Anadrol Kupić

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Podobnie jak w przypadku większości sterydów anabolicznych, produkcja i produkcja Anadrola przeszła przez wyboistą jazdę na początku lat 90., kiedy to producenci farmaceutyczni zmienili właściciela, a sam produkt wstrzymał produkcję na jakiś czas, a następnie wznowił ją kilka lat później. Jest to powszechny trend wśród sterydów anabolicznych ze względu na gorący klimat polityczny otaczający te substancje pod koniec lat 80. i na początku lat 90. Wiele sterydy anaboliczne całkowicie zaprzestali produkcji bez wznowienia produkcji. Dianabol jest jednym z takich sterydów anabolicznych, w których nigdzie nie ma produktów farmaceutycznych klasy północnoamerykańskiej (ani żadnego zachodniego świata).

Jednak ci, którzy chcą kupić Anadrol, będą zadowoleni, słysząc, że Anadrol klasy farmaceutycznej nadal pozostaje szeroko dostępny na rynku, chociaż podziemne produkty laboratoryjne mogą być znacznie bardziej powszechne. Chociaż Anadrol jest nadal produkowany i sprzedawany w Ameryce Północnej, międzynarodowe produkty farmaceutyczne (takie jak Anadrol z Tajlandii) są nadal znacznie częstsze dla tych, którzy chcą kupić Anadrol, ponieważ produkty międzynarodowe są generalnie łatwiejsze do uzyskania niż amerykańskie produkty farmaceutyczne Anadrol.

Anadrol jest uważany za jeden z tych sterydów anabolicznych, które nie są niezwykle popularne, ale jednocześnie nie jest rzadki ani rzadko używany. Jeśli chodzi o popularność i dostępność, ma tendencję do lądowania pośrodku. Dlatego każdy, kto chce kupić Anadrol, zwykle z łatwością znajdzie go na rynku, a przez większość czasu powinien to być jeden z wielu produktów wymienionych na liście zasobów i zapasów dostawcy.

Farmaceutyczna klasa a podziemne laboratoria

Jedynymi badanymi produktami będą produkty farmaceutyczne, ponieważ produkty podziemne są bardzo rozległe i różnorodne. Setki, jeśli nie tysiące, podziemnych laboratoriów istnieją na całym świecie w dosłownie każdym kraju, a wiele z nich zamyka się i uruchamia szybciej, niż zmieniają się wiatry. Z tego powodu nie można wymienić i opisać różnych produktów podziemnych dostępnych na rynku.

Anadrol Kupić

Anadrol Kupić

Farmaceutyczny Oxymetholone

Patrząc na międzynarodowy Anadrol farmaceutyczny, użytkownicy, którzy chcą kupić Anadrol, znajdą kilka popularnych produktów w Azji. Konkretnie w Tajlandii istnieje Androlic British Dispensary, który jest dostarczany w ciemnych plastikowych butelkach ze srebrnymi nakrętkami i jasnozielonymi etykietami. Tabletki andrololu mają kształt sześciokąta i są koloru zielonego.

Na tabliczce wybito emblemat węża brytyjskiej ambulatorium. Chiny są domem dla firmy Jinan Pharmaceuticals, która produkuje preparat Anemoxic. Anemoxic jest pakowany w plastikowe, foliowane paski zawierające 20 tabletek w jednym pasku. Każde pudełko powinno zawierać z tyłu hologramową naklejkę zabezpieczającą. Korea to kolejny kraj azjatycki, w którym znajdują się firmy Han Seo, Han Bul, Korea United i Dongindang, które produkują generyczny Oxymetholone. Bardziej powszechnym i popularnym produktem jest ten produkowany przez Han Seo. Wiadomo, że koreańskie produkty Anadrol są dość często podrabiane, a wielu uważa koreański Anadrol za zakupy wysokiego ryzyka.

Na Bliskim Wschodzie Anadrol można znaleźć w Iranie, gdzie jest generyczny Oxymetholone produkowane przez Alhavi jest bardzo powszechne. Generyczny Oxymetholone jest dostarczany w tabletkach 50 mg w butelkach szklanych o ciemnobursztynowym kolorze, z butelką zapieczętowaną paskami taśmy holograficznej zawierającymi obrazy nazwy firmy. W Iranie znajduje się również Iran Hormone, który produkuje inny generyczny produkt Anadrol, pakowany w plastikowe paski foliowe zawierające 10 tabletek w jednym pasku. Osoby, które chcą kupić Anadro l w pobliżu, z przyjemnością dowiedzą się, że tabletki Anapolon są powszechne w Turcji. Tabletki są umieszczone w foliowych blistrach po 20 tabletek w każdym i po 1 blistrze w każdym pudełku.

Na odwrocie będzie napisane „ Anapolon Tabletka, Oksimetolon 50mg “czarnym tuszem. Każda tabletka ma biało-żółtawy kolor. Należy mieć świadomość, że istnieje wiele podróbek tego produktu, a podróbki są zwykle zauważane jako całkowicie białe tabletki, a także błędy popełnione w logo znajdującym się na opakowaniu produktu. Litery AI powinny stykać się ze sobą w logo, czego często brakuje fałszerzom.

Gdzie indziej można znaleźć grecki produkt znany jako Oxybolone, do którego należy przymocować naklejkę apteczną, która będzie ujawniać ukryte obrazy w czarnym świetle jako środki bezpieczeństwa przed podrabianiem. W Paragwaju w Ameryce Południowej Landerlan produkuje Oxitoland, który jest bardzo popularnym produktem, a jego podróbki nie były znane jako dodatkowy bonus.

Ci, którzy chcą kupić Anadrol pochodzący z USA, mogą być nieco rozczarowani stwierdzeniem, że chociaż Anadrol jest nadal wytwarzany w Ameryce Północnej, bardzo niewiele z tych produktów będzie można znaleźć na rynku. Wynika to z bardzo wysokiej ceny w aptekach, a także dużej kontroli nad dystrybucją leku. Zdecydowanie zaleca się, aby potencjalni nabywcy unikali wszelkich produktów, które mają być pochodzenia amerykańskiego, chyba że ma się absolutną pewność, że są oryginalne, a ich historię można prześledzić do apteki lub lekarza. Podróbki, jak można by się spodziewać, są ogromnym problemem w przypadku północnoamerykańskiego preparatu farmaceutycznego Anadrol. W rzeczywistości podróbki stały się takim problemem w Stanach Zjednoczonych, że nawet podrabiane produkty Anadrol trafiły do aptek.

 

Anadrol Kupić Przypisy

  1. https://books.google.com.tr/books?id=3-LrCAAAQBAJ&pg=PA632&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false
  2. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/13879693/