Anavar (Oxandrolone) Opinie

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Jakie są podstawy recenzji Anavar

Pierwsze pytanie, jakie można zadać, brzmi: co to jest Anavar lub Oxandrolone ? Znając odpowiedź na to pytanie, często jesteśmy w stanie zweryfikować prawdziwe recenzje i zignorować innych. Podstawy tego, czym jest Anavar i fakty:

 1. Oxandrolone pochodzi z dihydrotestosteronu (DHT).
 2. Anavar to nazwa marki nadana Oxandrolone przez obecnie Pfizer Inc.
 3. Inne nazwy marek obejmują; Lonavar, Lipidex, Antitriol, Anatrophil i Protivar
 4. Jest medycznie podawany pacjentom w celu zwiększenia masy ciała w okresie atrofii
 5. Var to doustny steryd anaboliczny o okresie półtrwania wynoszącym 9 godzin
 6. C17alfa-alkilowany lek (17aa) steryd anaboliczny powodujący hepatotoksyczność

Anavar jest znany jako jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej przyjaznych sterydy anaboliczne istnieją i nie są tak trudne dla wątroby jak inne doustne sterydy, takie jak Dianabol i Winstrol .

Jakie są pozytywne recenzje Anavar

 1. Zwiększ masę mięśniową
 2. Zwiększ utratę tłuszczu i tempo przemiany materii
 3. Zwiększ siłę i moc
 4. Zwiększ agresję
 5. Skróć czas regeneracji między sesjami ćwiczeń
 6. Zwiększyć libido (popęd seksualny)
 7. Zwiększ funkcje poznawcze i nastrój
 8. Zachowanie tkanki mięśniowej

Jak widać wyraźnie, Var to doskonały, wszechstronny wybór do wielu różnych celów zarówno u mężczyzn, jak iu kobiet. Ale ten doskonały, dobrze dopasowany steryd anaboliczny nie jest pozbawiony własnego ryzyka.

Jakie są negatywne recenzje Anavar

Chociaż, jak wspomniano wcześniej, Anavar jest w większości bezpiecznym sterydem dla mężczyzn i kobiet, Oxandrolone może powodować poważne skutki uboczne. Dlatego sugeruje się, aby nie przekraczać 4-6 tygodni ciągłego stosowania, a małe / umiarkowane dawki są stosowane w przerwach 30-80 mg codziennie w przypadku mężczyzn i 1 0-20 mg dziennie dla kobiety . Możliwe niepożądane skutki uboczne Anavar obejmują:

 1. Tłumienie testosteronu, utrata labido
 2. Agresja
 3. Powiększenie prostaty
 4. Wypadanie włosów
 5. Trądzik
 6. Zanik jąder
 7. Wzrost i wypadanie włosów (kobiety)
 8. Zmiany w cyklu miesiączkowym
 9. Pogłębienie strun głosowych (kobiety)
 10. Hepatoksyczność
 11. Ujemne zmiany cholesterolu
 12. Nadciśnienie
 13. Powiększenie narządów płciowych (kobiety)

Chociaż lista niekoniecznie jest mała, większość z tych skutków ubocznych występuje rzadko i można je kontrolować, jeśli są rozsądne i bezpieczne Dawki Anavar są używane; czasy trwania ograniczone do minimum wymagały jedynie określonego przedziału czasowego i uniknięto nadużywania dawek. Jeśli objawy niepożądane lub objawy zaczną się pojawiać, należy zmniejszyć dawkę lub natychmiast przerwać stosowanie leku Oxandrolone.

Anavar (Oxandrolone) Opinie

Anavar (Oxandrolone) Opinie

Nieprawdziwe recenzje Anavar

Powyższe punkty i fakty to wszystko 100% poprawne i poparte najnowszymi osobistymi doświadczeniami użytkowników na forach dyskusyjnych oraz danych klinicznych i badaniach medycznych. Nie powinno być wątpliwości, czy powyższe stwierdzenia są prawdziwe, czy nie. Ponieważ Anavar jest niezwykle popularnym androgenem, na temat jego użycia z pewnością wyjdą historie i nieprawdy. Zebraliśmy najczęstsze recenzje Anavar, które nie są prawdziwe, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć, czym jest Oxandrolone, a czym nie jest. Niektóre z nich zawierają trochę prawdy, inne wcale, a inne po prostu zwykłe mity.

Kłamstwo: Twoje jądra się skurczą, podobnie jak twój penis po użyciu Anavar

Prawda: Anavar powoduje obniżenie poziomu endogennego testosteronu, gdy jest stosowany. Będzie to również miało miejsce w zależności od dawki, co oznacza, że im większa dawka, tym większe będzie tłumienie naturalnego poziomu testosteronu. To zmniejszenie całkowitego testosteronu może spowodować utratę popędu seksualnego u osób używających steroidów lub zmniejszenie, gdy jest on używany i po tym, jak naturalna produkcja hormonów nie zostanie w pełni przywrócona. Jednak Anavar jest DHT pochodzi steryd anaboliczny, który faktycznie powoduje i wzrost popędu seksualnego i poziomu energii, więc te skutki uboczne są rzadkie, chociaż są możliwe. Nie ma dowodów sugerujących, że jakikolwiek steryd anaboliczny może prowadzić do zmniejszenia rozmiaru penisa.

Kłamstwo: Anavar nie wywoła u kobiet skutków ubocznych wirylizacji

Prawda: Anavar jest sterydem anabolicznym i androgennym, dzięki czemu może wywoływać u kobiet skutki uboczne wirylizacji, ale ich częstość występowania jest niewielka i rzadka, gdy dawki nie przekraczają 15-20mg dziennie . Odpowiedzialna suplementacja Oxandrolone zmniejszy ryzyko wystąpienia objawów wirylizacji. Jak każdy steryd anaboliczny, nadużywanie prowadzi do wielu negatywnych skutków ubocznych, często trwałych i nie tymczasowych. Podobnie jak zastosowana dawka, występująca wirylizacja zależy od genetyki osobnika. Niektórzy mogą doświadczyć tych skutków ubocznych w małych dawkach, a niektórzy wcale w większych dawkach, wyniki Anavar będą się różnić, a jedynym sposobem, aby się dowiedzieć, jest eksperymentowanie, ale przy użyciu bezpiecznej logiki.

Kłamstwo: Anavar jest bezpieczny, jeśli jesteś pod 20 lat w wieku

Prawda: Prawda jest taka – nie jest. Żaden steryd anaboliczny nie jest bezpieczny, gdy układ hormonalny rozwija się lub nie jest w pełni dojrzały. Dotknęliśmy już wpływu na HPTA (oś podwzgórzowo-przysadkowo-jądrowa) i powoduje ona pewien stopień supresji. Jest to spotęgowane, gdy Anavar jest używany przez nastolatków i osoby bez w pełni dojrzałego układu hormonalnego i podstawowego poziomu testosteronu. Spowoduje to jednak szkody mniejsze niż inne sterydy anaboliczne, ale może powodować problemy, a jeśli jest stosowany w młodym wieku, należy stosować niższą dawkę 20-30mg dziennie dla mężczyzn i ograniczenia stosowania. Anavar nie powoduje zahamowania wzrostu ani utraty wzrostu w okresie dojrzewania, ponieważ nie wpływa bezpośrednio na poziom estrogenów ani aromatazy, ale może z powodu hamowania testosteronu powodować zmiany.

 

Anavar (Oxandrolone) Opinie Przypisy

 1. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/9414081/
 2. https://www.fda.gov/regulatoryinformation/legislation/ucm148726.htm