Deca Durabolin (Nandrolone) Dawkowanie

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Deca Durabolin jest uważany za jeden z bardziej wszechstronnych i elastycznych sterydy anaboliczne pod względem jego stosowania i dawek Deca-Durabolin. Jego głównym zastosowaniem jest zwykle związek zwiększający masę i zwiększający objętość, chociaż może być również skutecznie stosowany do cięcia cykli podczas faz i okresów utraty tłuszczu. Jedyną potencjalną wadą sposobu, w jaki można stosować Deca-Durabolin, jest czas potrzebny do jego uruchomienia, który zostanie dokładniej zbadany, gdy omówione zostaną cyklu Deca-Durabolin.

Deca-Durabolin musi być stosowany w sposób ciągły przez znacznie dłuższe cyklu niż większość sterydów anabolicznych ze względu na bardzo długi dołączony ester dekanianowy, który zapewnia bardzo długi okres półtrwania Nandrolon . W rezultacie maksymalne optymalne poziomy w osoczu krwi wymagają więcej czasu, aby wzrosnąć i pozostać na idealnym poziomie, co często wymaga cykli 12-14 tygodni na długość. Niestety w przypadku faz utraty tłuszczu, które są zwykle krótsze ( często 8 – 10 tygodni ), siła działania Nandrolonu nie rozkwitnie aż do późniejszych tygodni cyklu. Właśnie dlatego sterydy anaboliczne o krótkich estrach są często preferowane w przypadku utraty tłuszczu i okresów cięcia.

Deca-Durabolin jest również często łączony z innymi związkami, aby uzyskać wzmocniony efekt, i często dzieje się tak, gdy ludzie używają Nandrolonu w celu zwiększenia masy i przyrostu masy. Może to wymagać niższej Dawki Deca niż byłoby to wymagane w innym przypadku, gdyby Nandrolon działał jako główny związek. Wcześniej wspomniano, że Nandrolon musi być uruchamiany z jakąś formą testosteronu, aby utrzymać normalne funkcjonowanie organizmu w środowisku, w którym endogenna produkcja testosteronu jest tłumiona i / lub wyłączana. Niezastosowanie się do tego może i często prowadzi do problemów, z których najbardziej zauważalne są seksualna dysfunkcja . Dlatego najczęstsze sterydy anaboliczne, które są łączone z Deca Durabolinem, są bez wątpienia Testosteron i Dianabol .

Testosteron, Nandrolon i Dianabol działają synergistycznie i wewnętrznie razem, aby zapewnić solidny cykl łączenia. Ten stos testosteronu / nandrolonu / dianabolu jest prawdopodobnie najpopularniejszym stosem sterydów anabolicznych, jakie kiedykolwiek stosowano, który został spopularyzowany przez wczesnych kulturystów w „ złotej erze kulturystyki ” w latach 70. Tak zostało powiedziane Arnold Schwarzenegger sam był zapalonym użytkownikiem tego stosu. Tam, gdzie siła i rozmiar są głównymi celami, Nandrolon jest idealnym wyborem, nawet jeśli biegasz tylko z testosteronem. W połączeniu z innymi silnymi sterydami anabolicznymi, takimi jak testosteron, Dianabol , Anadrol itp. można spodziewać się znacznego wzrostu rozmiaru i siły.

Dawkowanie dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych Deca Durabolin

W celu poprawy wydajności / poprawy sylwetki, Dzieci dawki są generalnie mniej więcej w tym samym zakresie, co typowe tygodniowe dawki testosteronu w tym samym celu. Możliwości budowania masy Deca Durabolin przypominają bardziej stały, ale rosnący przyrost jakościowo zauważalnej masy mięśniowej. Zyski związane z dawkami Deca Durabolin w jakimkolwiek zakresie nie są dramatyczne ani bardzo szybkie w żaden sposób, i mówi się, że jest to jeden z powodów, dla których przyrosty beztłuszczowej masy ciała z Nandrolonu mają tendencję do utrzymywania się bardziej niż inne sterydy anaboliczne po zakończeniu leczenia cyklu – organizm ludzki może i zawsze będzie zachowywał wolniejsze, bardziej stabilne przyrosty niż gwałtowne wzrosty, do których organizm ludzki nie jest przyzwyczajony. W każdym razie solidne dawki Deca dla początkujących mieszczą się w zakresie 300 – 500mg tygodniowo .

Średnio zaawansowani użytkownicy nie powinni zmieniać zakresu dla początkujących, a tak naprawdę bardzo rzadko zdarza się, aby nawet średniozaawansowani użytkownicy zapuszczali się wyżej niż 500mg znak Nandrolonem, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że przez większość czasu jest on łączony z innymi związkami, takimi jak testosteron i / lub Dianabol.

Zaawansowani użytkownicy również nie powinni mieć większego wymogu skręcania poza ten zakres dawek, ale gdyby zaawansowany użytkownik wymagał wyższej dawki, aby uzyskać przyrosty, zakres około 600 – 800mg lub więcej powinno wystarczyć, zwłaszcza jeśli Nandrolon jest głównym związkiem anabolicznym cyklu, a testosteron jest po prostu uruchamiany jako związek wspomagający w TRT (terapia zastępcza testosteronem) dawki.

Dawkowanie dla kobiet Deca Durabolin

Kobiety stosujące Deca Durabolin znajdą odpowiednią dawkę zwiększającą sylwetkę / wydajność w zakresie około 50mg tygodniowo i stosować nie dłużej niż przez 4-6 tygodni w celu uniknięcia możliwej wirylizacji. Nandrolon jest sterydem anabolicznym o bardzo niskiej sile androgennej – być może najniższej ze wszystkich – dlatego androgenne skutki uboczne, takie jak objawy wirylizacji, są rzadkie, ale nadal powinny być przedmiotem troski, na które należy zwrócić uwagę. Badania przeprowadzone na kobietach zakażonych wirusem HIV, którym podawano Deca Durabolin w dawce 100mg co drugi tydzień przez łącznie 12 tygodni wykazywał bardzo niewiele przypadków skutków ubocznych wirylizacji. Jeśli kobiety doświadczają początku wirylizacji, zaleca się natychmiastowe przerwanie podawania Deca Durabolin.

Problemem dla kobiet jest problem długi okres półtrwania dostarczany przez ester Decanoate, który powoduje bardzo długi czas oczyszczenia organizmu z Nandrolonu. W przypadku niepożądanych skutków ubocznych wirylizacji potrzeba więcej niż dwóch tygodni, zanim Nandrolon zostanie całkowicie usunięty z organizmu i niestety w tym okresie pozostały Nandrolon może jeszcze bardziej pogorszyć efekty wirylizacji. Z powodu tej niedogodności zaleca się, aby kobiety spojrzały na krócej działający fenylopropionian nandrolonu (Durabolin) ze względu na jego krótszy okres półtrwania i zdolność do oczyszczenia organizmu w ciągu kilku dni zamiast tygodni.

Właściwe podawanie i czas dawkowania Deca Durabolin

Deca Durabolin posiada pół życia Około 15 dni i dlatego najlepiej byłoby, gdyby jego podawanie odbyło się dwa razy w tygodniu, w równych odstępach, aby zapewnić stabilne poziomy związku w osoczu krwi. Ze względu na długi okres półtrwania zaleca się, aby cyklu idealnie pozostawały w zakresie 12-14 tygodni . Dzieje się tak, ponieważ powolne uwalnianie spowodowane przez ester dekanianu opóźni okres „rozpoczęcia” Nandrolon o kilka tygodni dłużej niż większość związków do wstrzykiwań.

Deca Durabolin (Nandrolone) Dawkowanie

Deca Durabolin (Nandrolone) Dawkowanie

Oczekiwania i wyniki dawek Deca Durabolin

Należy zauważyć, że Deca w żaden sposób nie zapewnia szybkiego i szybkiego przyrostu masy mięśniowej, a wielu użytkowników często zgłasza zauważalny stały przyrosty mięśni ale nie dramatyczne.

Przyczyniają się do tego różne czynniki, z których jednym jest kwestia bardzo długa Decanoate ester, który powoduje bardzo powolne uwalnianie Nandrolonu, a tym samym powolne działanie biologiczne w organizmie, co skutkuje znacznymi, ale powolnymi i stałymi wzrostami. Wiele osób ma tendencję do stwierdzania, że w przypadku Deca Durabolin oczekiwany wzrost często występuje przy około połowie normalnej dawki testosteronu w równej dawce. Należy pamiętać, że wspomniano, iż Nandrolon nie ma aż tak silnego działania anabolicznego silniejszy niż Testosteron , chociaż nadal jest silniejszy od testosteronu o niewielką ilość.

 

Deca Durabolin (Nandrolone) Dawkowanie Przypisy

  1. https://books.google.com.tr/books?id=9u0pBgAAQBAJ&pg=PA27&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false
  2. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15042372/