Oryginalny Testosteron Cypionate

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Właściwości oryginalnego cypionianu testosteronu

  • Skuteczna dawka (mężczyźni): 300-2000mg + tydzień
  • Skuteczna dawka (kobiety): Nie zalecane (androgenne)
  • Aktywne życie: 12-14 dni
  • Czas wykrywania: 3-4 miesiące
  • Stosunek anaboliczny / androgenny: 100/100.

 

Atrybuty i właściwości ekspresyjne oryginalnego testosteronu Cypionate są zgodne z tym, czego każdy człowiek oczekiwałby od preparatu testosteronu, z wyjątkiem różnych szybkości uwalniania i okresów półtrwania. Należy teraz wyjaśnić czytelnikowi, że testosteron jest bardzo dosłownytheoryginalny steryd anaboliczny, który jest wytwarzany endogennie w sposób naturalny u wszystkich ludzi i u większości gatunków zwierząt. Wynikają z tego dwa ważne fakty: 1. Testosteron jest używany jako podstawowy pomiar, w stosunku do którego mierzone są wszystkie inne sterydy anaboliczne, oraz 2.

Ponieważ testosteron jest najbardziej naturalnym sterydem anabolicznym, który został już wyprodukowany przez organizm ludzki, Testosteron jest uważany za najbezpieczniejszy do stosowania steryd anaboliczny, ponieważ organizm każdego człowieka jest już w mniejszym stopniu przyzwyczajony do działania testosteronu. Zasadniczo stosowanie testosteronu w celu poprawy sylwetki i wydajności jest po prostu suplementacją dodatkowego testosteronu – można to łatwo zdefiniować jako praktykę podawania (poprzez wstrzyknięcie lub spożycie) większej ilości hormonu do organizmu, który już wyprodukował i wykorzystuje.

Oryginalne efekty uboczne testosteronu Cypionate

Jeśli chodzi o skutki uboczne, oryginalny testosteron Cypionate można opisać jako umiarkowany. Często porównuje się go do swojego prawie identycznego brata, Testosteronu Enanthate. Prawda jest taka, że oryginalny cypionian testosteronu ma dłuższy okres półtrwania ze względu na dłuższy łańcuch estrów kwasów tłuszczowych, który nieznacznie moduluje jego profil skutków ubocznych, ale tak naprawdę jest to kwestia rozdwajania włosów i nigdy nie jest to zauważalne. W istocie jest to wariant testosteronu i dlatego będzie nosił ze sobą wszystkie skutki uboczne znane testosteronowi. Testosteron jest głównym męskim hormonem wytwarzanym u ludzi i wszystkich kręgowców i jest ojcem wszystkich sterydów anabolicznych. Oczywiście, jeśli chodzi o dyskusję na temat skutków ubocznych, należy wziąć pod uwagę, że między osobami będą różne różnice ze względu na takie czynniki, jak indywidualna reakcja organizmu, wiek, wrażliwość i genetyka. Są to wszystkie czynniki, które decydują o tym, czy ktoś może odczuwać pewne skutki uboczne w większym lub mniejszym stopniu lub czy w ogóle może ich nie doświadczyć.

Estrogenne skutki uboczne są pierwszym i głównym problemem, który prawie wszyscy użytkownicy sterydów anabolicznych biorą pod uwagę i prowadzą badania dotyczące oryginalnego cypionianu testosteronu. Sam testosteron jest znany jako aromatyzowany steryd anaboliczny (co oznacza, że przekształca – aromatyzuje – w estrogen w organizmie).

Tempo aromatyzacji oryginalnego cypionianu testosteronu w stosunku do innych sterydów anabolicznych jest w najlepszym przypadku umiarkowane. Szybkość aromatyzacji jest również silnie zależna od dawki, a tym samym od całkowitego poziomu testosteronu w osoczu krwi w danym momencie. Ogólna zasada jest taka, że więcej testosteronu oznacza większą aromatyzację estrogenu. Potencjalne estrogenne skutki uboczne obejmują: zatrzymywanie wody i wzdęcia, wzrost ciśnienia krwi (wynikający z zatrzymywania wody), zwiększony przyrost / zatrzymywanie tłuszczu i potencjalny rozwój ginekomastii.

Ponieważ oryginalny testosteron Cypionate jest androgenem, użytkownicy są również podatni na androgenne skutki uboczne. Testosteron znany jest również z redukcji do znacznie silniejszego androgenu, Dihydrotestosteron (DHT) w organizmie – szczególnie w wyższym stopniu w różnych tkankach, takich jak skóra głowy, prostata i skóra. Stąd pochodzi prawdziwa większość androgennych skutków ubocznych, w przeciwieństwie do bezpośredniej interakcji testosteronu z samymi receptorami androgenowymi. Potencjalne androgenne skutki uboczne obejmują: zwiększoną tłustą skórę (wydzielanie łoju), zwiększone tworzenie się trądziku (związane z wydzielaniem łoju), wzrost włosów na ciele i twarzy oraz zwiększone ryzyko wystąpienia łysienia typu męskiego (MPB), jeśli dana osoba ma cechy genetyczne predyspozycje do tego.

Podobnie jak testosteron Enanthate, w badaniach stwierdzono, że oryginalny testosteron cypionate nie wywiera żadnego działania hepatotoksycznego (toksycznego dla wątroby) w organizmie, nawet przy podawaniu doustnym w dawkach, które można by uznać za ekstremalne.

Ponieważ testosteron jest oczywiście androgennym sterydem anabolicznym, podczas stosowania powoduje zahamowanie i zamknięcie osi podwzgórzowo-przysadkowej (HPTA). Innymi słowy, spowoduje to, że organizm przestanie wytwarzać swój własny, naturalny, endogenny testosteron. Inne znane potencjalne skutki uboczne, które następują po zastosowaniu oryginalnego cypionianu testosteronu, obejmują negatywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy, w szczególności obniżenie „dobrego” cholesterolu (HDL) we krwi podczas stosowania.

Oryginalne cyklu i zastosowania cypionianu testosteronu

Podobnie jak w przypadku prawie każdego wariantu lub pochodnej testosteronu, oryginalne cyklu cypionianu testosteronu są prawie zawsze wykorzystywane do łączenia, przyrostu masy i okresów treningu na siłę. Chociaż jego idealne zastosowanie jest do tego celu, nie oznacza to, że nie można go skutecznie stosować (choć w niższej dawce) do cięcia cykli, w których głównym celem jest utrata tłuszczu. W celu zwiększenia masy i / lub zwiększenia masy i siły, Original Testosterone Cypionate jest zwykle stosowany w wyższej dawce (około 500 mg / tydzień). W tej dawce jest zwykle stosowany przez okres 12 – 14 tygodni ze względu na dłuższy ester, a tym samym dłuższy okres półtrwania. Oryginalny testosteron Cypionate ma okres półtrwania około 10-12 dni. Dla porównania, jego bliski odpowiednik Testosteron Enanthate jest prawie taki sam, z okresem półtrwania około 7-10 dni.

Bez względu na cel cyklu, czy to cięcie, czy łączenie, oryginalny testosteron Cypionate jest zwykle stosowany i łączony z innymi sterydami anabolicznymi, które mają bardzo podobne cechy z oczywistych powodów. Jest częstym towarzyszem związków takich jak Deca-Durabolin (dekanian nandrolonu) , który jest zwykle prowadzony przez ten sam 10-12 tygodni co oryginalny testosteron cypionate, a związek „ rozpoczynający ”, taki jak Dianabol (Methandrostenolone), jest zwykle dołączany od początku cyklu do zakończenia go około 4 lub 6 tygodnia.

W przypadku, gdy ktoś chce spróbować użyć oryginalnego cypionianu testosteronu w cyklu cięcia lub utraty tłuszczu, można go zastosować w sposób wspomagający związek tylko w celu utrzymania naturalnego i normalnego poziomu testosteronu w organizmie, podczas gdy silniejszy związek lepiej nadaje się do roli utraty tłuszczu spełnia swoje zadanie. Jest to znane jako stosowanie oryginalnego cypionianu testosteronu w dawce TRT (Terapia zastępcza testosteronem) około 100 mg / tydzień.

Oryginalne dawkowanie i podawanie cypionianu testosteronu

Z medycznego punktu widzenia oryginalny testosteron cypionate jest przepisywany w dawce 250 mg raz na 2 – 4 tygodnie, co również zależy od protokołu lekarza i postępów pacjenta w terapii TRT.

W dziedzinie kulturystyki i poprawy wydajności, oryginalny testosteron Cypionate jest zwykle podawany w dawce około 300-500 mg tygodniowo jako zakres dawek dla początkujących. Pośrednie dawki oryginalnego cypionianu testosteronu często mieszczą się w zakresie 500-750 mg na tydzień, a zaawansowani użytkownicy są znani z tego, że biegają aż do 1000 mg lub więcej tygodniowo oryginalnego testosteronu Cypionate.

Ponieważ oryginalny testosteron Cypionate ma okres półtrwania około 10-12 dni, zaleca się, aby oryginalny testosteron Cypionate był podawany raz w tygodniu przy absolutnym minimum. Jeśli jednak ktoś chce uzyskać najlepsze możliwe wyniki, najlepiej byłoby podawać oryginalny testosteron Cypionate dwa razy w tygodniu, gdzie dawka jest równo podzielona między wstrzyknięciami. Na przykład, oryginalna dawka cypionianu testosteronu 500 mg / tydzień powinna być podawana jako 250 mg w poniedziałek i 250 mg w czwartek każdego tygodnia. Minimalizuje to szczyty i spadki poziomów w osoczu krwi, a tym samym zmniejsza również pewne niepożądane skutki uboczne spowodowane skokowymi poziomami hormonu w osoczu krwi.

Oryginalna legalność cypionatu testosteronu

Przepisy dotyczące sterydów anabolicznych różnią się znacznie na całym świecie, przy czym zdecydowana większość krajów i regionów narzuca bardzo niewiele praw lub ograniczeń dotyczących ich posiadania lub używania. Dlatego ważne jest, aby tutaj uwzględnić legalność oryginalnego cypionianu testosteronu w trzech najpopularniejszych krajach zachodnich (USA, Kanada i Wielka Brytania)

W Stanach Zjednoczonych Original Testosterone Cypionate jest klasyfikowany jako lek z wykazu III w ustawie o kontrolowanych substancjach, a zatem posiadanie i używanie jakiegokolwiek produktu zawierającego testosteron bez ważnej recepty lekarza byłoby uważane za przestępstwo. Nie trzeba dodawać, że handel, import i zakup EQ lub jakiegokolwiek sterydu anabolicznego jest przestępstwem.

W Wielkiej Brytanii Original Testosterone Cypionate podlega harmonogramowi IV, zgodnie z którym posiadanie i używanie testosteronu bez recepty lekarza jest legalne do użytku osobistego. Przywóz oryginalnego testosteronu Cypionate do użytku osobistego bez recepty również nie jest przestępstwem.

Prawo kanadyjskie jest podobne do prawa Wielkiej Brytanii, gdzie jest to lek z wykazu IV, i jako takie posiadanie i używanie oryginalnego testosteronu Cypionate do użytku osobistego bez ważnej recepty lekarza nie jest przestępstwem i jest legalne. Jednak handel tą substancją jest przestępstwem.

Wcześniejsze zapoznanie się z przepisami obowiązującymi w Twoim kraju lub regionie ma kluczowe znaczenie dla podjęcia odpowiednich decyzji oraz tego, czego możesz się spodziewać w związku z tym, w co możesz się dostać. Nieznajomość prawa nie jest wymówką.

Jak kupić oryginalny cypionian testosteronu

Oryginalny testosteron Cypionate jest umiarkowanie popularnym związkiem w świecie sterydów anabolicznych i często konkuruje z Testosteron Enanthate popularność. Nie powinno być problemów z lokalizacją tego produktu na rynku, ponieważ jest on dość powszechny i łatwy w produkcji. Gwarantuje to również, że Original Testosterone Cypionate jest jednym z tańszych produktów. Na rynku dostępne są zarówno oryginalne produkty cypionianu testosteronu klasy farmaceutycznej, jak i produkty laboratoryjne podziemne (UGL). Różnice są tutaj oczywiste, a kontrola jakości jest głównym problemem, a oryginalny cypionian testosteronu klasy farmaceutycznej jest zwykle droższy z oczywistych powodów.

Oryginalny testosteron Cypionate można kupić ze źródeł internetowych i sprzedawców, a także w tradycyjnych transakcjach osobistych (np. „Sprzedawcy siłowni”). Ceny mogą się różnić. Farmaceutyczny oryginalny cypionian testosteronu można znaleźć za około 13-15 USD za pojedynczą 1 ml fiolkę zawierającą 250 mg / ml (co jest zwykle standardem dla ampułek szklanych o jakości farmaceutycznej). Underground Original Testosterone Cypionate zwykle kosztuje 60-90 USD za pojedynczą fiolkę 10 ml zawierającą 250 mg / ml.

Oryginalny Testosteron Cypionate

Oryginalny Testosteron Cypionate

 

Oryginalny Testosteron Cypionate Przypisy

  1. https://www.accessdata.fda.gov/drugsatfda_docs/label/2014/085635s029lbl.pdf
  2. https://en.wikipedia.org/wiki/Testosterone_cypionate