Trenbolone Gdzie Kupić ? – Czarnego Rynku

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Trenbolon jest jednym z najpopularniejszych i najpopularniejszych sterydów anabolicznych sportowcy i kulturystów , choć nie zbliża się do takiej popularności jak na przykład Dianabol, Nandrolone czy Winstrol. Jednak łatwość dostępu do surowych materiałów trenbolonowych umożliwia różnym laboratoriom, a nawet indywidualnym użytkownikom, łatwy dostęp do łatwego uzyskiwania i produkcji tego związku. Dostępność dla osób chcących kupić Trenbolon jest niezwykle szeroka, a rynek jest pełen różnych marek i źródeł, za pośrednictwem których każdy potencjalny użytkownik może kupić Trenbolon.

Należy pamiętać, że jedynym zatwierdzonym (i podstawowym) zastosowaniem Trenbolonu jest lek weterynaryjny do stosowania u bydła w celu poprawy wydajności paszy i produkcji chudego mięsa. Trenbolon nie jest zatwierdzony do stosowania u ludzi w żadnych warunkach, dlatego właśnie z tego powodu na rynku nie ma produktów farmaceutycznych ani produktów trenbolonu klasy ludzkiej. W pewnym momencie dwie lub trzy dekady temu od czasu napisania tego profilu istniał jeden konkretny produkt trenbolonowy klasy farmaceutycznej, znany jako Parabolan, który już dawno został wycofany. Dlatego każda osoba, która chce kupić Trenbolon, powinna zrozumieć, że jedynymi produktami Trenbolonowymi w obiegu i istniejącymi w momencie pisania tego tekstu są produkty weterynaryjne lub produkty wytwarzane przez podziemne laboratoria (UGL).

Należy wiedzieć, że różne produkty trenbolonu w podziemnym laboratorium mogą zawierać duże ilości estrogenu z zawartym w nich Trenbolonem. Wszyscy użytkownicy powinni być świadomi tego problemu, ponieważ istnieje wiele różnych marek peletów do implantacji, a niektóre z nich zawierają w sobie estrogen oprócz trenbolonu. Niektórym podziemnym laboratoriom nie udało się z kilku powodów wyodrębnić estrogenu z roztworu w procesie produkcji i warzenia. Nieodłącznym ryzykiem jest tutaj to, że wielu użytkowników Trenbolonu ryzykuje wstrzyknięcie dodatkowego estrogenu do swoich ciał (wraz z Trenbolonem), co skutkuje wyraźnymi estrogenowymi skutkami ubocznymi o nieznanym (lub błędnym) pochodzeniu dla użytkownika.

Trenbolon i czarny rynek

Na rynku praktycznie nie ma trenbolonu klasy farmaceutycznej, z którego użytkownicy mogliby kupować produkty Trenbolon. Niestety nie prowadzi to do żadnej możliwej dyskusji ani pokrycia jakiegokolwiek trenbolonu klasy farmaceutycznej. W rezultacie pozostawia to rynek zalany prawie w 100% produktami trenbolonowymi wytwarzanymi w podziemnym laboratorium. Użytkownicy, którzy chcą kupić trenbolon, często stwierdzą, że octan trenbolonu jest najpopularniejszym i najczęściej stosowanym preparatem trenbolonu i jest zwykle wytwarzany w celu zapewnienia typowych standardowych stężeń 100 mg / ml i 75 mg / ml. Typowe stężenia nigdy nie będą wyższe niż 100 mg / ml wariantu octanu, a 75 mg / ml jest w rzeczywistości nawet bardziej powszechne niż preparaty 100 mg / ml.

Trenbolone

Trenbolone

Ceny trenbolonu na czarnym rynku

Osoby robiące zakupy w celu zakupu Trenbolone zwykle zapuszczają się w strony internetowe, które zazwyczaj sprzedają produkty z octanu trenbolonu w przedziale cenowym 60-100 USD za fiolkę 10 ml. Cena waha się w tym przedziale w zależności od rodzaju źródła zakupu, a górna granica przedziału cenowego będzie zwykle widoczna w przypadku źródeł internetowych, które nie ograniczają kupujących do minimalnych limitów zamówień. Ceny źródłowe „osobiste” lub „podłogi na siłowni” zwykle mieszczą się w tym samym przedziale cenowym, ale często mogą być nawet niższe, rzędu 60 USD, a często nie więcej niż 75 USD za fiolkę 10 ml.

Trenbolon Enanthate jest długo-esterowanym preparatem Trenbolonu i jest prawdopodobnie drugim najpopularniejszym wariantem Trenbolonu używanym przez użytkowników sterydów anabolicznych. Sprzedawcy witryn internetowych tego samego typu wymienionych powyżej znajdą Trenbolon Enanthate w cenie około 90 USD – 130 USD za fiolkę 10 ml . Preparaty Trenbolon Enanthate są powszechnie spotykane w stężeniach od 200 mg / ml do 250 mg / ml. a wyższe stężenia to najczęściej preparaty bardzo rzadkie lub opracowane w unikalnym podziemnym laboratorium.

Ceny źródłowe Trenbolone Enanthate „ osobiście ” lub „ na siłowni ” mają tendencję do podążania za tymi samymi cenami, jakie oferują internetowi sprzedawcy sterydów anabolicznych, o których mowa powyżej, tylko że mają tendencję do wahania się wokół dolnego zakresu. Osoby, które chcą kupić Trenbolone Enanthate, zwykle zauważą różnicę w cenie za fiolkę 10 ml jako wyraźnie wyższą w porównaniu do fiolek 10 ml Octan trenbolonu . Wynika to z wyższych stężeń mg / ml preparatów Enanthate w porównaniu z octanem, w którym użytkownicy Trenbolonu Enanthate otrzymują w rzeczywistości więcej miligramów na fiolkę. Jednak gdy wszystkie szczegóły są równomiernie rozłożone w perspektywie tego, ile Trenbolonu potrzebowałaby dana osoba w całym cyklu, ceny prawie zawsze kończą się na tym samym poziomie dla obu wariantów estrów.

Fałszywe operacje w odniesieniu do Trenbolonu nie są znane jako bardzo duży problem, chociaż nadal istnieje, a osoby powinny być tego świadome. Surowe składniki do produkcji Trenbolonu w postaci Finaplix granulki są łatwo dostępne na wolnym rynku do konwersji i produkcji w nadające się do użytku preparaty do iniekcji. Zapewnia to bardzo mało miejsca na oszuści i fałszerzy do wprowadzania fałszywych produktów Trenbolon do obrotu na rynku. Największą metodą dostępną dla potencjalnych nabywców jest uzyskanie zaufanego źródła, które gromadzi i sprzedaje tren wyprodukowany w podziemnym laboratorium, który powinien być znany jako równie wiarygodny i renomowany.

Wreszcie jedyny produkt weterynaryjny Trenbolone, o którym warto wspomnieć, jest znany jako Trenol 50, produkowany przez WDV Pharmaceuticals w różnych krajach azjatyckich. Trenbolon jest dozowany w dawce 50 mg / ml w fiolkach wielodawkowych o pojemności 6 ml. Niestety, osoby chcące kupić Trenbolon w tej formie będą miały trudności ze zlokalizowaniem go w Ameryce Północnej. To sprawia, że Trenol 50 jest bardzo rzadki w regionie Ameryki Północnej i nie jest dobrze znany. Niestety, bardzo niewielu sprzedawców i źródeł sterydów anabolicznych uważa, że albo niemożliwe jest przechowywanie tego produktu, albo że nie jest to nawet warte czasu ani wysiłku.

 

Trenbolone Przypisy

  1. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2439524/
  2. https://books.google.com.tr/books?id=tsjrCAAAQBAJ&pg=PA279&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false