Dianabol Cena

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Jakie są ceny online Dianabol

Osoby starające się kupić Dianabol mogą być usatysfakcjonowane ze względu na tańszy przedział cenowy w porównaniu z innymi sterydami anabolicznymi. Methandrostenolone jest niezwykle popularny ze względu na stosunek kosztów do korzyści, a wśród laboratoriów jest znany jako dość tani w produkcji związek. Dlatego ceny na rynku są stale zbliżone (nawet pomiędzy gatunkiem farmaceutycznym a UGL).

Jednak duże różnice w cenach będą widoczne tylko między cenami na osobistych „podłogach do siłowni” a cenami w wielu witrynach internetowych (zawierających witryny, które nie określają minimalnych limitów zamówień). Osoby muszą pamiętać, że cena zależy również od stężenia leku w tabletce (na przykład Dianabol można znaleźć w następujących mg na tabletkę: 5 mg, 10 mg, 50 mg i 100 mg) .

Z tego powodu opis ceny może stać się trudny, więc w celu wyszczególnienia tutaj wspólnych cen, będzie to cena za mg, w przeciwieństwie do zwykłych cen za tabletkę. Osobiste ceny Dianabolu można znaleźć w zakresie 1 USD – 1,50 USD za 50 mg (0,02 USD – 0,03 USD za 1 mg) . Źródła internetowe, które nie ograniczają kupujących do minimalnych kwot zamówienia, zazwyczaj sprzedają Danabol w droższym zakresie za około 2,8 USD za 50 mg (0,056 USD za 1 mg) . Dianabol klasy farmaceutycznej zwykle mieści się w tym ogólnym przedziale cenowym (na przykład Anabol firmy British Dispensary).

Dianabol Cena

Dianabol Cena

Ceny sprzedaży Dianabol

Z przyjemnością usłyszysz, że Dianabol jest jednym z najtańszych i najskuteczniejszych sterydów anabolicznych dostępnych na czarnym rynku. Chociaż podrabianie jest widoczne na całym świecie, w rzeczywistości nie jest tak powszechne, ponieważ ma niską cenę surowca i jest doustnym sterydem anabolicznym, jest dość łatwe do wyprodukowania w postaci tabletki lub pigułki. Dianabol jest dostępny w różnych miligramach (mg) na tabletkę / pigułkę lub kapsułkę. Początkowe dawki Danabolu wahają się od 10 mg dziennie dla kobiet do 50mg + dziennie dla zaawansowanych użytkowników i kulturystów . Tabletki i kapsułki mogą występować w przykładach 5 mg, aż do 50 mg na tabletkę lub kapsułkę. Najczęstszym mg na tabletkę jest 20 mg, ponieważ daje to użytkownikowi sterydów łatwą i łatwą do opanowania liczbę do pracy, dostosowując ich dawkę, porównując zyski i skutki uboczne.

Jeśli znajdziesz Dianabol na sprzedaż, ceny nie różnią się znacznie, ale będą wyższe w przypadku preparatów farmaceutycznych lub dobrze znanych marek o lepszej reputacji. 1000 tabletek Anabol 5 mg przez British Dispensary (nie BD) będzie wynosić od 200-350 $ w zależności od źródła. UGL Dianabol na sprzedaż jest tańszy o 60 USD za 200 kapsułek po 10-20 mg na kapsułkę lub pigułkę .

Dianabol jest jednym z najbezpieczniejszych dostępnych sterydów anabolicznych, ale należy zachować ostrożność podczas stosowania go po raz pierwszy, stosując większą dawkę Dianabolu lub przez dłuższy okres 6 tygodni lub dłużej. Dianabol jest doustnym sterydem anabolicznym, więc toksyczność wątroby jest oczywista, a jednocześnie przekształca się w estrogen i może powodować ginekomastię lub zwiększać ryzyko jej wystąpienia i wystąpienia. Jeśli wystąpią te działania niepożądane, należy natychmiast zmniejszyć dawkę lub przerwać jej stosowanie.

 

Dianabol Cena Przypisy

  1. https://books.google.com.tr/books?id=afKLA-6wW0oC&pg=PT444&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false
  2. https://books.google.com.tr/books?id=w4ZUJAdleTsC&pg=PA358&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false