Oryginalny Anavar Online Kupić

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Oryginalny Anavar jest bardzo popularny steryd anaboliczny , którego popularność w dużej mierze zawdzięcza statusowi bardzo „ łagodny: lekki „steryd anaboliczny, jeśli chodzi o skutki uboczne, oraz jego zdolność do zapewniania znacznej siły anabolicznej przy bardzo niewielkich skutkach ubocznych. Właśnie z tego powodu jest bardzo poszukiwany, w szczególności przez nowicjuszy w świecie sterydów anabolicznych, którzy chcą kupić oryginalny Anavar.

Zwykle wynika to z faktu, że nowicjusze angażują się w obszerne czytanie i badania, a zanim osiągną pełne zrozumienie sterydów anabolicznych, nowicjusze w dziedzinie stosowania sterydów anabolicznych mają wspólny zwyczaj natychmiastowego przyciągania się w kierunku „ bezpieczniejszych ” i „łagodniejsze” sterydy anaboliczne, takie jak Primobolan . Wynika to z błędnie zinterpretowanego błędnego przekonania, że sterydy anaboliczne, takie jak testosteron, są „ostrzejsze” lub „gorsze” niż oryginalny Anavar, ale jest to bardzo powszechne nieporozumienie. Niemniej jest to jeden z głównych powodów popularności Original Anavar.

Oryginalny Anavar jest jednak dobrze znany jako jeden z droższych sterydów anabolicznych na rynku. Jest to prawdopodobnie najdroższy steryd anaboliczny obok Primobolanu, gdzie można by uzyskać nawet bardziej ekstremalną różnicę cenową, biorąc pod uwagę fakt, że Primobolan jest wyjątkowo słabym sterydem anabolicznym (w rzeczywistości nawet słabszym niż sam testosteron, podczas gdy Oxandrolon jest co najmniej 3 razy silniejszy niż testosteron). Dlatego, jeśli chodzi o stosunek kosztów do korzyści, Oxandrolone jest bardziej odpowiednim wyborem, ale ci, którzy chcą kupić oryginalny Anavar na rynku, stwierdzą, że ceny będą znacznie wyższe niż ceny innych popularnych sterydów anabolicznych, takich jak Testosteron lub Trenbolon .

Farmaceutyczna klasa a podziemne laboratoria

Prawda jest taka, że koszt produkcji oryginalnego Anavaru nie jest tak wysoki, jak wielu twierdzi, ale to produkty klasy farmaceutycznej są zazwyczaj najdroższe ze względu na koszty badań i rozwoju oraz inne czynniki. Produkty podziemnego laboratorium (UGL) są znacznie tańsze, ale nadal znajdują się na wysokim końcu przedziałów cenowych sterydów anabolicznych w porównaniu z innymi sterydami anabolicznymi.

Są to dwie opcje, z którymi będą musieli się zmierzyć potencjalni użytkownicy, starając się kupić oryginalny Anavar: produkty farmaceutyczne i produkty podziemnego laboratorium (UGL). Różnica między nimi jest dość prosta: produkty klasy farmaceutycznej to produkty wytwarzane przez firmę FDA – zatwierdzone (lub równoważne) korporacje farmaceutyczne, podczas gdy podziemne laboratoria to sterydy anaboliczne produkowane przez nielegalnie prowadzone (w większości, w zależności od kraju, w którym ma siedzibę) laboratoria, które produkują prawie wyłącznie sterydy anaboliczne.

Produkty farmaceutyczne to produkty przeznaczone dla ludzi przeznaczone do użytku przez ludzi i jako takie zapewniają gwarantowaną czystość, dawkowanie, stężenie i sterylność dzięki kontroli jakości. Z tymi gwarancjami są również wyższe ceny w porównaniu do produktów UGL. Produkty wytwarzane przez UGL mogą być wytwarzane w laboratorium o różnej jakości, od obiektów farmaceutycznych po laboratoria w piwnicach ustawione w domu danej osoby. Dlatego jakość, dawkowanie, czystość i sterylność są często niepotwierdzone i nie ma żadnych gwarancji z powodu praktycznie całkowitego braku kontroli jakości. Decyzja, na podstawie której użytkownik zdecyduje, czy chce Kup Oryginalny Anavar jako produkt farmaceutyczny lub podziemny produkt laboratoryjny zależy ostatecznie od osoby oraz od jej priorytetów i preferencji.

Produkty farmaceutyczne zostaną omówione tylko tutaj, ponieważ produkty UGL są bardzo rozległe i zróżnicowane. Setki, jeśli nie tysiące, podziemnych laboratoriów istnieją na całym świecie dosłownie w każdym kraju. Z tego powodu niemożliwe jest wymienienie różnych produktów podziemnych dostępnych na rynku, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że podziemne laboratoria mają tendencję do bardzo częstego zamykania i otwierania.

Farmaceutyczny Oxandrolone

Oryginalny Anavar był zawsze dostępny w ograniczonych ilościach od czasu pierwszego zaprzestania produkcji przez Searle na początku Lata 90 . Po wznowieniu produkcji kilka lat później, więcej produktów klasy farmaceutycznej weszło do kręgu rynkowego dla tych, którzy chcą kupić Oxandrolone, jednak produkty o jakości farmaceutycznej nadal są dość rzadkie. Jak się wkrótce przekonamy, każdy oryginalny preparat Anavar klasy farmaceutycznej dostępny na rynku jest również bardzo drogi.

Firma farmaceutyczna Atlantis z siedzibą w Meksyku sprzedaje oryginalny produkt Anavar znany jako Xtendrol. Xtendrol składa się z Tabletki 2,5 mg , po 30 tabletek w pudełku. Jest to produkt, który jest głównie meksykański i jest znany jako bardzo powszechny, znajdujący się w prawie każdej aptece w Meksyku. Ci, którzy chcą odwiedzić Azję, aby kupić oryginalny Anavar, będą zadowoleni, ponieważ w Tajlandii znajduje się siedziba Body Research, która produkuje Bonavar. Każde pudełko Bonavar zawiera 50 tabletek, z których każda zawiera dawkę 2,5 mg. Myanmar to kolejna lokalizacja, w której Xenion Pharma Co. produkuje oksanol, który zawiera 5 mg na tabletkę i zawiera 60 tabletek w pudełku. Tabletki są koloru białego i oznakowane napisem OXA po jednej stronie każdej tabletki oraz logo Xenion Pharma po drugiej stronie. Pakowane są w plastikowe paski po 20 tabletek.

Amerykańskie produkty obejmują Oxandrin firmy Savient, dostarczany w tabletkach 2,5 mg, ale użytkownicy muszą mieć świadomość, że jest to niezwykle rzadki produkt i istnieją duże ilości podróbek (jak w przypadku większości amerykańskich farmaceutycznych sterydów anabolicznych). Znajduje się w Europie Wschodniej w Mołdawii Bałkański farmaceutyczny , który produkuje Oxandrolon, zawierający plastikowe i foliowane paski 20 tabletek każdy (każda tabletka zawiera 10 mg). Jedno pudełko Oxandrolon powinno zawierać trzy paski po 20 tabletek każdy, łącznie 60 tabletek w pudełku.

Ci, którzy szukają gdzie indziej zakupu oryginalnego Anavaru, znajdą również produkty farmaceutyczne w Paragwaju, produkowane przez firmę farmaceutyczną Landerlan jako Oxandroland. Wiadomo, że jest to dość powszechny produkt, szczególnie w Ameryce Południowej i jest pakowany w butelki zawierające 100 tabletek na butelkę. Każda tabletka powinna zawierać 5 mg oryginalnego Anavar.

Oryginalny Anavar Online Kupić

Oryginalny Anavar Online Kupić

 

Oryginalny Anavar Online Kupić Przypisy

  1. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/19170590/
  2. https://books.google.com.tr/books?id=afKLA-6wW0oC&pg=PT342&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false