Anadrol Efekty – Dzialanie

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Wpływ Anadrolu na wydajność i budowanie mięśni

Anadrol to doustny steryd, który został pierwotnie stworzony do leczenia schorzeń, takich jak zanik mięśni i anemia. Jego skład molekularny jest uderzająco podobny do tego, jaki posiada testosteron, dlatego wykazuje podobne cechy bycia silnym sterydem anabolicznym z umiarkowanie miejscowymi androgennymi skutkami ubocznymi.

Podstawową funkcją Anadrol jest budowanie tkanki mięśniowej i siły. Jest również powszechnie stosowany jako część indywidualnego cyklu cięcia, ale zwykle pozostaje to wtórne zastosowanie hormonu. Ponieważ Anadrol pochodzi z testosteronu, działa również w ten sam sposób. Osoba zauważy wzrost apetytu wraz z syntezą białek.

Synteza białek to reakcja chemiczna zachodząca w organizmie, która zamienia aminokwasy w białka, które są następnie rozkładane jako beztłuszczowa masa mięśniowa. Stąd bierze się zdolność organizmu do produkcji mocniejszych mięśni. Tkanka mięśniowa potrzebuje kalorii do produkcji, więc zdolności Anadrol zwiększające apetyt dają ogromne zyski. Osoba doświadcza również wzrostu liczby czerwonych krwinek, które ma. Te czerwone krwinki przenoszą natlenioną krew do mięśni i pozwalają użytkownikowi ćwiczyć ze zwiększoną intensywnością przez dłuższy czas.

Steryd ma krótkie aktywne życie, które wynosi około 16 godzin. Jednak ślady jego metabolitów można znaleźć w próbkach moczu i krwi do 8 tygodni po zaprzestaniu jego stosowania. Wyniki z Anadrolem można zauważyć później 2-3 tygodnie stosowania, gdy zaczyna być widoczny wzrost masy i rozmiaru mięśni. Nie jest to rzadkie 20 – 30 funtów masy ciała, jaką należy przybrać w tym czasie, ale może to częściowo wynikać z zatrzymywania wody.

Zaleca się rozpocząć od 25 mg do 50 mg każdego dnia, a następnie przejść do większych dawek. Zwiększenie ustalonej dawki pozwala organizmowi przyzwyczaić się do hormonu i zapobiega ryzyku wystąpienia poważnych skutków ubocznych. Prawidłowo stosowany Anadrol doprowadzi do imponującego przyrostu tkanki mięśniowej, wraz z wyraźną poprawą siły i sylwetki.

Skutki Anadrol na mężczyznach

Chociaż nie można zaprzeczyć, że Anadrol ma wiele korzystnych skutków dla siły i masy mięśniowej mężczyzn, byłoby głupotą myśleć o nim jako o wolnym od skutków ubocznych. U mężczyzn typowe skutki obejmują szybki wzrost masy i rozmiaru mięśni, wzrost siły oraz wzrost ogólnej masy ciała. Jak wspomniano powyżej, istnieją skutki uboczne, które w niektórych przypadkach mogą być poważne. Należą do nich:

 • Ginekomastia , rozwój męskich piersi i tkanki piersi.
 • Wzrost o retencja wody , ciśnienie krwi i cholesterol.
 • Bezsenność i zmiany we wzorcach snu jednostki.
 • Niepokój oraz zmiany nastroju i emocji, w tym agresja i nieufność.
 • Na wzrost libido i trwającą i bolesną erekcję.
 • Uszkodzenie wątroba i nerki , zwłaszcza w dużych dawkach.
 • Wypadanie włosów, ale tylko dla tych, którzy mają do tego predyspozycje Łysienie typu męskiego (MPB).
 • Trądzik i wzrost produkcji Włosy na ciele .

Chociaż te efekty mogą wydawać się niepożądane, zazwyczaj tylko ci, którzy przekraczają zalecane wytyczne dotyczące dawkowania, doświadczą ich na poziomie zaawansowanym. Stosując Anadrol na niższych poziomach, skutki uboczne są znacznie zmniejszone. Jednak Anadrol jest jednym z tych sterydów, które działają na podstawie tego, że im więcej bierzesz, tym lepsze wyniki. Rozpoczęcie od najniższej dawki, a następnie zwiększenie jej pomoże uniknąć nieoczekiwanych skutków ubocznych.

Dla tych, którzy przechodzą cykl cięcia, Anadrol ma również dodatkową zaletę pracy jako metabolizator tłuszczu. Oznacza to, że na diecie z deficytem kalorii hormon pomaga spalać tkankę tłuszczową, pomagając jednocześnie zachować jak największą beztłuszczową masę mięśniową. Jego najlepszym zastosowaniem jest nadal spęcznianie, gdzie naprawdę zajmuje miejsce w centrum uwagi.

Anadrol Efekty - Dzialanie

Anadrol Efekty – Dzialanie

Skutki Anadrol na kobiety

Chociaż istnieje wiele sterydów anabolicznych, które będą dobrze działać dla kobiet, Anadrol nie jest jednym z nich. Wynika to głównie z tego, że zawiera wysoką ocenę anaboliczną i androgenną. Kobiety, które zdecydują się na stosowanie leku Anadrol, są narażone na ryzyko wirylizacji, co ma miejsce, gdy dana osoba otrzymuje więcej męskiego hormonu niż normalnie. Typowe objawy wirylizacji u kobiet obejmują:

 • Powiększenie i obrzęk łechtaczka .
 • Pogłębienie głosu wraz z trądzikiem i wypadanie włosów .
 • Rozwój owłosienia twarzy i ciała, zwłaszcza na klatce piersiowej, szczęka i twarz.
 • Zmniejszenie rozmiaru piersi i tkanka piersi .

Podczas gdy wypadanie włosów jest często określane jako łysienie typu męskiego, wszystkie kobiety są również predysponowane do tej choroby genetycznej. Dlatego większość kobiet ma tendencję do przerzedzania się i wypadania włosów wraz z wiekiem. Jednak brak DHT zapobiega całkowitemu wypadaniu włosów. Anadrol podnosi poziom testosteronu u kobiet, przez co może wystąpić wypadanie włosów. Efekty czegoś wirylizacja może stać się trwały, jeśli Anadrol jest kontynuowany po pojawieniu się objawów. Jeśli zostanie przerwane wystarczająco wcześnie, skutki uboczne ustąpią.

Doustna dawka 25 mg Anadrolu jest wystarczająca dla kobiet, aby doświadczyć wyraźnego wzrostu masy i siły mięśni, wraz z możliwościami spalania tkanki tłuszczowej. W rzeczywistości tylko 12,5 mg dziennie przyniesie te same efekty i zapewni osobnikowi wzrost i siłę. Jednak nadal istnieje ryzyko wirylizacji, dlatego należy go stosować tylko z należytą ostrożnością.

 

Anadrol Efekty – Dzialanie Przypisy

 1. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/6539197/
 2. https://books.google.com.tr/books?id=IuF1BwAAQBAJ&pg=PA1221&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false