Jakie są skutki Dianabolu?

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Jaki jest wpływ Dianabolu na mężczyzn?

Dianabol ma zauważalny wpływ na mężczyzn, co może być korzystne, a czasami niebezpieczne. To właśnie z powodu tych niebezpiecznych skutków ubocznych Dianabol jest klasyfikowany jako nielegalna substancja w większości krajów na całym świecie przez organizacje sportowe. Nie da się ukryć, że ma fantastyczne efekty, takie jak:

 1. Ogromny wzrost retencji azotu, który stawia osobnika w stanie hipertrofia .
 2. ZA zmniejszenie zmęczenia co pozwala jednostce trenować dłużej i intensywniej.
 3. Zwiększa ilość darmowych testosteron w systemie jednostki.
 4. Zwiększa i poprawia krew przepływ do tkanek mięśniowych dla lepszego wzrostu i naprawy.

Jakie są skutki uboczne Dianabolu?

To właśnie ze względu na te efekty większość mężczyzn stosuje Dianabol. Połączone razem tworzą idealną atmosferę do szybkiego budowania siły i mięśni. Chociaż jest znany ze swoich zalet kulturystycznych, jest lepiej znany z negatywnych skutków ubocznych, które czasami mogą okazać się niebezpieczne. Obejmują one:

 1. Retencja wody co może prowadzić do wysokiego ciśnienia krwi.
 2. Ginekomastia lub wzrost męskiej tkanki piersi.
 3. Trądzik i wypadanie włosów , ale tylko tym, którzy już mieli stracić włosy.
 4. Uszkodzenie wątroby i zwiększone ryzyko zachorowania na raka wątroby.
 5. Skurcz jąder i spadek produkcji nasienia.
 6. Zanik jąder oraz niezdolność do naturalnej produkcji testosteronu.
 7. Zwiększone ryzyko osłabienia serce .
 8. Zwiększone poziomy agresja i nieregularne wahania nastroju.

Jaki jest wpływ Dianabolu na kobiety?

Stosowanie Dianabolu u kobiet może powodować objawy wirylizacji. Wirylizacja ma miejsce, gdy kobieta rozwija bardziej męskie cechy i atrybuty. Jeśli Dianabol jest kontynuowany po wystąpieniu wirylizacji, wynikające z tego skutki uboczne mogą stać się trwałe. Obejmują one:

 1. ZA zmniejszenie w rozmiar biustu i ilość tkanki.
 2. Nieregularne okresy , który może powrócić lub nie.
 3. Wzrost twarzy i Włosy na ciele .
 4. Pogłębienie głosu i powiększona łechtaczka .
 5. Wysoki cholesterol oraz uszkodzenie ścięgien i więzadeł.
 6. Wypadanie włosów i zwiększone ryzyko wystąpienia bezsenności.

Zwykle, gdy jest stosowany w małych dawkach przez krótki czas, wiele kobiet uważa Dianabol za korzystny. 5 mg dziennie przez maksymalnie sześć tygodni zwykle prowadzi do wzrostu mięśni, unikając jednocześnie ostrych skutków ubocznych wirylizacji. Kobiece ciało nie wytwarza tak dużej ilości testosteronu jak męskie, dlatego do uzyskania wyników potrzebne są znacznie mniejsze dawki. Oznacza to również, że kobiety są bardziej skłonne do odczuwania skutków ubocznych, nawet jeśli dawka jest tak niewielka.

Dianabol używany do wyników sportowych i poprawy

Dianabol jest wiodącym sterydem anabolicznym i pierwszym wyborem dla osób uprawiających sport zarówno na poziomie profesjonalnym, jak i amatorskim. Prawdę mówiąc, jest to najbezpieczniejszy i najbardziej poszukiwany steryd anaboliczny podawany doustnie. Wynika to częściowo z łatwości użytkowania, ale także z powodu jego bezpieczeństwo i skuteczność . Jego działanie polegało na budowaniu silnej i solidnej beztłuszczowej masy mięśniowej, co z kolei przekłada się na lepsze wyniki sportowe. Chociaż istnieje wiele dostępnych informacji na temat skutków działania Dianabolu, wielu nadal błędnie interpretuje i źle rozumie, jak działa on na organizm.

Dianabol ma pozytywny wpływ na budowanie masy mięśniowej w krótkim czasie, a także prawie natychmiastowo dodaje wagi jednostce. W połączeniu z doskonale opracowanym planem dietetyczno-treningowym można łatwo osiągnąć wzrost masy i siły mięśniowej.

Dianabolu

Dianabolu

Podstawowe efekty Dianabol

Przede wszystkim Dianabol jest steroidem 17aa budującym masę i siłę. Osoba zauważy szybki wzrost wagi i rozmiaru, nawet do 20 funtów w ciągu dwóch tygodni. Z tego powodu jest zwykle stosowany na początku cyklu łączenia jako środek wywołujący wzrost i wzrost mocy. Sposób, w jaki działa, jest szybszy niż w przypadku sterydów do wstrzykiwań, głównie ze względu na fakt, że sterydy do wstrzykiwań wymagają czasu, aby zgromadzić się w systemie i zacząć działać.

Aby Dianabol mógł prawidłowo funkcjonować w organizmie, osoba musi zwiększyć spożycie kalorii. Te nadmiarowe kalorie są paliwem dla mięśni i umożliwiają reakcje chemiczne dla optymalnego wzrostu i zyski mocy . W przypadku wzrostu wytrzymałości spożycie nieco powyżej kaloryczności potrzebnej do konserwacji przyniesie odpowiednie wyniki. Chociaż jest powszechnie stosowany na początku cyklu łączenia, może również okazać się korzystny dla tych, którzy osiągnęli plateau i mogą z łatwością je przez to przepchnąć.

Wraz ze wzrostem masy mięśniowej rośnie również zdolność do zwiększania siły, dlatego większość ludzi decyduje się na jej wykorzystanie. Jak wspomniano powyżej, pojedyncze osoby często dodają 20 funtów do ich ramy, ale należy zauważyć, że te zyski nie będą czystą tkanką mięśniową. Dianabol jest estrogenne w naturze i aromatyzuje Dlatego w organizmie znaczna część nagromadzonego ciężaru będzie w rzeczywistości stanowić masa wody. Masę wody można oczywiście kontrolować za pomocą inhibitora aromatazy (AI), takiego jak eksemestan.

Gdy dana osoba zaprzestanie stosowania Dianabolu, jest całkiem normalne, że masa ciała dramatycznie spada. Wynika to głównie z uwolnienia retencji wody. Chociaż masa mięśniowa może ulec zmniejszeniu, nie zawsze tak jest i wszystkie przyrosty mięśni można zachować, wykonując kilka prostych kroków. Ci, którzy chcą utrzymać swoje zyski, powinni stosować Dianabol w połączeniu z innym sterydem anabolicznym, który powinien zaczynać się od Dbol i być stosowany nieprzerwanie po zaprzestaniu stosowania Dianabolu. Możliwe jest również stosowanie związków nandrolonu, takich jak Dzieci Durabolin obok Dianabol i egzogennego testosteronu, np Testosteron Enanthate .

Jako wzmacniacz atletyczny, Dianabol może prowadzić do znacznego przyrostu masy ciała, siły i beztłuszczowej tkanki. Dla tych, którzy muszą kontrolować swoją wagę w niektórych kategoriach, Dianabol może nie być najlepszą opcją. Wynika to z możliwości nieregularnego przybierania na wadze, jakie ma on u danej osoby. W połączeniu ze sformułowaną dietą i reżimem ćwiczeń, może zapewnić sportowcom przewagę konkurencyjną.

 

Dianabolu Przypisy

 1. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/2079979/
 2. https://books.google.com.tr/books?id=9JLiJcjdqkcC&pg=PA275&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false