Anadrol Gdzie Kupić

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Anadrol to doustnie aktywny steryd anaboliczny, często stosowany w cyklach łączenia. Znany również pod nazwą chemiczną Oxymetholone. Anadrol był używany od dziesięcioleci w medycynie i jest również szeroko stosowany przez sportowców i kulturystów. Anadrol jest znany jako silny środek wypełniający, chociaż nie jest klasyfikowany jako bardziej zaawansowany steryd anaboliczny. Anadrol jest pochodną dihydrotestosteronu (DHT), podobnie jak Winstrol, Anavar i Primobolan. Oxymetholone doda duże ilości masy do ramy użytkownika, z pewnym dodatkowym zatrzymywaniem wody, a także może wywołać bardziej poważne skutki uboczne.

Dane dotyczące Anadrola zostały po raz pierwszy opublikowane w 1959 roku, gdzie został następnie wprowadzony do Stanów Zjednoczonych sprzedawany przez Syntax pod marką Anadrol-50. Krótko po tym, jak Parke Davis & Co. wyprodukował i sprzedał go pod marką Androyd. Anadrol został pierwotnie wprowadzony na rynek do zastosowań medycznych. Obejmowały one leczenie; wyniszczające stany geriatryczne, zaniki mięśni związane z chorobą lub niepełnosprawnością, utrata masy ciała, zachowanie masy ciała podczas chorób lub leczenia oraz anemia.

Farmaceutyczny Anadrol na sprzedaż

Firma farmaceutyczna w Stanach Zjednoczonych będzie musiała przestrzegać ścisłej kontroli jakości produkcji, surowców i rygorystycznych testów. Producenci sterydów w Mołdawii i Tajlandii mogą być „klasy ludzkiej” przez własne FDA w ich krajach, ale nie oznacza to, że są wysokiej jakości. Częściej niż nie, te mniejsze, legalne operacje produkcyjne sterydów nie mają jakości w porównaniu z firmami wartymi miliardy dolarów, takimi jak Schering, Jelfa i Organon.

Chociaż farmaceutyczny Anadrol na sprzedaż będzie najwyższej jakości, oznacza to również, że istnieją podróbki. Skopiowane produkty bez aktywnego Oxymetholone będą sprzedawane lub będą sprzedawane produkty w dawkach niedozowanych.

Underground Lab Anadrol na sprzedaż

Istnieją tysiące podziemnych laboratoriów (UGL) zlokalizowanych na całym świecie, które za gotówkę uruchomiły własne operacje produkujące sterydy. Surowce można kupić w Chinach lub Europie Wschodniej po niskich cenach, a gotowe produkty można wytwarzać w kuchniach i łazienkach. Fantazyjne strony internetowe mogą być konfigurowane i fałszywe recenzje publikowane przez „klientów”, co zapewnia w pełni funkcjonalną obsługę UGL.

Nie oznacza to, że UGL nie są dobrej jakości, ponieważ niektóre są, ale po prostu nie wiesz, jak te gotowe produkty są wytwarzane. Na szczęście Anadrol jest dostępny w postaci pigułek lub tabletek i nie można go wstrzykiwać (chociaż niektóre UGL go oferują), więc sterylność jest problemem, ale nie jest konieczna, jak produkty steroidowe do wstrzykiwań. Wiele źródeł internetowych będzie oferować na sprzedaż Anadrol, podobnie jak źródła siłowni. Anadrol sprzedawany na sprzedaż przez UGL może być niedostatecznie dozowany, ale jest mało prawdopodobne, że jego źródło zastąpi surowy proszek czymś tańszym, ponieważ proszek Oxymtholone nie jest zbyt drogi w porównaniu do innych doustnych sterydów anabolicznych.

Anadrol Gdzie Kupić

Anadrol Gdzie Kupić

Gdzie znaleźć Anadrol na sprzedaż?

Adrol jest jednym z najpopularniejszych doustnych sterydów anabolicznych, dlatego często jest dostępny w sprzedaży u Twojego źródła sterydów. Aandrol jest prawdopodobnie znany jako najsilniejszy ze wszystkich doustnych sterydów, dlatego różne marki są oferowane i oferowane.

Lokalni dostawcy sterydów na siłownię zwykle noszą produkt lub markę Anadrol, ale istnieje ryzyko przy zakupie takich sterydów w prawdziwym życiu. Często ceny są zawyżone i istnieje ryzyko zakupu sterydów od agenta DEA. Chociaż jest to bardzo mało prawdopodobne, ponieważ organy ścigania są zainteresowane sprzedawcą, a nie użytkownikiem końcowym, nie masz żadnej anonimowości, gdy przekazujesz swoje pieniądze ręcznie, w przeciwieństwie do online.

Internetowi dealerzy sterydów oferujący Anadrol na sprzedaż również ponoszą ryzyko. Nie zalecamy przelewania gotówki za pomocą przelewów międzynarodowych i korzystania z kart kredytowych, jeśli to możliwe. Internetowe źródła sterydów często zawierają ogromne ilości produktów i marek, a ich reputacja może zostać zweryfikowana. Ceny Anadrola wynoszą około 0,5-1 USD za tabletkę przy 50 mg, w zależności od jakości źródła i marki.

 

Anadrol Gdzie Kupić Przypisy

  1. https://www.drugs.com/sfx/oxymetholone-side-effects.html
  2. https://www.drugs.com/pro/anadrol.html