Anadrol Cyklu

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Wcześniej wspomniano, że Anadrol jest sterydem anabolicznym bez dużej elastyczności pod względem jego stosowania w cyklach Anadrol i tego, jak można go używać. Jest to prawdopodobnie najbardziej nieelastyczny i nie wszechstronny steryd anaboliczny dostępny pomimo swojej absolutnej siły, której nie ma żaden inny doustny steryd anaboliczny.

Ze względu na niezdolność do walki z zatrzymywaniem wody i wzdęciami przy użyciu inhibitorów aromatazy, zasadniczo nie ma ochrony przed nadmierną masą wody i wzdęciami, poza dostosowaniem diety (a nawet dostosowania diety są ograniczone w ich wynikach). Efekty estrogenowe są problemem w przypadku Anadrolu, mimo że nie jest on w stanie przekształcić się w estrogen, więc jest zrozumiałe, że cyklu Anadrol są zwykle zapisywane w celu zwiększenia masy i siły.

cyklu Anadrol są prawie zawsze wyłącznie cyklami łączenia i uzyskiwania siły. Bardzo rzadko używa się Anadrola w celu utraty tłuszczu i rozdrabniania. Należy wyjaśnić, że jest bardzo możliwe, aby dana osoba „ wycięła ” Anadrol (lub jakikolwiek steryd anaboliczny w tym zakresie), ale jest to w dużej mierze niepożądane ze względu na niemożliwe do uniknięcia zatrzymywanie wody przez Anadrol, które spowoduje, że ciało będzie miało miękki i nadęty wygląd. cyklu Anadrol zwykle obejmują Anadrol ułożony w stos z innymi związkami przeznaczonymi do dodawania dużej ilości, dużej masy i siły. Typowe i powszechne związki zwykle układane w cyklu Anadrol to: Testosteron, Trenbolon i Nandrolon (Deca Duarbolin) .

Testosteron jest absolutnie niezbędnym dodatkiem do każdego związku i musi być stosowany co najmniej w dawce TRT (Terapii Zastępczej Testosteronu) w celu utrzymania normalnych funkcji fizjologicznych, podczas gdy naturalne poziomy endogennego testosteronu są wyłączone lub stłumione. Zastosowanie innych związków, takich jak trenbolon i / lub nandrolon, zapewnia dodatkową siłę anaboliczną w celu czystego spęcznienia i wzmocnienia siły. Rzadko można spotkać Anadrol w połączeniu z łagodnymi związkami, takimi jak Primobolan lub Winstrol (do wstrzykiwań), ze względu na absolutną siłę Anadrolu, która przewyższa łagodną naturę tych związków. Anadrol najlepiej komponuje się z innymi silnymi związkami, również przeznaczonymi do łączenia.

Początkujący Anadrol cyklu

Przykład cyklu dla początkujących Anadrol (całkowity czas cyklu 12 tygodni)

Tygodnie 1-12:

  • Testosteron Enanthate przy 300-500 mg / tydzień

 

Tygodnie 1-6:

  • Anadrol przy 25 – 50 mg / dzień

 

Przedstawiono tutaj podstawowy cykl Anadrol dla początkujących, w którym testosteron jest stosowany w dawce wystarczająco wysokiej, aby zapewnić efekty anaboliczne, a Anadrol jest dostarczany w typowym zakresie dawek początkowych dla początkujących. Byłoby dobrym pomysłem w takim cyklu jak ten, aby mieć pod ręką SERM, taki jak Nolvadex, a także być może inhibitor aromatazy ze względu na bardzo wysoki estrogenowy charakter tego stosu.

Testosteron w stosowanych dawkach prawdopodobnie spowoduje aromatyzację, zwiększając poziom estrogenu w organizmie. W połączeniu z wyjątkową aktywnością estrogenową Anadrola, można prawdopodobnie znaleźć się w środowisku wysokiego ryzyka, w którym występuje podwyższone ciśnienie krwi, wzdęcia i ginekomastia. Niemniej jednak ten cykl jest doskonałym początkiem dla każdego początkującego, który chce nabrać masy.

cyklu pośrednie Anadrol

Przykład pośredniego cyklu Anadrol (całkowity czas cyklu 12 tygodni)

 

Tygodnie 1-12:

  • Testosteron Enanthate przy 100 mg / tydzień
  • Dekanian nandrolonu (Deca Durabolin) przy 400 mg / tydzień

 

Tygodnie 1-6:

  • Anadrol w dawce 50 mg / dzień

 

Ten pośredni cykl Anadrol wprowadza kilka zmian. Przede wszystkim testosteron jest uruchamiany w dawce TRT, co obniża go do wspomagającej roli utrzymania prawidłowych funkcji fizjologicznych – nie jest głównym anabolikiem w tym cyklu. Chodzi o to, aby zminimalizować jakąkolwiek możliwość dalszego wzrostu aktywności estrogenów z cyklu podczas stosowania związku takiego jak Anadrol. Dzieci Durabolin jest tu używany jako jeden z głównych związków anabolicznych, pozwalając uzyskać dodatkową ilość masy po zakończeniu Anadrol. Jak można również zauważyć, dawka Anadrola została obniżona do 50 mg dziennie, w przeciwieństwie do otwartego zakresu 50-100 mg dziennie.

Dzieje się tak, ponieważ w dużej mierze niepotrzebne jest, aby osoba musiała zwiększać dawkę leku Anadrol, jak Anadrol jest bardzo silnym sterydem anabolicznym. Pojedyncza tabletka 50 mg powinna zapewnić więcej niż wystarczającą masę i siłę, szczególnie dla średnio zaawansowanych użytkowników.

Anadrol Cyklu

Anadrol Cyklu

Zaawansowane cyklu Anadrol

Przykład pośredniego cyklu Anadrol (całkowity czas cyklu 8 tygodni)

Tygodnie 1-8:

  • Propionian testosteronu przy 25 mg co drugi dzień (100 mg / tydzień)
  • Octan trenbolonu przy 100 mg co drugi dzień (400 mg / tydzień)
  • Anadrol przy 100 mg / dzień

 

Ten zaawansowany cykl Anadrol przedstawia krótszy czas cyklu ze związkami o krótkich estrach, takimi jak propionian testosteronu i octan trenbolonu. Ideą takiego cyklu jest umożliwienie Anadrolowi, aby stał się nieco bardziej centralnym składnikiem cyklu, a nie związkiem startowym (co niestety kończy się ze względu na jego 6-tygodniowy limit użytkowania, jak na jego działanie hepatotoksyczne). W ten sposób jest nie tylko spakowany Trenbolon , który jest jeszcze silniejszym związkiem niż Anadrol, ale może być używany przez ten sam czas.

Należy pamiętać, że 8 tygodni konsekwentnego stosowania Anadrolu jest uważane za przekraczanie granic – zaleca się, aby nie iść dłużej, szczególnie w dawce tak wysokiej jak 100 mg dziennie. 100mg dziennie Anadrolu wystarczy, aby zapewnić wyjątkowo dramatyczne przyrosty masy i siły w cyklu, szczególnie biorąc pod uwagę parowanie z Trenem. Cykl ten powinien być zarezerwowany wyłącznie dla zaawansowanych użytkowników, ponieważ niezgłębiony szybki przyrost siły i rozmiaru z tego cyklu dla początkującego niewątpliwie doprowadzi do kontuzji.

 

Anadrol Cyklu Przypisy

  1. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/18500378/
  2. https://books.google.com.tr/books?id=_J2ti4EkYpkC&pg=PA2109-IA118&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false