Anavar Efekty – Dzialanie

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Na rynku sterydy anaboliczne , są takie, które najlepiej nadają się do cięcia cyklu (utrata tkanki tłuszczowej) oraz te, które są lepiej dostosowane do cyklu łączenia (budowanie masy i rozmiaru mięśni). Jednak nie wszystkie sterydy mogą się tak łatwo krzyżować, podczas gdy inne mogą to zrobić z łatwością. Patrząc na Anavar, odkrywamy steryd, który działa 2 różne sposoby między płciami. U mężczyzn Anavar ma działanie tnące, co prowadzi do zwiększonej utraty tkanki tłuszczowej, podczas gdy u kobiet ma większy wpływ na budowanie mięśni. Ponieważ jest tak łagodny, jest jednym z niewielu dostępnych sterydów, które większość kobiet może stosować z niewielkimi lub zerowymi skutkami ubocznymi. To sprawia, że Anavar jest bardzo popularny steryd i niestety dość często podrabiany ze względu na wysoki popyt.

Anavar, znany również jako Oxandrolone jest doustną suplementacją DHT lub Dihydrotestosteron i jest sterydem anabolicznym, który działa niezwykle szybko po spożyciu. Gdy to się dzieje, oznacza to, że Oxandrolone ma krótki okres półtrwania około dziewięciu godzin, co oznacza, że mężczyźni muszą go używać wiele razy w ciągu dnia, aby uzyskać jakiekolwiek prawdziwe korzyści. Może to spowodować, że stosowanie Anavaru będzie kosztownym wyborem w perspektywie długoterminowej dla większości mężczyzn, a tym samym czyni go nieopłacalnym wyborem.

Przyjrzenie się bliżej hormonowi Oxandrolone pozwala nam zobaczyć, jak terapeutyczne działanie Anavar działa na korzyść sportowca wyczynowego. Steryd ma zdolność pomagania ciału w utrzymaniu beztłuszczowej masy mięśniowej, szczególnie u osób z mięsień marnowanie warunków. W rzeczywistości właściwości lecznicze i naprawcze hormonu Oxandrolone sprawiają, że jest to opcja leczenia pierwszego rzutu dla osób cierpiących na poważne oparzenia. Należy zauważyć, że Anavar jest jednym z nielicznych sterydów na rynku, który nie prowadzi do dużego wzrostu masy ciała w wyniku wzrostu tkanki, więc nawet jeśli osoba doświadczy pewnego wzrostu, będzie to ograniczona, ale solidna i czysta masa mięśniowa .

Wpływ Anavar na organizm

Tutaj do gry wkracza Oxandrolone, który nie tylko poprawia funkcje metaboliczne, ale także pomaga organizmowi utrzymać beztłuszczową masę mięśniową w czasie diety i cięcia. Anavar stworzy przyjemny i stonowany wygląd męskiej sylwetki i może doprowadzić do wyrzeźbionego wyglądu, który wielu mężczyzn próbuje osiągnąć. Mężczyźni muszą używać około 80 mg dziennie, co jest kosztowne, biorąc pod uwagę to 10mg koszt około 2,00 $ . Dlatego jest to zły wybór dla większości mężczyzn.

Anavar Efekty - Dzialanie

Anavar Efekty – Dzialanie

Wpływ Anavar na kobiety

Dla wielu sportowców i kulturystów Anavar jest powszechnie nazywany steryd „dziewczęcy” . Zyskał ten przydomek ze względu na korzyści, jakie Oxandrolone ma dla kobiecej sylwetki i formy. U mężczyzn efekty są zazwyczaj łagodne i bardziej ukierunkowane na cięcie. Dla kobiet , Anavar doprowadzi do poprawy sylwetki i możliwości nabrania kilogramów solidnej i beztłuszczowej tkanki mięśniowej. W rzeczywistości, kobiety potrzeba z grubsza 10mg Anavar do zbierania maksymalne korzyści z tego, co czyni go dla nich niedrogim i korzystnym sterydem.

Anavar jest jednym z najczęściej stosowanych sterydów w kobiecych kręgach fitness i możesz założyć się, że twoja ulubiona gwiazda sportu, zdobiąca okładki czasopism, wykorzystała Anavar, aby uzyskać sylwetkę, którą ma dzisiaj. Anavar jest świetny do pomagania mężczyznom w redukcji tkanki tłuszczowej i uzyskaniu bardziej stonowanego i zgrabnego wyglądu, podczas gdy kobiety skorzystają z jego zdolności do pomagania im w budowaniu szczupłej i solidnej masy mięśniowej.

 

Anavar Efekty – Dzialanie Przypisy

  1. https://books.google.com.tr/books?id=hfwlDwAAQBAJ&pg=PA108&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false
  2. https://books.google.com.tr/books?id=dwMyBwAAQBAJ&pg=PA513&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false