyka ma zarówno zalety, jak i ryzyko / wady, a przed jej podjęciem należy dokładnie zbadać i rozważyć pierwszeństwo. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku związku takiego jak Trenbolon i jest podwójnie prawdziwe, jeśli użytkownik jest pierwszym użytkownikiem Trenbolonu.

Ogólnie rzecz biorąc, oryginalny Trenbolone Enanthate jest tym, co można by uznać za Trenbolon zaawansowanego użytkownika trenbolonu. Nie oznacza to jednak, że wielu doświadczonych weteranów trenbolonu nie będzie używać octanu trenbolonu – wielu to robi, a wielu ma tendencję do trzymania się octanu trenbolonu wyłącznie na zawsze bez dotykania Tren Enanthate. Punktem wyjścia jest to, że stosowanie oryginalnego Trenbolonu Enanthate jest znacznie bardziej powszechne wśród doświadczonych użytkowników niż początkujących trenbolonu, którzy najczęściej decydują się na użycie octanu trenbolonu ze względu na krótki okres półtrwania, a zatem stosunkowo szybkie usuwanie z organizmu . Zwykle jest to środek ostrożności w przypadku, gdy pierwszy użytkownik napotka złe doświadczenia z Trenbolonem i chce zatrzymać się bardziej gwałtownie niż zatrzymanie oryginalnego Trenbolonu Enanthate.

Tren najlepiej stosować z innymi podobnymi związkami, ale absolutnie konieczne jest, aby stosować z nim jakąś formę testosteronu, nawet jeśli tylko dla zdrowia. Mądrym pomysłem może być ograniczenie ilości i / lub dawki aromatyzowanych androgenów stosowanych z nim, ponieważ czasami skutki uboczne związane z estrogenem mogą być zaostrzone, gdy wysoki poziom progestyny jest stosowany w środowisku o wysokiej zawartości estrogenu. Zwykle jest to testosteron Enanthate, który jest powszechnie łączony w cyklach z oryginalnym Trenbolonem Enanthate, z bardzo oczywistych powodów.

Oryginalny Trenbolone Enanthate - Sterydy

Oryginalny Trenbolone Enanthate – Sterydy

Oryginalne efekty uboczne Trenbolone Enanthate

Trenbolon jest sterydem anabolicznym i jako taki niesie ze sobą wszystkie typowe skutki uboczne, które są powszechne wśród wszystkich sterydów anabolicznych i nie tylko. „I więcej” odnosi się do dodatkowych, niepowtarzalnych skutków ubocznych, wspólnych dla Trenbolone, które są często omawiane w społeczności kulturystów (i często wykonywane w proporcjach), dołączone do bardzo śmiesznych i przeważnie przesadzonych horrorów.

Ponieważ Trenbolon nie aromatyzuje do estrogenu w żadnej dawce, istnieje zerowe ryzyko skutków ubocznych związanych z estrogenem w przypadku samego trenbolonu. Efekty uboczne Estrogen Original Trenbolone Enanthate są dosłownie nieobecne. Jednak zaleca się ścisłe monitorowanie dawkowania związanych z nim związków aromatyzujących (tj. Testosteronu, dianabolu itp.), Ponieważ środowisko bogate w estrogen w organizmie często prowadzi do dodatkowych skutków ubocznych i komplikacji związanych z oryginalnym Trenbolonem Enanthate ze względu na złożone szlaki hormonalne. w organizmie, który jest powiązany i połączony między estrogenem, progestynami, prolaktyną i enzymem aromatazy. Często, jeśli dana osoba doświadcza skutków ubocznych związanych z estrogenem podczas stosowania trenbolonu, nie jest to wynikiem samego trenbolonu, ale innych związków, które osoba używa obok niego.

Androgenne skutki uboczne są rzeczywiście problemem i zdecydowanie znajdują się na liście efektów ubocznych oryginalnego Trenbolonu Enanthate, ponieważ Trenbolon wykazuje adrogenną siłę 500. Oznacza to, że jest 5 razy większa niż androgenna siła testosteronu. Jednak zaletą tego czynnika jest to, że Trenbolon nie przekształca się w żadne silniejsze androgenne metabolity w organizmie (w przeciwieństwie do testosteronu, który jest redukowany do Dihydrotestosteron w ciele).

Dlatego wszelkie zdolności androgenne wynikające z Trenbolonu są tym, czego można się średnio spodziewać podczas jego stosowania. Osoby muszą uważnie monitorować i obserwować androgenne skutki uboczne, takie jak: zwiększona agresja, drażliwość, trądzik (w wyniku zwiększonego wydzielania oleju na skórze), możliwość wystąpienia łysienia typu męskiego (jeśli ma się na to genetykę), oraz łagodny przerost prostaty (powiększenie gruczołu krokowego). Należy pamiętać, że inhibitory 5-alfa reduktazy, takie jak Proscar, Finasteride, Dutasteride i Propecia, nie robią nic, aby zmniejszyć lub wyeliminować androgenne skutki uboczne Original Trenbolone Enanthate.

Nie powinno się martwić o problemy z wątrobą (hepatotoksyczność) z oryginalnym Trenbolonem Enanthate, ponieważ jest to steryd anaboliczny do wstrzykiwań, który pozwala uniknąć pierwszego przejścia przez wątrobę. Jednak negatywna zmiana poziomu cholesterolu i inne problemy i problemy sercowo-naczyniowe mogą stanowić problem, tak jak w przypadku większości, jeśli nie wszystkich sterydów anabolicznych. Oryginalne efekty uboczne Trenbolonu Enanthate niosą ze sobą również typowe tłumienie / wyłączenie HPTA, które jest powszechne dla wszystkich sterydów anabolicznych. Dlatego użytkownicy powinni albo ograniczyć się do krótszych cykli, albo po użyciu zastosować odpowiedni protokół PCT (Post cyklu Therapy), aby uniknąć wtórnego hipogonadyzmu w wyniku zaniedbania w tym obszarze.

Oryginalne efekty uboczne Trenbolonu Enanthate, które są unikalne dla samego Trenbolonu, obejmują obfite pocenie się (pocenie się), szczególnie w nocy w łóżku z jeszcze nieznanych powodów. Napady kaszlu, które są zwykle silniej związane z octanem trenbolonu, są bardzo rzadko zgłaszane lub obserwowane w przypadku oryginalnego trenbolonu Enanthate, chociaż nadal istnieje możliwość (nazywana „ kaszlem tren ”). Wydaje się, że kaszel występuje częściej w przypadku octanu trenbolonu niż w przypadku wariantu Enanthate, prawdopodobnie dlatego, że częstość występowania i nasilenie kaszlu ma wiele wspólnego z szybkością uwalniania trenbolonu do organizmu.

Prawdziwe korzenie i przyczyna „ kaszlu trenu ” nie są obecnie w pełni zrozumiałe, ale niektóre słuszne i dokładne hipotezy obejmują fakt, że sam Trenbolon powoduje różne stopnie reakcji anafilaktycznych w drogach oskrzelowych, a także niektóre związki przenikają do przebitych naczynia włosowate / żyły podczas wstrzyknięcia, które podrażniają płuca. W przypadku przedostania się oleju do krwiobiegu przez naczynia włosowate / żyły, może to również wystąpić w przypadku dowolnego sterydu anabolicznego na bazie oleju, co również powoduje napady kaszlu podczas lub wkrótce po wstrzyknięciu.

Na koniec należy zwrócić uwagę na jeden z najczęściej omawianych efektów ubocznych Original Trenbolone Enanthate: jego pozorna zdolność do wywoływania większej ilości agresji, złości i niecierpliwości u niektórych użytkowników. Chociaż istnieje ogromny brak dowodów klinicznych na poparcie anegdotycznych twierdzeń, że Tren wykazuje to u niektórych lub większości swoich użytkowników, dlatego najważniejszym punktem tego całego profilu jest wysłanie poniższej wiadomości każdemu, kto chce użyć Trenbolonu w jakakolwiek forma: ci, którzy mają problemy z temperamentem lub cierpliwością, muszą za wszelką cenę podjąć odpowiedzialne działania i unikać stosowania Trenbolonu.

Jeśli użycie oryginalnego trenbolonu Enanthate jest zbyt pociągające, upewnij się, że nauczysz się okazywać samokontrolę, gdy jesteś gniew , hartować lub brak cierpliwości pojawia się w każdej sytuacji. Nieodpowiedzialne jest stosowanie sterydu anabolicznego tak silnego jak Trenbolon, znając dobrze wszystkie jego potencjalne skutki i pozwalając sobie na poważne kłopoty w wyniku niekontrolowanego gniewu i odwracając się od obwiniania sterydu anabolicznego, którego używali w przeciwieństwie do za przejawianie słabej odpowiedzialności za siebie. Trenbolon to lek i bardzo silny androgenny hormon anaboliczny, który należy szanować. Szanuj hormon, a będzie cię szanował.

 

Oryginalny Trenbolone Enanthate – Sterydy Przypisy

  1. https://books.google.com.tr/books?id=tsjrCAAAQBAJ&pg=PA279&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false
  2. https://www.drugs.com/international/trenbolone.html