Deca Durabolin (Nandrolone) Cyklu

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Dzieci Durabolin został uznany za bardzo wszechstronny związek pod względem zastosowań cyklicznych i tego, jak można go używać. Nandrolon służy jako podstawowa substancja zwiększająca masę, gdzie nie są wymagane szybkie i dramatyczne przyrosty masy, ale zamiast tego użytkownik doświadcza stałego wzrostu jakości. Wielu woli ten atrybut od Nandrolonu, zwłaszcza w Deca Durabolin ze względu na jego dłuższy i wolniejszy charakter.

Powszechnie wiadomo, że organizm ludzki nie reaguje zbyt dobrze na szybki przyrost masy ciała (czy to z tłuszczu, czy z beztłuszczowej masy mięśniowej), a jeśli szybki przyrost masy ciała jest taki sam jak w przypadku masy beztłuszczowej, może to być bardzo trudna walka utrzymanie tych korzyści po zakończeniu cyklu, nawet przy zastosowaniu odpowiednich protokołów terapii po cyklu (PCT) oraz stałego schematu odżywiania i treningu.

Dlatego cyklu Deca Durabolin są pod wieloma względami korzystniejsze dla organizmu ze względu na związane z nim tempo przyrostów, które pozwalają organizmowi na bardziej płynne i powolne przystosowanie się do tej nowej masy mięśniowej, która została utworzona. Nie jest rzadkością w przypadku szybkich i dramatycznych budowniczych mas, takich jak Anadrol-50 , aby wstrząsnąć organizmem i spowodować prawie całkowitą utratę dodatkowej masy pod koniec cyklu. Deca Durabolin ma tendencję do dostarczania czegoś przeciwnego, ale w żadnym wypadku nie jest słabym sterydem anabolicznym i nie powinien być traktowany jako taki.

Inne związki są często układane w stosy w cyklach Deca Durabolin w celu wzmocnienia przyrostu masy, często podczas cykli łączenia. Jak wspomniano wcześniej, najpopularniejszym stosem cykli w całej historii jest Testosteron / Nandrolone / Dianabol stack pierwotnie opracowany, pionierski i spopularyzowany przez kulturystów złotej ery lat 60. i 70. Ten konkretny stos jest często zalecany dla wszystkich poziomów użytkowników (początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych), ponieważ jest to ponadczasowy stos, który zapewni wzrost jakości każdemu użytkownikowi bez względu na doświadczenie. ZA Cykl Deca-Durabolin w szczególności muszą być faktycznie wykonywane dla cykli o długości przekraczającej średnią.

Wynika to z zastosowania bardzo długiego estru dekanianowego dołączonego do nandrolonu, który zapewnia lekowi bardzo długi okres półtrwania i długi wydłużony czas uwalniania. W rezultacie maksymalny optymalny poziom we krwi zostanie osiągnięty dopiero po kilku tygodniach cyklu Deca-Durabolin.

To jest powód, dla którego powstają związki, takie jak Dianabol lub Anadrol są powszechnie zawarte w cyklach Deca-Durabolin, aby zapewnić użytkownikowi efekty anaboliczne, podczas gdy Deca-Durabolin powoli buduje się w systemie użytkownika. Do czasu zaprzestania stosowania związku rozpoczynającego działanie (zwykle jest to 4-6 tydzień), efekty Nandrolonu są w pełni widoczne. Drugą metodą przezwyciężenia długiego okresu rozruchu z Deca-Durabolinem jest wprowadzenie substancji z przodu (jest to praktyka podawania podwójnej pełnej dawki w pierwszym tygodniu cyklu).

Cykl dla początkujących Deca-Durabolin

Jest to typowy cykl Deca-Durabolin dla początkujących, w którym zużywa się jak najmniej składników, a jednocześnie zapewnia efektywny cykl. Cykl ten można wykorzystać do dodania masy beztłuszczowej lub jako cykl całkowitego łączenia. Dzięki włączeniu inhibitora aromatazy do kontrolowania aromatyzacji testosteronu, jest bardzo możliwe, że ten cykl może być również wykorzystany jako cykl cięcia w okresach utraty tłuszczu. Jak można również zauważyć, typowa długość tego konkretnego cyklu wynosi 14 tygodni .

Ma to na celu uwzględnienie powolnego i stałego działania Deca-Durabolin, ponieważ przeciętny użytkownik takiego cyklu zazwyczaj nie zacznie dostrzegać żadnych znaczących korzyści do około 5thznak tygodnia. Większość cykli Deca-Durabolin mieści się w zakresie Cykle 12-14 tygodniowe maksymalnie. Nierzadko zdarza się, że użytkownicy przekraczają zalecaną długość cyklu, ale należy zrozumieć, że zwiększy to prawdopodobieństwo wystąpienia negatywnych skutków ubocznych, zmniejszonych zysków i zwiększonego potencjalnego uszkodzenia HPTA (Hypothalamic Pituitary Axis).

Cykl pośredni Deca Durabolin

Przykład pośredniego cyklu Deca Durabolin (całkowity czas cyklu 12 tygodni)

 • Tygodnie 1-12:
  – Testosteron Enanthate w dawce 100 mg / tydzień
  – Deca-Durabolin w dawce 600 mg / tydzień

 

 • Tygodnie 1 – 4:
  – Dianabol w dawce 25 mg / dzień

 

Ten pośredni cykl Deca-Durabolin wprowadza kilka zmian w stosunku do cyklu początkującego. Pierwszą zauważalną zmianą jest dodanie doustnego sterydu anabolicznego Dianabol w dawce 25 mg dziennie. Ma to na celu rozpoczęcie cyklu przez pierwsze 4 tygodnie, podczas gdy poziom Nandrolonu powoli wzrasta do optymalnego docelowego poziomu w organizmie. Do czasu zaprzestania stosowania Dianabolu, efekty Nandrolonu powinny być prawie gotowe do rozpoczęcia.

Drugą zmianą jest redukcja testosteronu do 100 mg tygodniowo, co jest dawką TRT (Terapia Zastępcza Testosteronu), służącą jedynie do utrzymania normalnej funkcji fizjologicznej testosteronu w okresie, gdy endogenny naturalny testosteron nie działa lub jest stłumiony. Testosteron nie ma być głównym związkiem anabolicznym w tym cyklu i zamiast tego jest spychany na pozycję wspierającą. Trzecia zmiana dotyczy całkowitego czasu cyklu 12 tygodni zamiast 14 tygodni. Ma to na celu wykazanie, że nie wszystkie cyklu Deca-Durabolin muszą mieć górny koniec 14 tygodni, ponieważ często taki długi cykl może skutkować zwiększonym potencjałem uszkodzeń spowodowanych HPTA.

Deca Durabolin (Nandrolone) Cyklu

Deca Durabolin (Nandrolone) Cyklu

Zaawansowany cykl Deca Durabolin

Przykład zaawansowanego cyklu Deca Durabolin (całkowity czas cyklu 12 tygodni)

 

 • Tygodnie 1-12:
  – Testosteron Enanthate w dawce 100 mg / tydzień
  – Deca-Durabolin w dawce 600 mg / tydzień

 

 • Tygodnie 1 – 4:

– Anadrol przy 100 mg / dzień

 

W tym zaawansowanym cyklu nandrolonu nie ma dużej zmienności w porównaniu z cyklum pośrednim. Jedyną poważną zmianą jest dodanie zawsze potężnego doustnego sterydu anabolicznego Anadrol, który służy temu, aby ten cykl był wyłącznie cyklum łączenia. Powodem tego jest to, że Anadrol nie przekształca się w Estrogen ale mimo to wykazuje znaczną aktywność estrogenową w organizmie.

Rezultatem są wzdęcia i zatrzymywanie wody, z którymi nie można sobie poradzić, i jako takie pasuje do cyklu zwiększania masy i czystej siły. Cykle zawierające związki takie jak Anadrol są zwykle uważane za skierowane do zaawansowanych cykli użytkownika. Dzieje się tak, ponieważ funkcja Anadrol jest bardzo złożony i przed użyciem należy go w pełni zrozumieć.

 

Deca Durabolin (Nandrolone) Cyklu Przypisy

 1. https://books.google.com.tr/books?id=leVCukUgNlsC&pg=PA154&redir_esc=y
 2. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/14670641/