Oryginalny Deca Durabolin (Nandrolon)

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Jakim rodzajem steroidu jest oryginalny Deca Durabolin?

  • Oryginalny producent: Organon
  • Pół życia: 15 dni
  • Czas wykrywania: 17-18 miesięcy
  • Ocena anaboliczna: 125
  • Ocena androgenów: 37

Oryginalna historia i przegląd Deca Durabolin

Dekanian nandrolonu został po raz pierwszy wprowadzony w społeczności naukowej w 1960 roku, co czyni go jednym z pierwszych opracowanych pionierów sterydów anabolicznych. Został opracowany przez Organon i niedługo potem w 1962 roku został wypuszczony na rynek leków na receptę jako Deca-Durabolin. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, że Nandrolon istniał kilka lat wcześniej w 1957 r., Jako szybko działający wariant estru fenylopropionianu nandrolonu.

Fenylopropionian nandrolonu zyskał znaczną popularność, ale niestety bardzo krótki okres półtrwania narzucił ograniczenia jego stosowania, wymagając co najmniej wstrzyknięć co drugi dzień, dlatego Nandrolon został ponownie wynaleziony jako Oryginalny Deca Durabolin z dołączonym estrem dekanianowym. Ester dekanianowy zapewnia Nanadrolone znacznie dłuższy okres półtrwania wynoszący około 15 dni w porównaniu do 4 dni wariantu fenylopropionianu (w przybliżeniu).

Z czasem cieszył się szerokim zastosowaniem jako lek leczniczy w placówkach medycznych i zyskał popularność wśród kulturystów i sportowców ze względu na rzekomo „łagodny” charakter. Jest w tym trochę prawdy, ale także wiele nieporozumień i mitów, które zostaną wkrótce wyjaśnione. Deca jest tylko nieznacznie silniejsza niż testosteron, jeśli chodzi o anabolizm, z oceną siły 125. Dla porównania, wskaźnik siły anabolicznej testosteronu wynosi 100 . Ma jednak bardzo niski poziom androgenny ocena 37 , co czyni go korzystnym dla tych, którzy są wrażliwi lub z, aby uniknąć androgennych skutków ubocznych.

Dodatkowo Nandrolon posiada bardzo niską aktywność estrogenową i bardzo słabo wiąże się z enzymem aromatazy, który jest enzymem odpowiedzialnym za przemianę androgenów w estrogen. 20% Nandrolonu jest przekształcany w estrogen w porównaniu do współczynników konwersji testosteronu. Fakt, że Deca jest progestyną (jak wszystkie związki 19-nor) jest tym, co przyczynia się do tej niskiej aktywności estrogenowej. Patrząc dalej, możemy również zauważyć, że Nandrolon ulega aromatyzacji do estrogenu w wątrobie, ale w obszarach ciała, w których normalnie występuje wysoki stopień konwersji estrogenu (na przykład w tkance tłuszczowej), Deca jest tutaj znacznie odporna.

Szczególną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest powszechne twierdzenie, że Deca-Durabolin jest dobry dla stawów i tkanki kostnej, co jest rzeczywiście prawdą. Jednak proponowane wyjaśnienia, które krążą wśród sportowców i kulturystów, dlaczego tak się dzieje, to często błędne mity i nieporozumienia. Dzieci nie „smaruje stawów”, „nie magazynuje wody w tkance łącznej i stawach” ani nie ma żadnego innego tego absurdalnego nonsensu.

W rzeczywistości Nandrolon sprzyja bardzo znacznemu wzrostowi syntezy kolagenu, bardziej niż większość innych sterydów anabolicznych. Inne badania wykazały również zdolność Deca do promowania ogromnego wzrostu zawartości mineralnej kości. Co to wszystko oznacza dla sportowca? Oznacza to, że kulturyści i sportowcy mogą doświadczyć pozytywnego wpływu na tkankę łączną i stawową, wzmacniając je podczas masowania, przyrostu siły i cykli nabierania masy. Zapewnia im zdolność do podnoszenia cięższego ciężaru ze zwiększoną regeneracją kości i tkanki łącznej, a także większą tolerancją na stresory stawów i kości, które są wytwarzane podczas intensywnych ćwiczeń i treningu oporowego.

Jakie są oryginalne skutki uboczne Deca Durabolin?

Jak wcześniej zauważono, Deca jest często cytowana jako steryd anaboliczny, który jest bardzo „łagodny” w porównaniu z innymi związkami, w przypadku których występują skutki uboczne. Niestety, jest to mieszanka faktów i fikcji, którymi należy się zająć, a większość z tych twierdzeń „Deca jest łagodnym sterydem” pochodzi z minionej epoki, w której niewiele było jeszcze wiadomo o tych lekach, a dziś wiemy znacznie więcej. Deca-Durabolin jest pod każdym względem łagodnym i silnym sterydem anabolicznym, posiadającym obie te właściwości.

Dobra wiadomość jest taka, że Deca-Durabolin bardzo doświadcza niski stopień aromatyzacji w estrogen, dzięki czemu estrogenne skutki uboczne są mniejszym problemem w porównaniu z innymi sterydami anabolicznymi. Chociaż skutki uboczne związane z estrogenem nie są całkowicie i całkowicie eliminowane za pomocą Deca, jest łatwiejszy do opanowania i dlatego użytkownicy powinni nadal być świadomi tego faktu. Estrogenne skutki uboczne mogą obejmować wzdęcia, zatrzymywanie wody, wzrost ciśnienia krwi w wyniku zatrzymywania wody i ginekomastię.

Jako progestyna, Deca może również zwiększać poziom prolaktyny w organizmie. Wszystkie z tych Progesteron i Prolaktyna związane z tym problemy mogą objawiać się w postaci skutków ubocznych, które są bardzo podobne do estrogenu – obrzęk sutków, ginekomastia, wzdęcia itp. Antyestrogeny i inhibitory aromatazy są znane z skutecznego zwalczania tych skutków ubocznych, nawet jeśli są osłabiane przez receptor progesteronu. Jednak w przypadku problemów związanych z prolaktyną, stosowanie witaminy B6 w celu kontrolowania poziomu prolaktyny zostało wykazane w badaniach przy użyciu 600 mg dziennie. Leki przeciwprolaktynowe, takie jak kabergolina i bromokryptyna, są również bardzo skuteczne w skutecznym zmniejszaniu podwyższonego poziomu prolaktyny i często stanowią pierwszą linię leczenia w przypadku problemów z prolaktyną.

Nandrolon nie jest doustnym sterydem anabolicznym C17-AA i dlatego związek ten nie ma wpływu na wątrobę. Deca wykazuje niewielki stopień działania androgennego, a zatem podobnie jak jej właściwości estrogenowe jest mniejszym problemem, ale nadal należy go monitorować i o nim pamiętać. Androgenne skutki uboczne mogą obejmować zwiększoną przetłuszczanie się skóry i trądzik, zwiększony wzrost włosów na ciele i twarzy, zwiększone ryzyko łysienia typu męskiego (MPB) i zwiększone ryzyko łagodnego rozrostu gruczołu krokowego (BPH).

Nandrolon wykazuje również skutki uboczne, które są powszechne wśród wszystkich sterydów anabolicznych: zakłócenie i / lub wyłączenie HPTA (podwzgórzowo przysadkowej osi jąder) i negatywne konsekwencje sercowo-naczyniowe. Przez długi czas Deca była wymieniana jako steryd anaboliczny, który miał łagodny wpływ na poziom HPTA i naturalnego endogennego testosteronu. Jest to po prostu nieprawdą, ponieważ badania wykazały, że nawet przy tak niskiej, jak 100 mg na tydzień Deca-Durabolin, hamowanie endogennej produkcji testosteronu szybko osiągnęło blisko 60%, a nawet wyższe (i szybciej), gdy stosuje się większe dawki Deca. To jest powszechne w każdym 19-nor związek, a ciężka i szybka supresja jest spowodowana przez oryginalny Deca Durabolin i inne 19-nory będące z natury progestynami.

Deca jest dość niepokojąca, jeśli chodzi o wpływ na układ sercowo-naczyniowy, szczególnie w przypadku niedawnych odkryć, które nie były znane kilkadziesiąt lat temu. Przede wszystkim wykazano, że Deca obniża poziom HDL („dobrego” cholesterolu) o 26% w ciągu 10 tygodni podawania. W porównaniu z testosteronem, Nandrolon wykazuje średnio znacznie gorsze ujemne zmiany cholesterolu. Jeśli te potencjalne problemy sercowo-naczyniowe nie były wystarczająco niepokojące, dość niedawne dane to wykazały Dzieci jest 11 razy bardziej szkodliwe dla naczyń krwionośnych niż testosteron.

Jakie są oryginalne cyklu i zastosowania Deca Durabolin?

Deca-Durabolin jest naturalnie zarezerwowany dla większości sportowców i kulturystów do cykli łączenia, zwiększania masy i zwiększania siły. Wynika to po części z jego pozytywnego i korzystnego wpływu na tkankę łączną i kostną, umożliwiającego szybsze gojenie się tych obszarów i dodatkową ochronę przed kontuzjami, gdy używane są większe ciężary i angażowana jest bardziej intensywna aktywność fizyczna.

Ponieważ Original Deca Durabolin jest długo działającą, długo esterowaną odmianą Nandrolonu (o okresie półtrwania 15 dni), cyklu Deca-Durabolin mają i powinny trwać co najmniej 12 tygodni. Tutaj często łączy się go z podobnymi długo-estrowymi związkami, takimi jak Cypionian testosteronu . Ze względu na jego długo działający charakter, większość użytkowników nie doświadczy „ kopnięcia ” związku przez co najmniej kilka tygodni po rozpoczęciu cyklu i wtedy wiele osób wprowadzi związek rozpoczynający cykl do cyklu Deca-Durabolin po raz pierwszy. Kilka tygodni.

Zazwyczaj jest to dowolny doustny steryd anaboliczny, taki jak Dianabol, Winstrol , Anadrol , Anavar , itp. Jednak w celu zwiększenia masy i siły większość osób skłania się ku związkom ogólnie odpowiednim do tych celów, takich jak Anadrol (Oksymetolon) lub Dianabol (Methandrostenolone) przez pierwsze 4-6 tygodni. Związki te są używane ze względu na ich właściwości dodające masy, które całkiem dobrze nadają się do Deca i Testosteronu.

W tym miejscu często omawia się typowy odwieczny stos cykliczny Testosteronu / Deca / Dianabolu. Mówiąc najprościej, jest to najpopularniejszy stack cykliczny w całej historii. Plik Testosteron / Nandrolone / Dianabol stack został pierwotnie wymyślony, pionierski i spopularyzowany przez kulturystów złotej ery lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych XX wieku. Ten konkretny stos jest często zalecany dla wszystkich poziomów użytkowników (początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych), ponieważ jest to ponadczasowy stos, który zapewni wzrost jakości każdemu użytkownikowi bez względu na doświadczenie.

Jakie są oryginalne dawki i sposób podawania Deca Durabolin?

Jako lek na receptę i lek, pierwotnie zalecano, aby dekanian nandrolonu był przepisywany w dawce 50-100 mg co 3-4 tygodnie , nie dłużej niż 12 tygodni . Ponieważ każdy stan chorobowy, niepełnosprawność lub choroba może być inny, zalecenia dotyczące recepty na Deca zostały zmienione, aby dopasować się do indywidualnych potrzeb pacjenta. Na przykład, pacjentom z anemią przepisywano 100-200 mg na tydzień, a Oryginalna dawka Deca Durabolin to znacznie więcej niż typowe dawki na receptę.

Deca-Durabolin NORMA 100 mg / ml fiolki

W celu zwiększenia wydajności i poprawy sylwetki Deca jest zwykle używana przez początkujących w zakresie 300-500 mg tygodniowo . Średnio zaawansowani użytkownicy zwykle nie muszą przekraczać granicy 500 mg w tym zakresie dla początkujących, zwłaszcza gdy oryginalny Deca Durabolin jest połączony z innymi związkami, takimi jak testosteron i / lub inny związek doustny jako kickstarter. Zaawansowani użytkownicy również nie powinni mieć większego wymogu skręcania poza ten zakres dawek, ale jeśli zaawansowany użytkownik będzie wymagał wyższej dawki w celu uzyskania zysków, zakres około 600-800 mg lub więcej powinien wystarczyć, zwłaszcza jeśli Nandrolon jest głównym związkiem anabolicznym cykl i Testosteron jest po prostu uruchamiany jako związek wspomagający w dawkach TRT (Terapia Zastępcza Testosteronem).

Oryginalny Deca Durabolin (Nandrolon)

Oryginalny Deca Durabolin (Nandrolon)

Jak mogę kupić oryginalny Deca Durabolin?

Z Dzieci utrzymując swoją pozycję drugiego najczęściej stosowanego i drugiego najpopularniejszego sterydu anabolicznego, jaki kiedykolwiek był używany, wydaje się być niezwykle powszechnym i stosunkowo tanim produktem na czarnym rynku sterydów anabolicznych. Istnieją zarówno wersje farmaceutyczne, jak i podziemne laboratoria (UGL) tego leku.

Wszędzie, od przyzwoitego źródła po drogie źródła, można sprzedawać farmaceutyczne ceny Deca-Durabolin w zakresie 11–23 USD dla pojedynczej fiolki 2 ml zawierającej 100 mg / ml (zazwyczaj przykład produktów Norma Hellas Greece lub Organon Greece). Jeśli kupisz Original Deca Durabolin i szukasz podziemnego produktu z tego samego źródła, wahasz się od 90 do 145 USD za jedną fiolkę 10 ml zawierającą 200 mg / ml.

 

Oryginalny Deca Durabolin (Nandrolon) Przypisy

  1. https://books.google.com.tr/books?id=Cb6BOkj9fK4C&pg=PA206&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false
  2. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/18500378/