Turinabol Cykl

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Turinabol jest w rzeczywistości związkiem najlepiej wykorzystywanym (stosowanym) wraz z innymi związkami w cyklach. Działa szczególnie synergistycznie z testosteronem lub innymi podobnymi androgenami, które mają tendencję do ulegania hamowaniu SHBG. SHBG (globulina wiążąca hormony płciowe) to białko, które wiąże testosteron i sprawia, że jest on czasowo nieaktywny, co skutkuje „zakuciem testosteronu w kajdanki”. Rezultatem jest hormon, z którym się wiąże (w tym przypadku testosteron), po prostu unoszący się w krążeniu, niezdolny do wykonania swojej pracy (wolny vs. związany Testosteron ).

Stwierdzono, że Turinabol skutecznie wiąże się z SHBG, umożliwiając krążenie w organizmie większej ilości wolnego testosteronu, nadając mu efekt budowy mięśni. Oznacza to, że chociaż Turinabol może być kosztowny, biorąc pod uwagę jego stosunek anaboliczno-androgenny, można go łatwo stosować w niskich dawkach w cyklach Turinabol wraz z innymi związkami, aby umożliwić tym innym związkom skuteczniejsze działanie w organizmie, a nie wiązanie się z SHBG iw rezultacie stał się bezużyteczny.

W przeciwnym razie cyklu Turinabolu są zwykle cyklami przed zawodami i cyklami utraty / cięcia tkanki tłuszczowej, których celem jest jedynie zachowanie masy mięśniowej w okresach ograniczenia kalorycznego. Cykle Turinabolu, takie jak cyklu zwiększające masę lub masę, są rzadko wykorzystywane ze względu na bardzo słaby anaboliczny charakter Turinabolu i istnienie związków, które są lepiej przystosowane do łączenia i zwiększania masy (a także są tańsze niż Turinabol). Doustne cyklu Turinabolu mają zatem tendencję do pełnienia lepszej niszy jako steryd anaboliczny przed zawodami i cięcia sterydów anabolicznych, a także jako związek wspomagający podczas każdego cyklu w celu umożliwienia innym sterydom anabolicznym, z którymi jest zestawiony, bardziej wydajnym działaniem w organizmie ( tj. zapobieganie wiązaniu SHBG z innymi wykorzystywanymi związkami).

Cykl dla początkujących Turinabol

Przykład cyklu dla początkujących Turinabol (całkowity czas cyklu 12 tygodni)

Tygodnie 1-12:

  • Testosteron Enanthate przy 300-500 mg / tydzień

 

Tygodnie 1-8:

  • Turinabol w dawce 30 mg / dzień

 

 

Cykl pośredni Turinabol

Przykład pośredniego cyklu turynabolu (całkowity czas cyklu 12 tygodni)

 

Tygodnie 1-12:

  • – Cypionian testosteronu w dawce 100 mg / tydzień
  • Deca Durabolin (dekanian nandrolonu) przy 400 mg / tydzień

 

Tygodnie 1-8:

  • – Turinabol w dawce 60 mg / dzień

 

Ten cykl Turinabolu wprowadza wyższą dawkę Turinabolu, aby umożliwić bardziej anaboliczne działanie z niego oprócz innych stosowanych związków. Pozostałe dwa wykorzystane związki, Cypionian testosteronu i Dzieci , są sterydami anabolicznymi o długich estrach, które wymagają długich cykli.

Większość użytkowników, którzy korzystają z platformy Dzieci i Cypionian testosteronu zwykle nie zacznie odczuwać dramatycznych skutków do tydzień 4 lub 5 , w którym to czasie Turinabol powinien zapewniać stałe i stabilne przyrosty. Zyski doświadczane podczas tego cyklu Turinabolu powinny być prawie całą beztłuszczową masą bez dużej, jeśli w ogóle, retencji wody.

Testosteron jest używany w TRT (terapia zastępcza testosteronem) dawka 100 mg tygodniowo w celu utrzymania normalnego fizjologicznego poziomu testosteronu, a nie w celu uzyskania zysków.

Zapewnione przyrosty będą wynikiem zastosowania Deca i Turinabolu, obu związków, które są bardzo dobrze znane ze swojej zdolności do zapewniania chudej jakości przyrostów siły i rozmiaru, które nie są dramatyczne, ale zamiast tego są prawie całkowicie beztłuszczowymi mięśniami bez przyrostu tłuszczu / retencja lub retencja wody. Powolne i stałe przyrosty zapewnione podczas tego 12-tygodniowego cyklu powinny naturalnie być bardziej prawdopodobne, że pozostaną na użytkowniku (pod warunkiem, że PCT, trening i odżywianie są odpowiednio wdrożone) niż inne cyklu, w których przyrosty masy są dramatyczne, ale pełne wody.

Zaawansowany cykl Turinabol

Przykład zaawansowanego cyklu Turanabol (całkowity czas cyklu 8 tygodni)

Tygodnie 1-8:

  • Propionian testosteronu przy 100 mg / tydzień (25 mg co drugi dzień)
  • Octan trenbolonu przy 400 mg / tydzień (100 mg co drugi dzień)
  • – Turinabol w dawce 80 mg / dzień

Zaawansowane cyklu Turinabolu, takie jak ten obecny Turinabol stosowany w górnej górnej granicy zakresu dawek (80 mg / dzień) w ramach wszechstronnego 8-tygodniowego cyklu, w którym każdy związek jest rozpoczynany w tym samym czasie i zatrzymywany w tym samym czasie. Testosteron w jego krótkiej postaci estrowej, propionianu testosteronu, jest stosowany w dawce TRT 100 mg / tydzień w celu utrzymania normalnego fizjologicznego poziomu testosteronu w czasie, w którym endogenny testosteron zostanie stłumiony i / lub wyłączony z użycia innych związków.

Sterydy anaboliczne, które mają zapewnić wysoką jakość mięśni i przyrost siły, to dwa inne oprócz testosteronu związki: trenbolon i turinabol. Zarówno Trenbolon, jak i Turinabol nie są w stanie aromatyzować Estrogen , a przy testosteronie stosowanym w dawce TRT 100 mg / tydzień, konwersja estrogenu powinna być bardzo mała lub żadna podczas tego cyklu, a zatem nie ma żadnego ryzyka wystąpienia estrogennych skutków ubocznych. Rezultatem takiego cyklu jest szybki, mocno uderzający cykl beztłuszczowej masy ciała bez wzdęć lub zatrzymywania wody, który można wykorzystać do utraty tłuszczu lub przed zawodami także. Te typy cykli Turinabol są bardzo elastyczne i można je wykorzystać do wielu celów, zastosowań i pragnień.

Turinabol Cykl

Turinabol Cykl

 

Turinabol Cykl Przypisy

  1. https://academic.oup.com/clinchem/article/43/7/1262/5640958
  2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1798729