Anadrol Cena

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Osoby, które chcą kupić Anadrol, podobnie jak w przypadku wszystkich sterydów anabolicznych, zazwyczaj napotykają 3 typy źródeł: źródła osobiste (znane również jako „źródła na siłowni lub na siłowni”, ponieważ zwykle znajdują się na siłowni) oraz źródła internetowe, które mogą można dalej podzielić na dwa rodzaje: 1. źródła internetowe / strony internetowe, które nie mają minimalnych limitów zamówień, oraz 2. źródła internetowe / witryny internetowe, które ograniczają klientów do złożenia minimalnej kwoty zamówienia przed zrealizowaniem zamówienia.

Różnica między tymi dwoma rodzajami źródeł internetowych polega na wyraźnych różnicach cenowych. Strony internetowe, które nie ustalają minimalnych limitów zamówień, pozwalają osobom fizycznym na zakup Anadrolu (i / lub innych sterydów anabolicznych) w bardzo małych ilościach (zamówienia na pojedyncze butelki itp.), A także dlatego, że sprzedawca ma tendencję do dokonywania niewielkiej sprzedaży w przeciwieństwie do sprzedaży w dużych ilościach, ceny są często zawyżane, aby zrekompensować koszty logistyczne małych zamówień. Rzadko występują różnice cenowe między źródłami internetowymi z minimalnym limitem zamówień a źródłami osobistymi.

Anadrol sprzedawany przez znane źródła osobiste i internetowe z minimalnymi limitami zamówień najpierw znajdzie farmaceutyczny Anadrol wyceniony na około 1,30 USD za tabletkę 50 mg (w zależności od marki ceny mogą się czasem różnić z dużym marginesem). W przypadku tego samego produktu farmaceutycznego źródła internetowe, które nie nakładają minimalnych limitów zamówień, zazwyczaj mają Anadrol w cenie 2,50 USD za tabletkę 50 mg.

Ceny produktów laboratoryjnych w podziemnym laboratorium mogą się znacznie różnić, gdzie można spotkać się osobiście, a minimalne zamówienia ograniczają źródła internetowe sprzedające je w zakresie 0,75 – 1,00 USD za tabletkę 50 mg. Źródła, które pozwalają na małe zamówienia bez minimalnych limitów zamówień, są znane ze sprzedaży podziemnych produktów laboratoryjnych w zakresie około 1,75 USD – 2,22 USD za tablet 50 mg .

Anadrol Cena

Anadrol Cena

 

 

Anadrol Cena Przypisy

  1. https://www.accessdata.fda.gov/scripts/cder/daf/
  2. https://books.google.com.tr/books?id=ZjrMBQAAQBAJ&pg=PA30&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false