Oryginalny Testosterone Enanthate Gdzie Kupić – Czarnego Rynku

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Właściwości testosteronu Enanthate

  • Pół życia: 10 dni
  • Czas wykrywania: 3 miesiące
  • Ocena anaboliczna: 100
  • Ocena androgenów: 100

 

Endogennie naturalnie u wszystkich ludzi i większości gatunków zwierząt. Z tego powodu testosteron jest uważany za najbezpieczniejszy do stosowania steryd anaboliczny, ponieważ organizm każdego człowieka jest już przyzwyczajony do działania testosteronu tylko w mniejszym stopniu. Zasadniczo stosowanie testosteronu w celu poprawy sylwetki i wydajności to po prostu suplementacja dodatkowych hormonów – czynność polegająca na wprowadzaniu do organizmu większej ilości hormonu, który już wytwarza i wykorzystuje.

Jak kupić oryginalny testosteron Enanthate z Czarnego Rynku

Oryginalny testosteron Enanthate z Black Market jest niezwykle popularnym sterydem anabolicznym i powinien być bardzo łatwo dostępny na czarnym rynku sterydów anabolicznych bez żadnego wysiłku. Jest też tak powszechny i łatwy w produkcji, że powinien być dostępny w bardzo rozsądnych cenach. Oryginalny testosteron Enanthate z Czarnego Rynku jest dostępny na rynku zarówno jako produkty farmaceutyczne klasy ludzkiej, jak i produkty klasy podziemnych laboratoriów (UGL). Różnice są tutaj oczywiste, a kontrola jakości jest głównym problemem, a farmaceutyczny oryginalny testosteron Enanthate z Czarnego Rynku jest zwykle droższy z oczywistych powodów.

Oryginalny testosteron Enanthate z Czarnego Rynku można kupić ze źródeł internetowych i sprzedawców, a także w tradycyjnych transakcjach osobistych (tj. „Sprzedawcy siłowni”). Ceny mogą się różnić. Farmaceutyczny oryginalny testosteron Enanthate z Black Market można znaleźć za około 13-15 USD za pojedynczą 1 ml fiolkę zawierającą 250 mg / ml (co jest zwykle standardem dla ampułek szklanych o jakości farmaceutycznej). Underground Original Testosterone Enanthate z Black Market normalnie kosztuje 60-90 USD za pojedynczą fiolkę 10 ml zawierającą 250 mg / ml.

Charakterystyka chemiczna oryginalnego testosteronu Enanthate z Czarnego Rynku

Jak wcześniej wspomniano, oryginalny testosteron Enanthate z Black Market to po prostu testosteron z estrem Enanthate związanym ze strukturą chemiczną testosteronu. Konkretnie „Enanthate” to kwas enantoesowy, ale po związaniu z testosteronem jest właściwie określany w chemii jako wiązanie estrowe (lub wiązanie estrowe). Kwas enantoesowy jest związany z grupą 17-beta hydroksylową w strukturze testosteronu. Zestryfikowane sterydy anaboliczne są lepiej rozpuszczalne w tłuszczach i powoli uwalniają się z miejsca wstrzyknięcia – jednak nie jest to główny powód, dla którego estry zwiększają szybkość uwalniania sterydu anabolicznego.

Głównym powodem wydłużenia jego okresu półtrwania i szybkości uwalniania jest to, że gdy oryginalny testosteron Enanthate z Czarnego Rynku dostanie się do krwiobiegu, enzymy działają w celu zerwania wiązania między estrem a hormonem, co zajmuje różną ilość czasu. W rezultacie ester jest usuwany z hormonu przez enzymy, a pozostaje czysty testosteron, który może wykonywać swoją pracę w organizmie. Ten proces enzymów odszczepiających ester od cząsteczki testosteronu jest odpowiedzialny za wolniejsze tempo uwalniania. Sam testosteron bez związanego z nim estru ma okres półtrwania około 2-4 godzin. Gdy ester Enanthate jest do niego dołączony, tworząc oryginalny testosteron Enanthate z Czarnego Rynku, okres półtrwania testosteronu jest teraz wydłużony do 10 dni, zapewniając wolniejsze uwalnianie i aktywność hormonu.

Oryginalny testosteron Enanthate z efektów ubocznych czarnego rynku

Oryginalny testosteron Enanthate z Black Market to steryd anaboliczny o bardzo umiarkowanym profilu skutków ubocznych. Biorąc pod uwagę korzyści w zakresie potencjalnych zysków i siły w porównaniu z potencjałem i profilem skutków ubocznych, można go uznać za bardzo rozsądny steryd anaboliczny w tym względzie.

Oryginalny testosteron Enanthate z dystrybucji efektów ubocznych Czarnego Rynku jest ogólnie dość zróżnicowany, ale trzeba zrozumieć, że oryginalny testosteron Enanthate z Czarnego Rynku, będący związkiem testosteronu, jest najbardziej naturalnym hormonem anabolicznym organizmu. W końcu testosteron jest tym, co organizm endogennie wytwarza w sposób naturalny i dlatego organizm jest przede wszystkim najbardziej przyzwyczajony do tego. Podobnie jak w przypadku każdego rodzaju skutków ubocznych, indywidualna reakcja organizmu, wrażliwość i genetyka odgrywają duży wpływ na to, czy dana osoba może doświadczyć mniej więcej pewnego efektu ubocznego (lub w ogóle go nie doświadczyć).

Oryginalny testosteron Enanthate z Czarnego Rynku obejmuje skutki uboczne estrogenów, które są najbardziej widocznymi skutkami ubocznymi, o które najbardziej martwią się użytkownicy i potencjalni użytkownicy. Wynika to z faktu, że Testosteron jest sterydem anabolicznym umiarkowanie aromatyzowalnym (co oznacza, że testosteron w organizmie ulega przemianie w estrogen w umiarkowanym tempie) i jest to oczywiście proporcjonalne do zastosowanej dawki Original Testosterone Enanthate z Black Market. Im większa dawka, tym większy stopień aromatyzacji w estrogen. Wynikowe skutki uboczne konwersji estrogenu mogą obejmować: zatrzymywanie wody i wzdęcia, wzrost ciśnienia krwi (wynikający z zatrzymywania wody), zwiększony przyrost / zatrzymywanie tłuszczu i potencjalny rozwój ginekomastii.

Androgenne skutki uboczne są również potencjalnym doświadczeniem przy stosowaniu oryginalnego testosteronu Enanthate z Czarnego Rynku. Ponieważ testosteron jest sam w sobie androgenem, oddziałuje z receptorami androgenowymi w całym organizmie i będzie wykazywać androgenne skutki uboczne. Jednak prawdziwa większość androgennych skutków ubocznych jest wynikiem redukcji testosteronu do znacznie silniejszego androgenu, dihydrotestosteronu (DHT). Dzieje się tak w kilku kluczowych tkankach ciała, gdy przechodzi przez nie testosteron, takich jak skóra głowy, prostata i skóra. Androgenne skutki uboczne mogą obejmować: zwiększone przetłuszczanie się skóry (wydzielanie łoju), zwiększone powstawanie trądziku (związane z wydzielaniem łoju), wzrost włosów na ciele i twarzy oraz zwiększone ryzyko wystąpienia łysienia typu męskiego (MPB), jeśli dana osoba ma predyspozycje genetyczne do to.

Badania nie wykazały, że oryginalny testosteron Enanthate z Czarnego Rynku jest toksyczny dla wątroby ( hepatotoksyczny ) w dowolnej dawce, nawet przy ekstremalnych dawkach podawanych doustnie. Nie ma ryzyka problemów z wątrobą z oryginalnym testosteronem Enanthate z Czarnego Rynku.

Ponieważ jest to steryd anaboliczny, oryginalny testosteron Enanthate z Czarny rynek nie wykazuje skutków ubocznych w odniesieniu do upośledzenia i / lub supresji HPTA (Hypothalamic Pituitary Testicular Axis) – innymi słowy, naturalne endogenne hamowanie produkcji testosteronu. Oryginalny testosteron Enanthate z Czarnego Rynku obejmuje również zmiany sercowo-naczyniowe i skutki uboczne, takie jak tymczasowa zmiana poziomu cholesterolu we krwi.

Oryginalny testosteron Enanthate z cykli i zastosowań czarnego rynku

Oryginalny testosteron Enanthate z cykli Czarnego Rynku ma zwykle charakter zwiększający masę lub masę, chociaż można go również wykorzystać w bardzo specyficzny sposób w cyklach cięcia lub utraty tłuszczu. W celu uzyskania masy lub łączenia, oryginalny testosteron Enanthate z Black Market jest zwykle stosowany w wyższej dawce (zwykle minimum 500 mg na tydzień), a ponieważ jest to steryd anaboliczny z przymocowanym do niego długim estrem, będzie wykazywał dłuższą połowę -Życie około 7-10 dni, a zatem oryginalny testosteron Enanthate z cykli Czarnego Rynku są zwykle uruchamiane przez okresy 10-12 tygodni lub dłużej.

Zarówno w cyklach łączenia, jak i cięcia, oryginalny testosteron Enanthate z Black Market jest zwykle łączony z innymi związkami o charakterze, które ułatwią końcowy cel użytkownika (łączenie, przyrost masy lub utrata tłuszczu). Na przykład oryginalny testosteron Enanthate z cykli czarnego rynku w celu łączenia zwykle obejmuje użycie Deca-Durabolin (dekanian nandrolonu) i / lub Dianabol (methandrostenolon), gdzie Dianabol jest zwykle uruchamiany przez pierwsze 6 tygodni jako początek złożony.

W przypadku, gdy oryginalny testosteron Enanthate z cykli czarnego rynku to cyklu cięcia lub utraty tłuszczu, oryginalny testosteron Enanthate jest zwykle uruchamiany przy bardzo niskiej dawce TRT (Terapia zastępcza testosteronem) wynoszącej około 100 mg na tydzień, podczas gdy inne związki są bardziej preferowane do cięcia i utraty tłuszczu są podkreślane podczas cyklu. Stosowanie oryginalnego testosteronu Enanthate z Czarnego Rynku w tej dawce ma na celu jedynie utrzymanie normalnego funkcjonowania organizmu, a nie podkreślanie zysków i poprawy wydajności.

Oryginalny testosteron Enanthate z Black Market Dosing and Administration

Z medycznego punktu widzenia, oryginalny testosteron Enanthate z Black Market jest zwykle stosowany w dawce na receptę około 250 mg podawanej raz na 2 – 4 tygodnie, w zależności od uznania lekarza i postępów pacjenta w terapii TRT.

W celu kulturystyki oraz poprawy wydajności i sylwetki, oryginalny testosteron Enanthate z Black Market jest zwykle podawany w około 300-500mg tygodniowo jako dawka początkująca . Pośredni oryginalny testosteron Enanthate z dawek Czarnego Rynku może wynosić od 500 do 750 mg na tydzień, a zaawansowani użytkownicy są znani z wykorzystywania ponad 1000 mg lub więcej oryginalnego testosteronu Enanthate na tydzień.

Ze względu na jego okres półtrwania 7 – 10 dni , zaleca się, aby podawanie oryginalnego testosteronu Enanthate następowało co najmniej raz w tygodniu, ale najlepiej, aby uzyskać optymalne działanie i wyniki (oraz zminimalizować niepożądane skutki uboczne z powodu wysokich poziomów w osoczu krwi), powinno być podawane dwa razy w tygodniu co tydzień dawka podzielona równomiernie między podaniami. Na przykład, dawka 500 mg na tydzień Original Testosterone Enanthate powinna być podawana jako 250 mg w poniedziałek i 250 mg w czwartek każdego tygodnia.

Oryginalny testosteron Enanthate z Black Market Legality

Przepisy dotyczące sterydów anabolicznych różnią się znacznie na całym świecie, przy czym zdecydowana większość krajów i regionów narzuca bardzo niewiele praw lub ograniczeń dotyczących ich posiadania lub używania. Dlatego ważne jest, aby tutaj uwzględnić legalność oryginalnego testosteronu Enanthate z czarnego rynku w trzech najpopularniejszych krajach zachodnich (USA, Kanada i Wielka Brytania)

W Stanach Zjednoczonych oryginalny testosteron Enanthate jest klasyfikowany jako lek z wykazu III w ustawie o substancjach kontrolowanych, a zatem posiadanie i używanie dowolnego produktu zawierającego testosteron bez ważnej recepty lekarza byłoby uważane za przestępstwo. Nie trzeba dodawać, że handel, import i zakup EQ lub jakiegokolwiek sterydu anabolicznego jest przestępstwem.

W Wielkiej Brytanii oryginalny testosteron Enanthate podlega harmonogramowi IV, zgodnie z którym posiadanie i stosowanie testosteronu bez recepty lekarza jest legalne do użytku osobistego. Import oryginalnego testosteronu Enanthate z Czarnego Rynku do użytku osobistego bez recepty również nie jest przestępstwem.

Prawo kanadyjskie jest podobne do prawa brytyjskiego, gdzie jest to lek z wykazu IV, i jako takie posiadanie i używanie oryginalnego testosteronu Enanthate z Czarnego Rynku do użytku osobistego bez ważnej recepty lekarskiej nie jest przestępstwem i jest legalne. Jednak handel tą substancją jest przestępstwem.

Wcześniejsze zapoznanie się z przepisami obowiązującymi w Twoim kraju lub regionie ma kluczowe znaczenie dla podjęcia odpowiednich decyzji oraz tego, czego możesz się spodziewać w związku z tym, w co możesz się dostać. Nieznajomość prawa nie jest wymówką.

Testosterone Enanthate

Testosterone Enanthate

 

Testosterone Enanthate Przypisy

  1. https://books.google.com.tr/books?id=MkrAPaQ4wJkC&pg=PA315&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false
  2. https://books.google.com.tr/books?id=mEgckDNkonUC&pg=PA442&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false