Testosterone Propionate Online Kupić

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Ogólnie testosteron jest bardzo popularnym sterydem anabolicznym i chociaż istnieje mnóstwo różnych zestryfikowanych wariantów testosteronu, a także różnych produktów testosteronowych (takich jak Sustanon 250), propionian testosteronu jest najmniej popularnym preparatem testosteronu spośród trzech pierwotnie zestryfikowanych warianty ( Testosteron Enanthate , Cypionian testosteronu i propionian testosteronu). Nie oznacza to, że testosteron propionate jest niepopularnym sterydem anabolicznym – wręcz przeciwnie, jest bardzo popularny i przeznaczony dla niszowej grupy użytkowników sterydów anabolicznych, którzy preferują go wśród innych. Tak się składa, że ze względu na niewygodne i niewygodne zastrzyki i harmonogram podawania, propionian testosteronu jest tylko najmniej popularny z trzech.

Każda osoba, która chce kupić online propionian testosteronu, nie będzie rozczarowana, widząc, że ponieważ ogólnie testosteron jest podstawą każdego inteligentnego cyklu użytkownika sterydów anabolicznych, jest on również podstawą na liście produktów, które wszystkie źródła i sprzedawcy powinni mieć na stanie . Propionian testosteronu jest najmniej stosowanym na świecie wariantem estrowym testosteronu, niemniej jednak jest niezwykle powszechny na rynku sterydów anabolicznych.

Standardowe wytwarzane stężenia produktów propionianu testosteronu wynoszą 100 mg / ml i chociaż podziemne laboratoria mogą i często wytwarzają nawet wyższe stężenia, jest to rzadko obserwowane ze względu na chemię związaną z ilościami współrozpuszczalników (alkohol benzylowy i benzoesan benzylu) zaangażowanych w utrzymywanie roztworu we właściwej zawiesinie ze względu na charakter samego propionianu testosteronu. Jednak standard branżowy produktów farmaceutycznych (i większości produktów podziemnych) propionianu testosteronu wynosi 100 mg / ml, 50 mg / ml i 25 mg / ml.

Typowe ceny propionianu testosteronu

Ceny wszystkich sterydów anabolicznych ostatecznie mieszczą się w trzech kategoriach dostawców lub źródeł:

– Źródła „osobiście”, „znane osobiście” lub „sala gimnastyczna”
– Źródła witryn internetowych, które ograniczają kupujących do minimalnej kwoty zamówienia
– Źródła witryn internetowych, które nie ograniczają kupujących do minimalnych ilości zamówień, a zamiast tego zezwalają na małe zamówienia na pojedyncze butelki

Ceny nie różnią się znacząco między pierwszymi dwoma wymienionymi typami źródeł (źródła osobiste i źródła internetowe z minimalnym limitem), ale każda osoba próbująca kupić online propionian testosteronu w Internecie zawsze odnotuje wyraźne różnice cenowe między witrynami, które ustalają minimalne zamówienie limity w porównaniu z tymi, które tego nie robią. Witryny, które nie określają minimalnych limitów zamówień, pozwalają na to kup online Propionian testosteronu w bardzo małych ilościach (zamówienia na pojedyncze butelki itp.), a ponieważ sprzedawca ma tendencję do dokonywania niewielkiej sprzedaży w przeciwieństwie do sprzedaży w dużych ilościach, ceny są często zawyżane, aby zrekompensować koszty logistyczne małych zamówień. Źródła / dostawcy, którzy ograniczają kupujących online do minimalnych limitów zamówień, zazwyczaj ustawiają minimalny limit wartości produktu w wysokości od 200 do 400 USD przed zezwoleniem na przetworzenie zamówienia. Umożliwia to źródłom „minimalny limit zamówienia” uzasadnienie niższych cen za sztukę ze względu na większe kwoty sprzedaży.

Typowe ceny propionianu testosteronu ze źródeł, które nie ustalają minimalnych limitów zamówień, zazwyczaj obejmują cenę produktu farmaceutycznego w zakresie 12-14 USD za pojedynczą fiolkę 1 ml zawierającą 100 mg / ml (zwykle przykład produktów farmaceutycznych w ampułkach szklanych). Podziemny produkt z tego samego źródła kosztuje od 100 do 120 USD za pojedynczą fiolkę wielodawkową o pojemności 10 ml zawierającą 100 mg / ml.

Źródła, które ustalają minimalne limity zamówień, a także źródła osobiste można znaleźć, sprzedając farmaceutyczny TestosteronPropionate za około 4-6 USD za pojedynczą 1 ml fiolkę zawierającą 50 mg / ml (ponownie, typowy przykład produktów farmaceutycznych w ampułkach szklanych). Należy pamiętać, że jest to przykład produktu farmaceutycznego o dawce wynoszącej połowę typowego standardu branżowego 100 mg / ml. W związku z tym można z łatwością podwoić wspomnianą cenę, aby zrozumieć, jaka byłaby równoważna cena za rzeczywistą szklaną ampułkę 100 mg / ml. Produkt podziemny z tego samego rodzaju źródła ląduje w przedziale 45-65 USD za pojedynczą fiolkę 10 ml zawierającą 10 mg / ml.

Legalność i prawo

Wreszcie każdy, kto chce Kup online Testosteron Propionian muszą znać przepisy dotyczące stosowania sterydów anabolicznych w ich krajach. Uwzględnione zostaną trzy główne kraje zachodnie, w których stosowanie sterydów anabolicznych jest najbardziej rozpowszechnione. Przed zagłębieniem się w indywidualne przepisy należy zrozumieć, że propionian testosteronu jest klasyfikowany jako steryd anaboliczny i dlatego podlega wszelkim przepisom, które obejmują lub odnoszą się do jakiejkolwiek klasyfikacji sterydów anabolicznych (lub listy sterydów anabolicznych) zgodnie z ustalonymi przepisami, które odnoszą się do kontrola lub zakaz tych substancji.

USA: W Stanach Zjednoczonych sterydy anaboliczne są klasyfikowane jako lek z wykazu III w ustawie o substancjach kontrolowanych (CSA), pierwotnie ustanowionej ustawą o kontroli sterydów anabolicznych z 1990 r., A w 1991 r. Zgodnie z CSA jako lek z wykazu III stosowanie sterydów anabolicznych jest uważane za przestępstwo. Plik Steryd anaboliczny Control Act z 1990 roku definiuje sterydy anaboliczne jako „każdy lek lub substancję hormonalną chemicznie i farmakologicznie związaną z testosteronem (innym niż estrogeny, progestyny i kortykosteroidy), która promuje wzrost mięśni ”.

Handel, import i zakup jakiegokolwiek sterydu anabolicznego są traktowane jako przestępstwo. Posiadanie sterydów anabolicznych wiąże się z karą co najmniej 1 roku więzienia i grzywną w wysokości 1000 USD za pierwsze przestępstwo danej osoby zgodnie z prawem federalnym. Za handel ludźmi zgodnie z prawem federalnym grozi pięć lat więzienia i minimalna grzywna w wysokości 250 000 USD, jeśli jest to pierwsze wykroczenie. Drugie wykroczenia podwajają wyżej wymienione kary. Oprócz prawa federalnego, poszczególne stany nałożyły również dodatkowe, zróżnicowane przepisy stanowe dotyczące nielegalnego używania i / lub handlu sterydami anabolicznymi.

Wielka Brytania / Anglia: W Wielkiej Brytanii sterydy anaboliczne należą do leków klasy C ze względu na ich potencjał nadużywania, ale są specjalnie sklasyfikowane jako leki z Wykazu IV, zgodnie z którymi posiadanie i stosowanie sterydów anabolicznych jest legalne do użytku osobistego. Importowanie sterydów anabolicznych do użytku osobistego i posiadania również nie jest przestępstwem.

Kanada: W Kanadzie obowiązuje prawo podobne do tego obowiązującego w Wielkiej Brytanii, gdzie sterydy anaboliczne są klasyfikowane jako lek z wykazu IV, a posiadanie i stosowanie sterydów anabolicznych nie jest przestępstwem i jest legalne. Jednak handel tą substancją jest przestępstwem. Jak stwierdzono w kanadyjskiej ustawie CDSA (ustawa o kontrolowanych narkotykach i substancjach), kary za handel wahają się od maksymalnej grzywny w wysokości 1000 USD za pierwsze przestępstwo i / lub maksymalnie 6 miesięcy pozbawienia wolności do maksymalnie 2000 USD grzywny za kolejne przestępstwa i / lub maksymalnie 1 rok pozbawienia wolności.

Testosterone Propionate Online Kupić

Testosterone Propionate Online Kupić

Podróbki i podróbki

Osoby, które chcą kupić online propionian testosteronu, powinny być świadome, że podrobiony produkt udający produkty farmaceutyczne budzi umiarkowane lub duże obawy. Ponieważ propionian testosteronu jest jednym z trzech głównych preparatów testosteronu, wniosek jest taki, że użytkownicy powinni zachować ostrożność, szukając propionianu testosteronu o jakości farmaceutycznej. Jedną radą jest zapewnienie zakupu szklanych ampułek, ponieważ są one trudniejsze do sfałszowania. Jednak w związku z tym istnieją podrabiane operacje, które są więcej niż zdolne do wywoływania szklanych ampułek.

Farmaceutyczny propionian testosteronu

Chociaż propionian testosteronu nie jest tak powszechnie stosowany wśród sportowców i kulturystów, jak dwa inne popularne preparaty (Enanthate i Cypionate), propionian testosteronu jest tak samo popularny i szeroko rozpowszechniony na rynku sterydów anabolicznych, jak pozostałe dwa.

Najbliższym produktem testosteronu propionianu do amerykańskiego byłby kanadyjski produkt znany jako Anatest, wytwarzany przez Vetoquinol. Anatest jest dostępny w stężeniu 100 mg / ml zawartym w 10 ml fiolce wielodawkowej. Kanadyjskie produkty farmaceutyczne są znane jako produkty bardzo wysokiej jakości, które muszą spełniać surowe i rygorystyczne normy dotyczące produkcji, dawkowania, sterylności itp. Jedynym problemem związanym z tą konkretną marką jest niefortunny fakt, że obecnie nie istnieją żadne produkty chroniące przed podróbkami. środki bezpieczeństwa (w postaci naklejek z hologramem lub w inny sposób) w celu powstrzymania fałszerstw. Dlatego każda osoba powinna zachować ostrożność, chcąc kupić online propionian testosteronu tej marki. Obecnie nieznany jest faktyczny odsetek podrabianych produktów Anatest.

Podążając za Kanadą pod względem produktów zachodnich, znalazłaby się w Wielkiej Brytanii, gdzie firma farmaceutyczna Nordic produkuje propionian testosteronu znany jako Virormone. Virormone jest dostępny w 2 ml szklanych ampułkach o dawce 100 mg / ml. Nie są one powszechnie spotykane w Stanach Zjednoczonych, ale od czasu do czasu krążą na rynku sterydów anabolicznych w Stanach Zjednoczonych. Jedynym problemem związanym z tym produktem jest fakt, że produkcja i dystrybucja sterydów anabolicznych przez firmy farmaceutyczne w Wielkiej Brytanii stała się w ostatnich latach coraz bardziej ograniczona w czasie pisania tego profilu (2013).

Meksyk to popularne miejsce, w którym można znaleźć propionian testosteronu. To tutaj firma Brovel produkuje na eksport propionian testosteronu w dawce 50 mg / ml, ale jest to produkt weterynaryjny. Produkty weterynaryjne są wytwarzane zasadniczo zgodnie z tymi samymi standardami, co produkty farmaceutyczne dla ludzi, ale mogą być jednak tańsze.

W Europie Wschodniej Balkan Pharmaceuticals z siedzibą w Bułgarii produkuje Testosteron, zawarty w szklanych ampułkach o pojemności 1ml. Zawarty w nim jest propionian testosteronu w dawce 50 mg / ml. Podróbki i podróbki tego produktu nie są częstym zjawiskiem. Również w Europie Wschodniej znajduje się ukraiński produkt Farmak, który jest generycznym produktem propionianu testosteronu, który jest szeroko eksportowany. Dozuje się w ilości 50 mg / ml. W Polsce działa koncern farmaceutyczny Jelfa, który produkuje Testoseronum Propionicum w dawce 25mg / ml w 1ml szklanych ampułkach. Ten polski produkt jest bardzo popularny w Europie Wschodniej, ale nie jest powszechny w Stanach Zjednoczonych. Osoby w Stanach Zjednoczonych będą miały dostęp do tego produktu głównie za pośrednictwem aptek internetowych i sprzedawców sterydów anabolicznych działających bezpośrednio poza Europą Wschodnią.

 

Testosterone Propionate Online Kupić Przypisy

  1. https://books.google.com.tr/books?id=afKLA-6wW0oC&pg=PT357&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false
  2. https://books.google.com.tr/books?id=FVfzRvaucq8C&pg=PA1185&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false