Anavar (Oxandrolone) Cyklu

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Jak wcześniej wspomniano, Anavar jest sterydem anabolicznym, który ma większą wszechstronność w stosowaniu i cyklach Anavar, niż miałoby to miejsce na początku u większości osób. Ma również zdolność do większej wszechstronności niż większość, jeśli nie wszystkie, inne ustne sterydy anaboliczne. Wiadomo, że Anavar jest mniej hepatotoksyczny niż większość innych doustnych sterydów anabolicznych, co wykazały różne badania.

Po pierwsze, oryginalne zalecenia producenta stwierdzają, że Anavar w rzeczywistości nie jest metabolizowany przez wątrobę w takim stopniu, jak inne doustne sterydy anaboliczne, co prowadzi ekspertów do przekonania, że jest to jeden z głównych czynników przyczyniających się do jego mniejszy wpływ na hepatotoksyczność.

Przeprowadzone badania wykazały również, że w porównaniu z następującymi doustnymi sterydami anabolicznymi: metylotestosteronem, norethandrolonem, fluoksymesteronem i methandriolem, Anavar wykazuje najniższe wskaźniki sulfobromoftaleiny (BSP), która jest markerem obciążenia / toksyczności wątroby. Ta „ łagodna ” natura Anavaru, jeśli chodzi o hepatotoksyczność, pozwala Anavarowi być wykorzystywanym jako coś więcej niż tylko związek rozpoczynający cykl, w którym można go faktycznie prowadzić przez okresy znacznie dłuższe niż, na przykład, Anadrol-50. cyklu Anavar (w szczególności użycie samego Anavar) można bezpiecznie przedłużyć do 8 – 10 tygodni , chociaż użytkownicy powinni zawsze być świadomi ryzyka związanego z toksycznością wątroby i zawsze uzupełniać odpowiednie produkty wspomagające wątrobę, o udowodnionej skuteczności.

Wszechstronność Anavaru rozciąga się również na jego zastosowanie nie tylko jako skutecznego środka tnącego do stosowania w cyklach utraty tłuszczu, ale także jako skutecznego związku w celu dodania masy lub spęcznienia (o czym świadczy jego siła anaboliczna co najmniej 3 razy większa niż testosteronu) ). W cyklach Anavar zwykle łączy się go z innymi sterydami anabolicznymi, które mają podobne właściwości (zerowa / niska retencja wody, brak konwersji estrogenu itp.), Takich jak Masteron lub Trenbolon . W każdym razie cykl Anavar powinien zawsze zawierać jakąś formę testosteronu, aby przynajmniej utrzymać normalne funkcje fizjologiczne przy braku odpowiedniego poziomu endogennego naturalnego testosteronu.

Anavar jest powszechnie reklamowany jako steryd anaboliczny z łagodną supresją osi podwzgórzowo przysadkowej (HPTA), ale w rzeczywistości dotyczy to tylko najniższych z powszechnie stosowanych dawek na receptę (tj. 5mg codziennie podawany dzieciom). Dawki kulturystyczne (takie jak dawki zalecane wcześniej przy stosowaniu Anavaru) w rzeczywistości wykazują duże ilości endogennego naturalnego tłumienia testosteronu. Jedno badanie przeprowadzone na stosowaniu Anavar u 6 młodych mężczyzn wykazało, że dopiero po 5 dni Po podaniu preparatu Anavar w dawce zaledwie 15 mg dziennie, poziom testosteronu u badanych był znacznie zmniejszony do 5 dnia z 449ng / dl do 282ng / dl – 37% redukcja testosteronu w 5 dni. Przy tak znacznym tłumieniu po 5 dniach przy zaledwie 15 mg dziennie, można tylko pojąć, ile supresji wynika ze stosowania dawek kulturystycznych (Minimum 30 mg lub więcej dziennie) . Jest to wysoce wskazujące, że Anavar jest w rzeczywistości bardzo tłumiącym związkiem na HPTA, co wymaga użycia testosteronu w dowolnym cyklu Var.

Cykl dla początkujących Anavar

Ten cykl dla początkujących Anavar wprowadza Anavar w początkowej dawce w zakresie 30 – 40mg dziennie (łącznie 210 – 280mg tygodniowo). Zauważ tutaj, że całkowita długość stosowania Anavar wynosi 8 tygodni, co przekracza typowy czas działania większości innych doustnych sterydów anabolicznych. Wynika to z jego łagodniejszego wpływu na hepatotoksyczność, dzięki czemu Anavar może być ścigany 8 – 10 tygodni zamiast typowego 4-6 tygodniowego okna z większością innych doustnych sterydów anabolicznych.

Stosuje się testosteron w postaci długiego estru, ze względu na fakt, że długoestrowane sterydy anaboliczne są powszechnie stosowane przez początkujących dla ułatwienia podawania dawki i czasu. W rezultacie całkowita długość cyklu jest nieco dłuższa (12 tygodni). Testosteron jest nadal główną częścią cyklu, prowadzony w dawce z zakresu 300 – 500mg tygodniowo i służy jako główny anabolik obok Anavar. Ważne jest, aby zrozumieć, że ponieważ testosteron jest stosowany w wyższych dawkach kulturystycznych, szanse na zatrzymanie wody w wyniku konwersji estrogenu są znacznie wyższe, a zatem mogą skutkować miękką / opuchniętą sylwetką obok doświadczonych korzyści. Niezależnie od tego, powinien to być cykl najlepiej dostosowany do dodawania masy beztłuszczowej i / lub łączenia.

Średni cykl Anavar

Przykład pośredniego cyklu Anavar (całkowity czas cyklu 12 tygodni)

 • Tygodnie 1-12:
  – Testosteron Enanthate w dawce 100 mg / tydzień

 

 • Tygodnie 1-8:
  – Anavar w dawce 70 mg / dzień

Ten pośredni cykl Anavar wprowadza testosteron w dawce TRT (Terapii Zastępczej Testosteronu) wynoszącej 100mg co tydzień po prostu w celu utrzymania normalnych funkcji fizjologicznych. Testosteron w tym przypadku jest uruchamiany jako związek wspomagający, a nie jako główny środek budujący mięśnie w cyklu. W takim przypadku dawka Anavaru jest zwiększana, aby przejąć rolę głównego środka anabolicznego w cyklu. Dawka tutaj wynosi 70 mg dziennie, wychodząc do 490 mg tygodniowo, co jest dużą dawką, biorąc pod uwagę siłę Anavaru co najmniej 3 razy większą niż testosteron. Cykl Anavar, taki jak ten, jest odpowiedni nie tylko do dodawania masy beztłuszczowej, ale także nadaje się do utraty tłuszczu i rozdrabniania ze względu na niską dawkę testosteronu TRT, która ogranicza konwersję estrogenu.

Anavar (Oxandrolone) Cyklu

Anavar (Oxandrolone) Cyklu

Zaawansowany cykl Anavar

Przykład zaawansowanego cyklu Anavar (całkowity czas cyklu 8 tygodni)

 • Tygodnie 1-8:
  – Propionian testosteronu w dawce 25 mg co drugi dzień (100 mg / tydzień)
  – Octan trenbolonu w 100 mg co drugi dzień (400 mg / tydzień)
  – Anavar w dawce 100 mg / dzień

Zaawansowane cykle Anavar, takie jak ten, wprowadzają krótko-estrowe sterydy anaboliczne, takie jak propionian testosteronu i Octan trenbolonu , których celem jest osiągnięcie maksymalnego poziomu hormonów w osoczu krwi znacznie wcześniej niż sterydy anaboliczne o dłuższych estrach. Rezultatem jest cykl, który jest potężny, szybko działający i mocno uderzający. Jeszcze raz, Testosteron jest zdegradowany do swojej roli wspierającej dawki TRT, podczas gdy Trenbolon i Anavar działają jako główne sterydy anaboliczne budujące mięśnie.

Zarówno Trenbolon, jak i Anavar są związkami, które nie wykazują żadnej aktywności estrogenowej ani żadnej aktywności enzymu aromatazy, a zatem można doświadczyć czysto chudych zysków z tego cyklu bez zatrzymywania wody lub przyrostu / zatrzymywania tłuszczu. Ten cykl jest dobrze dostosowany do każdego celu: masy, masy beztłuszczowej lub utraty / rozdrabniania tłuszczu. Siła tego Cykl Anavar a złożone w nim silne związki pozwalają na manipulację w kierunku dowolnego celu (pod warunkiem, że dieta jednostki jest dostosowana tak, aby robić postęp w tym kierunku).

 

Anavar (Oxandrolone) Cyklu Przypisy

 1. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/22612692/
 2. https://books.google.com.tr/books?id=BWMeSwVwfTkC&pg=PA142&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false