Anavar (Oxandrolone) Wyniki

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Oxandrolone to nazwa chemiczna Anavaru, który jest jednym z najczęściej stosowanych doustnych sterydy anaboliczne kiedykolwiek używany i nadal używany. Przed użyciem sterydów anabolicznych często pojawia się pytanie; jakie będą rezultaty? Zwykle jest to pytanie o pozytywne korzyści, a także o to, czy użytkownik może doświadczyć skutków ubocznych i jakie one mogą być. Jednak odpowiedź na to pytanie jest trudna ze względu na wiele czynników wpływających na każdego człowieka.

Płeć, wiek, przeszłe doświadczenia, genetyczny odpowiedź, wrażliwość na androgeny, dieta oraz przeszłe i obecne doświadczenia treningowe decydują o tym, jakie wyniki Anavar faktycznie doświadczy użytkownik sterydów. Jest to w dużej mierze nieznane, ale można sformułować pomysł, a niektóre skutki uboczne można całkowicie wykluczyć.

Wyniki Anavar dla łączenia

Jak omówiono w innych sekcjach profilu sterydów Anavar, Oxandrolone jest klasyfikowany jako łagodne sterydy anaboliczne w porównaniu z innymi, takimi jak Dianabol , Anadrol i Trenbolon . Potwierdza to jego łagodny charakter i wszechstronny dobry profil bezpieczeństwa. Oxandrolone nie powoduje aromatazy i powoduje wzrost poziomu estrogenów, gdy jest stosowany i jest sterydem anabolicznym opartym na dihydrotestosteronie (DHT). Jednak bycie bezpiecznym nie zawsze oznacza, że wspomniany steryd anaboliczny jest dobry podczas cykli łączenia lub stosów. Niektóre z bardziej toksycznych i ostrych sterydów anabolicznych są najlepsze w pakowaniu na mięśnie, a tego brakuje Anavar. Postaw na inny doustny steroid, taki jak Dianabol lub Anadrol, Anavar nie można porównać do łączenia, ale większe dawki 80-100 mg każdego dnia doprowadzi do większej ilości ogólnego przyrostu mięśni.

Anavar jest doskonałym androgenem używanym w celu zwiększenia siły i jest szeroko stosowany przez sportowców, którzy również chcą zwiększyć prędkość. W sportach szybkich i siłowych Anavar naprawdę pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Nie tyle część fazy poza sezonem ani fazy łączenia. Zyski mięśni z Anavar będą wysokiej jakości bez zatrzymywania wody, ponieważ jest to DHT pochodnych steroidów i strukturalnie niezdolnych do aromatazy. Bycie w rodzinie DHT oznacza również zmniejszenie SHBG (globuliny wiążącej hormony płciowe), która uwalnia więcej dostępnego wolnego testosteronu, pozwalając mu pomóc w budowaniu i zachowaniu tkanki mięśniowej oraz przyspieszeniu utraty tłuszczu.

Jeśli chodzi o wyniki Var dla kobiet, Anavar jest prawdopodobnie najczęściej używanymi sterydami anabolicznymi. Ze względu na profil bezpieczeństwa kobiety mogą stosować Anavar do łączenia w 10-15mg każdego dnia z bardzo niskimi przypadkami wirylizacji lub innych niekorzystnych skutków ubocznych. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych lub objawów należy natychmiast przerwać stosowanie lub zmniejszyć dawkę i zasięgnąć porady lekarza.

Anavar Wyniki cięcia

Anavar nie tylko zwiększa i przyspiesza tempo, w jakim spalamy nadmiar tkanki tłuszczowej, ale także pomaga organizmowi w utrzymaniu poziomu masy mięśniowej przed i po ograniczeniu kalorii. Efekty Anavar pojawią się dość szybko ze względu na krótki okres półtrwania Oxandrolone wynoszący 9 godzin. Dieta nie jest jednak wykonywana w ciągu kilku dni, trwa to kilka tygodni i miesięcy, aby uzyskać dobre wyniki Wyniki Anavar tutaj nie jest wyjątkiem.

Kobiece efekty Anavar podczas cięcia są również dobrej jakości. Podobnie jak u mężczyzn, Anavar utrzyma poziom tkanki mięśniowej lub pomoże w jej utrzymaniu poprzez wsparcie anaboliczne. Powszechnie wiadomo, że kobietom trudniej jest spalać tłuszcz, a także zachować mięśnie podczas deficytu kalorii, ale Anavar jest używany często i nie bez powodu.

Anavar (Oxandrolone) Wyniki

Anavar (Oxandrolone) Wyniki

Negatywne wyniki Anavar

Var to jeden z najbezpieczniejszych sterydów anabolicznych dla mężczyzn, kobiet i osób poniżej 21 roku życia. Oxandrolone jest sterydem anabolicznym opartym na DHT, co oznacza, że nie może aromatyzować i faktycznie pomaga obniżyć poziom krążącego estrogenu u użytkowników. Brak wzrostu estrogenów oznacza, że wiele skutków ubocznych nie będzie powszechnie występujących, takich jak ginekomastia, zatrzymanie wody, trądzik, zmiany nastroju i utrata libido. Jednak nie wszystko jest dobre, ponieważ Anavar może powodować dość poważne negatywne skutki dla cholesterolu (profil lipidowy). Ciśnienie krwi nie wydaje się częstym problemem u użytkowników Anavar, ale gdy dawki przekraczają 80-100 mg każdego dnia mogą zacząć się pojawiać efekty uboczne, które na ogół nie istnieją.

Anavar jest również sterydem anabolicznym zawierającym C17alfa-alkilowane (17aa), co oznacza, że ma zmianę strukturalną, która pomaga przetrwać metabolizm wątrobowy „pierwszego przejścia”, a tym samym przedostaje się do krwiobiegu po spożyciu. Ta zmiana powoduje jednak znaczną hepatotoksyczność, więc ogranicz jej stosowanie do 4-6 ciągłe użytkowanie. Badania krwi należy przeprowadzić przed, w trakcie i po użyciu Anavar lub w przypadku stosowania dużych dawek lub stosowania Oxandrolone przez dłuższy czas.

 

Anavar (Oxandrolone) Wyniki Przypisy

  1. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26051296/
  2. https://books.google.com.tr/books?id=BWMeSwVwfTkC&pg=PA142&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false