Testosteron Cypionate Gdzie Kupić

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Kup testosteron Cypionate online z Czarnego Rynku

Cypionian testosteronu był w pewnym momencie bardzo powszechny w Stanach Zjednoczonych, ale z masową histerią i nastrojami antyanabolicznymi sterydów, które doprowadziły do wprowadzenia przepisów dotyczących tych substancji w ostatniej dekadzie XXI wieku.śwwieku, zakup testosteronu cypionianu pochodzenia amerykańskiego stał się bardzo trudny. Jednak produkty nadal istnieją, zwłaszcza na arenie międzynarodowej.

Chociaż nie jest tak popularny jak Testosteron Enanthate (ale jest bardzo blisko), nadal można go znaleźć na rynku międzynarodowym w bardzo dużych ilościach. Tak się składa, że pojawia się na rynku nieco rzadziej niż jego bliźniaczy testosteron Enanthate. Niezależnie od tego, prawie każde źródło sterydów anabolicznych i sprzedawca powinien zawsze zawierać produkty z cypionianem testosteronu w magazynie na liście wielu różnych sterydów anabolicznych dostępnych do zakupu.

Testosteron Cypionate jest dostarczany w standardowych stężeniach 200 – 250mg / ml dla produktu farmaceutycznego, który jest standardem branżowym. Jednak podziemne laboratoria mogą i często tworzą nawet wyższe stężenia, z których niektóre są nawet tak wysokie 350 mg / ml .

Cypionat testosteronu i czarny rynek

Ci, którzy chcą kupić testosteron Cypionate, napotkają dwie różne kategorie (lub klasyfikacje lub klasy) produktu: klasa farmaceutyczna i klasa podziemnego laboratorium (UGL).

Różnica między nimi jest bardzo łatwa do zrozumienia: produkty klasy farmaceutycznej to produkty wytwarzane przez firmę FDA zatwierdzone (lub równoważne) korporacje farmaceutyczne, jednak podziemne laboratoria są nielegalnie prowadzone (w większości, w zależności od kraju, w którym działają) laboratoria, które prawie wyłącznie produkują sterydy anaboliczne. Produkty farmaceutyczne są również znane jako produkty przeznaczone dla ludzi (ze względu na fakt, że są zaprojektowane specjalnie do użytku przez ludzi) i jako takie zapewniają gwarantowaną czystość, dawkowanie, stężenie i sterylność dzięki kontroli jakości.

Z tymi gwarancjami są również wyższe ceny w porównaniu do produktów UGL. Produkty wytwarzane przez UGL mogą być wytwarzane w laboratorium o różnej jakości, od obiektów farmaceutycznych po laboratoria w piwnicach ustawione w domu danej osoby. Dlatego jakość, dawkowanie, czystość i sterylność są często niepotwierdzone i nie ma żadnych gwarancji z powodu praktycznie całkowitego braku kontroli jakości. Decyzja, na podstawie której użytkownik zdecyduje, czy chce kup testosteron Cypionate ponieważ produkt farmaceutyczny lub podziemny produkt laboratoryjny ostatecznie zależy od osoby i jej priorytetów i preferencji.

Legalność testosteronu Cypionate

Wreszcie, każda osoba musi znać przepisy dotyczące stosowania sterydów anabolicznych w swoim kraju. Uwzględnione zostaną trzy główne kraje zachodnie, w których stosowanie sterydów anabolicznych jest najbardziej rozpowszechnione.

USA: W Stanach Zjednoczonych testosteron Cypionate jest klasyfikowany jako lek z wykazu III w ustawie o kontrolowanych substancjach, zgodnie z którą posiadanie i używanie testosteronu Cypionate byłoby uważane za przestępstwo. Nie trzeba dodawać, że handel, import i zakup testosteronu cypionianu lub jakiegokolwiek sterydu anabolicznego jest przestępstwem.

Wielka Brytania / Anglia: W Wielkiej Brytanii testosteron Cypionate podlega harmonogramowi IV, zgodnie z którym posiadanie i używanie testosteronu Cypionate jest legalne do użytku osobistego. Importowanie testosteronu Cypionate do użytku osobistego również nie jest przestępstwem.

Kanada: W Kanadzie obowiązuje prawo podobne do prawa Wielkiej Brytanii, gdzie jest to lek z wykazu IV, przy czym posiadanie i używanie testosteronu Cypionate nie jest przestępstwem i jest legalne. Jednak handel tą substancją jest przestępstwem.

Oto 3 przykłady obecnego stanu prawnego, zgodnie z którym Testosteron Cypionate podlega 3 głównym krajom na świecie. Niezależnie od tego, którą drogą zdecydujesz się kupić Testosteron Cypionate, musi być świadomy legalności i praw, które go otaczają w jakimkolwiek kraju, w którym mieszka osoba. Ważne jest wcześniejsze zbadanie, aby podjąć właściwe decyzje i czego się spodziewać.

Testosteron Cypionate Gdzie Kupić

Testosteron Cypionate Gdzie Kupić

Klasa farmaceutyczna

W Stanach Zjednoczonych Depo-Testosteron jest głównym produktem testosteronu Cypionate i jest wytwarzany przez Pharmacia i Upjohn. Ze względu na swoją ogromną popularność rynek nasycił się podrabianymi podróbkami Depo-Testosteronu. Osoby, które chcą kupić tego typu produkty z Testosteronem Cypionate, powinny zwrócić szczególną uwagę na szczegóły dotyczące ich opakowania. Powinny zawierać literę „Jh” znajdującą się po wewnętrznej stronie górnej klapki pudełka i powinny pojawiać się tylko pod wpływem światła UV. Inne produkty American Testosterone Cypionate obejmują te produkowane przez Watson Labs, Sicor i Sandoz, które produkują generyczne preparaty testosteronu Cypionate. Po raz kolejny wszystkie te produkty stały się głównym celem podrabiania i podobnie jak Depo-Testosteron, rynek został nadmiernie nasycony podrobionymi produktami. Jedynym możliwym sposobem, w jaki dana osoba byłaby w stanie określić fałszywy amerykański generyczny produkt Testosterone Cypionate, jest śledzenie jego pochodzenia, jeśli to możliwe.

Na całym świecie użytkownicy sterydów anabolicznych mogą z łatwością kupować produkty zawierające testosteron Cypionate pochodzące z Tajlandii, gdzie Body Research sprzedaje Cypionax, który jest faktycznie produkowany przez TP Drug Laboratories. Jest to jednak jeden z niewielu produktów z cypionianem testosteronu klasy farmaceutycznej, który może znajdować się w Tajlandii.

Brazylia jest ojczyzną Deposteronu, który jest produkowany przez Novaquimica. Różne ilości tego produktu Testosterone Cypionate rzeczywiście mogą znajdować się na rynku Stanów Zjednoczonych. Deposteron zawarty jest w ampułkach z ciemnobursztynowego szkła i chociaż nie jest dużą ofiarą fałszywych operacji, należy Kup Testosteron Cypionate produkty tego typu, gdy znajdują się w oryginalnym pudełku, a nie jako luźne ampułki.

Znajduje się również w Ameryce Południowej, a konkretnie w Chile, produkt znany jako Ciclo-6 wytwarzany przez Drag Pharma. Jest to jeden z niewielu produktów z cypionianem testosteronu o jakości farmaceutycznej, który zawiera dawkę wyższą niż standard branżowy 250 mg / ml. Ciclo-6 zawiera zamiast tego 300 mg / ml i jest zawarty w 2 ml szklanych ampułkach.

Jednym ze szczególnych produktów testosteronu Cypionate, o których obecnie nie wiadomo, że są ofiarami podrabiania, jest Testosterona C, produkowana przez Balkan Pharmaceuticals w Mołdawii, która jest zawarta w 1 ml szklanych ampułkach.

 

Testosteron Cypionate Gdzie Kupić Przypisy

  1. https://en.wikipedia.org/wiki/Testosterone_cypionate
  2. https://books.google.com.tr/books?id=FVfzRvaucq8C&pg=PA1185&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false