Oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10 mg

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Jakie właściwości ma oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10 mg

  • Pół życia: 9 godzin
  • Czas wykrywania: 3 tygodnie
  • Ocena anaboliczna: 322 – 630
  • Ocena androgenów: 24

Oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10 mg to steryd anaboliczny należący do rodziny pochodnych / analogów sterydów anabolicznych dihydrotestosteronu (DHT). Inne związki należące do tej „rodziny DHT” sterydów anabolicznych to Winstrol, Primobolan, Masteron, a także kilka innych, które są pochodnymi macierzystego sterydu anabolicznego DHT. Wspólną cechą wszystkich tych sterydów anabolicznych jest to, że są one w taki czy inny sposób zmodyfikowanymi formami DHT, a zatem DHT można uznać za hormon „macierzysty” tych sterydów anabolicznych. Oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10 mg sam ma wyraźną przewagę siły anabolicznej nad siłą androgenną (jak widać po jego anabolicznej ocenie 322 – 630 w świetle oceny androgennej 24).

W porównaniu z Testosteron , który ma stosunek anaboliczno-androgenny odpowiednio 100: 100, łatwo zauważyć, że oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10 mg jest znacznie mniej androgenny i ma silniejszą siłę anaboliczną, co najmniej 3 razy większą niż testosteron, a badania wykazały anabolizm siła 6 razy większa od testosteronu z bardzo małą towarzyszącą aktywnością androgenną. Oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10 mg nie posiada żadnej mierzalnej aktywności estrogenowej (ze względu na swój charakter będący pochodną DHT), ani nie wykazuje żadnej aktywności progestagennej.

Łatwo można zobaczyć, jak te cechy sprawiają, że Original Anavar (Oxandrolone) 10 mg jest korzystnym związkiem wśród sportowców i kulturystów, którzy chcą zwiększyć wyniki sportowe, przyrost masy mięśniowej i przyrost siły, gdzie dodatkowy przyrost masy wody jest niepożądany. Jest również sterydem anabolicznym, szeroko stosowanym przez kulturystów, którzy chcą zrzucić tkankę tłuszczową i utrzymać jak najwięcej mięśni podczas deficytu kalorycznego, gdzie po raz kolejny dodatkowa waga wody i ewentualne zatrzymanie / zwiększenie tłuszczu nie są pożądane.

Jak można łatwo zauważyć, oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10 mg jest związkiem dość wszechstronnym pod względem zastosowań. Jak na steryd anaboliczny powszechnie reklamowany jako „łagodny”, w rzeczywistości ma bardzo imponującą siłę anaboliczną, jak widać na podstawie anabolicznego wskaźnika Original Anavar (Oxandrolone) 10 mg wynoszącego 322-630 w porównaniu z testosteronem wynoszącym 100; a w porównaniu z innym popularnym „ łagodnym ” sterydem anabolicznym Primobolan, z jego anabolicznym wskaźnikiem 88, możemy zobaczyć, że oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10 mg nie jest tak „ łagodny ” w sensie siły anabolicznej, jak wielu to zrobiło być. W odniesieniu do zgłoszonej oceny anabolicznej 322-630, powodem, dla którego podaje się ten zakres w przeciwieństwie do jednej stałej liczby dla oceny anabolicznej (takiej jak ocena trenbolonu na solidne 500 lub ocena testosteronu na solidną 100) jest Oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10mg jako doustny steryd anaboliczny. Rozumie się, że sterydy anaboliczne po spożyciu doustnym wykazują bardzo niski procent przeżywalności poprzez metabolizm wątrobowy.

Jak wiemy, doustne sterydy anaboliczne są modyfikowane w wieku 17 latthwęgiel (znany jako Alkilacja Alfa C17), aby steryd anaboliczny stał się bardziej odporny na rozkład w wątrobie, zapewnia to bardzo wysoki procent dla sterydów anabolicznych przedostania się przez wątrobę do krwiobiegu, ale to nie gwarantuje, że 100% sterydu anabolicznego przechodzi. Pewien procent nadal niestety zostanie utracony i dlatego zamiast stałej liczby podaje się ogólny zakres dla wielu sterydów anabolicznych (głównie związków doustnych z podanych powodów, ponieważ siła może się różnić ze względu na metabolizm wątroby).

Oryginalna historia i przegląd Anavar

Oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10 mg to nazwa handlowa doustnego sterydu anabolicznego Oxandrolone, który jest ogólną nazwą chemiczną. Oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10 mg został opracowany i wprowadzony na rynek w szczytowym okresie badań nad sterydami anabolicznymi w latach pięćdziesiątych i osiemdziesiątych XX wieku. Jest to szczyt niekończących się poszukiwań i opracowań sterydów anabolicznych, które można by uznać za doskonałe. Mając to na uwadze, oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10 mg jest prawdopodobnie najbliższą nauce do opracowania tego, co można by uznać za idealny steryd anaboliczny. Jest znany ze swojego niezwykłego profilu bezpieczeństwa i stosunku skutków ubocznych do korzyści – do tego stopnia, że jest jednym z nielicznych sterydów anabolicznych uznanych za odpowiednie jako lek dla kobiet i dzieci (dwa typy pacjentów, które są znane z tego, że reagują dość negatywnie na na początek terapie sterydami anabolicznymi).

Historia oryginalnego Anavar 10mg zaczyna się w 1962 roku jako Oxandrolone. Niedługo potem został wypuszczony na rynek leków na receptę pod nazwą handlową Original Anavar (Oxandrolone) 10mg przez GD Searle & Co. Laboratories, które jest dziś znane jako Pfizer Inc. Inne nazwy handlowe i marki zostały wykorzystane przez inne firmy farmaceutyczne. Te nazwy to: Protivar, Anatrophil, Antitriol, Lipidex i Lonavar. Oryginalny Anavar 10 mg był jednym z największych sukcesów przemysłu farmaceutycznego na rynku recept ze względu na liczne raporty medyczne wskazujące na dużą liczbę pacjentów, którzy dobrze tolerowali lek.

Charakterystyka chemiczna oryginalnego Anavar (Oxandrolone) 10 mg

Oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10 mg to steryd anaboliczny będący pochodną DHT, należący do rodziny DHT pochodne sterydy anaboliczne. Jako taki, oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10 mg to zasadniczo dihydrotestosteron z grupą metylową dołączoną do 17thwęgiel (znany jako Alkilacja Alfa C17), który jest chemiczną modyfikacją strukturalną, która pozwala sterydowi anabolicznemu przeżyć pierwsze przejście przez wątrobę po spożyciu doustnym i pozwala sterydowi anabolicznemu być bardziej odpornym na metabolizm wątrobowy. Zawiera również modyfikację w 2ndwęgiel pierwszego pierścienia cykloalkanowego, przy czym 2ndwęgiel jest usuwany i zastępowany atomem tlenu.

To właśnie sprawia, że oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10 mg jest wyjątkowo wyjątkowy wśród wszystkich sterydów anabolicznych, ponieważ jest to jedyny steryd anaboliczny, który posiada bezpośrednią modyfikację (całkowite zastąpienie atomu węgla innym atomem) w strukturze pierścienia. Uważa się, że to właśnie ta modyfikacja zwiększa siłę anaboliczną hormonu w porównaniu z jego macierzystym hormonem DHT.

Uważa się, że jedną z metod, za pomocą których ta modyfikacja zwiększa siłę anaboliczną oryginalnego Anavar (Oxandrolone) 10 mg (w porównaniu z DHT), jest zwiększona oporność na enzym dehydrogenazę 3-hydroksysteroidową, enzym wysoce obfity w tkance mięśniowej, który jest odpowiedzialny do konwersji dihydrotestosteronu w nieanaboliczny nieaktywny metabolit. Dlatego właśnie dihydrotestosteron nie działa anabolicznie w tkance mięśniowej, ponieważ jest zasadniczo dezaktywowany przez dehydrogenazę 3-hydroksysteroidową, zanim będzie mógł działać na receptory androgenów w tkance mięśniowej.

Oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10 mg skutki uboczne

Jak wcześniej wspomniano, Original Anavar 10mg jest chwalony przez kulturystów, sportowców i społeczność medyczną za niesamowity stosunek skutków ubocznych do korzyści i ogólny brak negatywnych skutków ubocznych w porównaniu z wieloma innymi sterydami anabolicznymi.

Estrogenne skutki uboczne są całkowicie nieobecne w przypadku Original Anavar (Oxandrolone) 10 mg ze względu na fakt, że jest pochodną DHT, który jest hormonem androgennym, który już nie jest w stanie przekształcić się w estrogen. W związku z tym oryginalny Anavar 10 mg zachowuje tę cechę. Innymi słowy, skutki uboczne typowe dla estrogenu (takie jak zatrzymywanie wody, wzdęcia, zatrzymanie / przyrost tłuszczu i rozwój ginekomastii) są całkowicie niewidoczne. Oprócz całkowitego braku aktywności estrogenowej, oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10 mg również całkowicie nie ma żadnej aktywności progestogennej, co neguje wszelkie potencjalne negatywne skutki.

Chociaż Oxandrolone 10 mg jest znacznie mniej androgenny niż testosteron, skutki uboczne mogą nadal występować, szczególnie u osób, które mogą być wrażliwe na androgenne skutki uboczne. Mogą one obejmować zwiększoną przetłuszczanie się skóry, trądzik, wzrost włosów na twarzy i ciele oraz ryzyko związane z łysieniem typu męskiego (MPB), a także łagodnym rozrostem gruczołu krokowego (BPH).

Pomimo tego, co jest powszechnie reklamowane, że Oxandrolon jest „łagodny dla układu hormonalnego”, istnieją dowody na to, że jest zupełnie inaczej, gdzie badania wykazały prawie 40% zahamowanie endogennej produkcji testosteronu i funkcji jąder po zaledwie 5 dniach stosowania dawki 15 mg dziennie u zdrowych młodzi mężczyźni. Dlatego Original Anavar (Oxandrolone) 10mg nie należy lekceważyć w obszarze stłumionej i zaburzonej funkcji hormonalnej. Jeśli może stłumić HPTA (oś podwzgórzowo przysadki jąder) po zaledwie 5 dni użytkowania w 15mg dziennie, może i spowoduje całkowite wyłączenie w ciągu tygodni stosowania przy wyższych „dawkach kulturystycznych”.

W porównaniu z innymi doustnymi sterydami anabolicznymi, badania wykazały, że oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10 mg wykazuje najmniejsze działanie hepatotoksyczne i obciążające czynność wątroby ze wszystkich. Należy zauważyć, że oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10 mg nadal wykazuje pewien stopień toksyczności w tym obszarze, dlatego nadal nie zaleca się stosowania oryginalnego Anavar (Oxandrolone) 10 mg do 8-10 tygodni okres w rozsądnych dawkach. Właściwa suplementacja dobrymi związkami wspomagającymi wątrobę jest również zawsze niezbędna podczas stosowania doustnych sterydów anabolicznych, bez względu na to, jak łagodne są one uważane.

Oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10 mg cykli i zastosowań

Chociaż oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10 mg zyskał popularność jako „ środek tnący ” lub „ steryd tnący ” w przeszłości, jego możliwości nie ograniczają się wyłącznie do tego. Chociaż może działać i pomagać całkiem dobrze w zakresie utraty tkanki tłuszczowej i definicji sylwetki, jest doskonałym związkiem do przyrostu masy, siły i masy. Ponieważ jest 3 – 6 razy silniejszy anabolicznie niż testosteron, oryginalne cyklu Anavar mogą rzeczywiście być cyklami łączenia bez problemu.

Jednakże, ponieważ oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10 mg powoduje pewne obciążenie i toksyczność w obszarze czynności wątroby, nie można go stosować przez taki sam czas, jak te podstawowe związki do wstrzykiwań. Dlatego często jest włączany na początku dowolnego cyklu przez pierwsze 6-8 tygodni, zanim zostanie przerwany. Oryginalne cyklu Anavar (Oxandrolone) 10 mg można przedłużyć do maksymalnie 10 tygodni w rozsądnej dawce, jednak ze względu na niższy stopień toksyczności wątroby niż inne związki doustne. Dla celów łączenia, oryginalne cyklu Anavar (Oxandrolone) 10 mg są zwykle uruchamiane z podobnymi związkami używanymi do łączenia, takimi jak długo-estrowy testosteron (np. Enanthate) i prawdopodobnie związek taki jak Deca-Durabolin (dekanian nandrolonu).

Do stosowania w utracie tkanki tłuszczowej i cięciu, cyklu Oxandrolone 10 mg są często krótsze i są wykorzystywane ze związkami używanymi do osiągnięcia podobnych celów. Mogą to być sterydy anaboliczne, takie jak propionian testosteronu, octan trenbolonu, masteron (propionian drostanolonu) itp. Związki te na ogół mają te same właściwości co Oxandrolon i sprzyjają bardzo niewielkiemu zatrzymywaniu wody lub wzdęciom, które często nie są pożądane podczas cięcia i utraty tłuszczu fazy, w których ważne jest, aby kulturysta obserwował zmiany w definicji sylwetki.

Oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10 mg Dawki i administracja

Zdecydowana większość zastosowań medycznych wymagała podania oryginalnej dawki Anavar (Oxandrolone) 10 mg w zakresie 2,5 – 20 mg dziennie, co było oczywiście silnie zależne od rodzaju choroby, choroby lub zaburzenia, które pierwotny Anavar (Oxandrolone) 10 mg był przeznaczony. W medycynie Original Anavar (Oxandrolone) 10 mg był stosowany jako przykład u pacjentów z AIDS w zakresie 20 – 80 mg dziennie w celu zwalczania i / lub odwrócenia zaniku mięśni. To samo zostało zademonstrowane w przypadku ofiar poparzeń. Jest to solidne wskazanie ogólnego zakresu dawkowania, który byłby skuteczny dla wzrostu mięśni i lekkoatletyki. Ponieważ Original Anavar (Oxandrolone) 10 mg jest lekiem z dużym doświadczeniem u pacjentów w różnym wieku, działanie oryginalnego Anavar (Oxandrolone) 10 mg również nie zależy od wieku.

Chociaż Oxandrolone 10 mg był niesłusznie reklamowany jako „ łagodny steryd ” w obszarze zdolności anabolicznych, badania wykazały inaczej i jak wcześniej wspomniano, jest to związek, który jest 3-6 razy silniejszy anabolicznie niż testosteron. Dlatego w świecie lekkoatletyki i kulturystyki, oryginalne dawki Anavar (Oxandrolone) 10 mg dla początkujących mają tendencję do rozpoczynania i utrzymywania się w zakresie 25-50 mg dziennie i powinny zapewniać doskonałe wyniki, niezależnie od tego, czy zwiększają lub zmniejszają tłuszcz. Zaawansowani użytkownicy mają tendencję do podejmowania ryzyka między 50 – 80 mg dziennie i zwykle nie ma potrzeby przekraczania tego zakresu ze względu na dramatyczne wyniki, które może zapewnić taka oryginalna dawka Anavar (Oxandrolone) 10 mg. Jednak bardzo rzadko doświadczane zaawansowane dawki Original Anavar (Oxandrolone) 10 mg przekraczają zakres 80-100 mg dziennie.

Ponieważ oryginalny Anavar 10 mg jest świetnym sterydem anabolicznym dla kobiet-sportowców i kulturystów, którzy chcą zminimalizować i wyeliminować skutki uboczne wirylizacji androgennej, jak wykazano w badaniach, większość kobiet będzie stosować oryginalną dawkę Anavar (Oxandrolone) 10 mg w ciągu 5 – 10 mg dziennie. Zaawansowani użytkownicy płci żeńskiej, które mogą chcieć przekroczyć granice, mają tendencję do wzrostu do 20 mg dziennie, chociaż zaleca się, aby wszystkie kobiety używające oryginalnego Anavar (Oxandrolone) 10 mg w celach kulturystycznych lub sportowych były ograniczone do nie dłużej niż 4 – 6 tygodnie na raz.

Jest też coś do powiedzenia na temat łączenia dawki Original Anavar (Oxandrolone) 10 mg z kofeiną. Jedno z badań wykazało, że zaledwie 300 mg kofeiny podawanej razem z oryginalnym preparatem Anavar (Oxandrolone) 10 mg zwiększyło poziom oryginalnego preparatu Anavar (Oxandrolone) 10 mg w osoczu badanych o 15-20 razy w porównaniu z poziomami wyjściowymi.

Jak kupić oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10 mg

Oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10 mg jest niezwykle popularnym sterydem anabolicznym z wielu oczywistych powodów, ale jest również znany jako jeden z najdroższych sterydów anabolicznych, które każdy jest skłonny kupić. Oxandrolone klasy farmaceutycznej i podziemnej (UGL) są obficie sprzedawane na czarnym rynku przez osoby fizyczne, ale problemem stają się różnice cen (oraz kwestia podrobionych i podrobionych produktów). Istnieją również ogromne różnice w sposobie prezentacji produktów końcowych (na przykład oryginalne tabletki Anavar (Oxandrolone) 10 mg mogą wahać się od 2,5 mg na tabletkę aż do tabletek 50 mg, a ilość tabletek w pudełku lub butelce znacznie się różni także).

Korzystając z podstawowego standardu tabletek 10 mg, możemy skutecznie ocenić ceny rynkowe Oxandrolone 10 mg między produktami podziemnymi i farmaceutycznymi. Pakiet 60 tabletek oryginalnego leku Anavar (Oxandrolone) o jakości farmaceutycznej 10 mg w dawce 10 mg na tabletkę może kosztować od 70 do 150 USD. Produkt Underground Var we wszystkich tych samych warunkach (partia 60 tabletek, stężenie 10 mg na tabletkę) może kosztować od 60 do 180 USD. Przy zakupie oryginalnego Anavar 10 mg ceny mogą się również zmieniać ze względu na rodzaj używanego źródła (osobiste w porównaniu ze źródłami internetowymi itp.) Oraz kursy wymiany walut w momencie zakupu, ponieważ ceny czarnorynkowe są silnie uzależnione od te.

Oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10 mg

Oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10 mg

Najnowsze oryginalne badania Anavar (Oxandrolone) 10 mg

09 stycznia 2018: W niedawnym portugalskim badaniu mierzącym wpływ kawy na podawanie Oxandrolonu wykazano pozytywny wpływ na biodostępność i wchłanianie.

Portugalskie laboratorium dopingowe Laboratorio de Analises de Dopagem przeprowadziło odnowione i podwójnie ślepe badanie, podając pacjentom 300 mg kofeiny w połączeniu z Oxandrolonem. Badania wykazały wzrost stężenia w osoczu w grupie Oxandrolone + Kofeina w porównaniu z grupą samego Oxandrolonu.

Wyniki były znaczące. Zaobserwowano 1900% (20-krotny) wzrost, co jest dość dramatyczne. Jeśli stosujesz oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10 mg (Oxandrolone), warto spożyć doustny steryd anaboliczny z filiżanką kawy, uzupełnioną kofeiną lub przyjmować androgen z suplementem przedtreningowym.

 

Oryginalny Anavar (Oxandrolone) 10 mg Przypisy

  1. https://books.google.com.tr/books?id=tsjrCAAAQBAJ&pg=PA211&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false
  2. https://books.google.com.tr/books?id=IcUjAQAAMAAJ&redir_esc=y