Testosteron Cypionate Cykl

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Jeśli chodzi o rzeczywiste cyklu cypionianu testosteronu, jest to również związek, który wykazuje bardzo szeroki i szeroki poziom kompatybilności z innymi sterydami anabolicznymi. Ogólnie testosteron można układać w stosy i jest kompatybilny z każdym istniejącym sterydem anabolicznym (w końcu jego stosowanie jest niezbędne podczas prowadzenia każdego innego sterydu anabolicznego). Jedynym drobnym wyjątkiem od tej reguły jest fakt, że różne zestryfikowane warianty testosteronu mają tendencję do lepszego układania się w stos z innymi sterydami anabolicznymi, które mają bardzo podobne czasy półtrwania i szybkości uwalniania.

Jest to jednak nie tyle wyjątek od reguły, ile kwestia wygody. Na przykład testosteron Cypionate jest znacznie bardziej kompatybilny pod względem planowania wstrzyknięć i podawania z Trenbolonem Enanthate niż z octanem trenbolonu.

Cypionian testosteronu może być stosowany z octanem trenbolonu bez żadnych problemów, ale problem polega na tym, że cypionian testosteronu posiada okres półtrwania 12 dni podczas gdy octan trenbolonu ma okres półtrwania 3 dni. Widać tutaj łatwo, jak to może być niedogodnością, więc te różnice należy odnotować i uświadomić. Dlatego testosteron Cypionate będzie lepiej łączyć się z Trenbolone Enanthate, ponieważ oba mają prawie taki sam okres półtrwania, a zatem harmonogramy wstrzyknięć są wygodniejsze, a oba sterydy anaboliczne można podawać dokładnie w tym samym czasie z dokładnie tą samą częstotliwością.

Cykle testosteronu Cypionate różnych typów są bardzo możliwe i zostało to wcześniej omówione w poprzedniej sekcji, w której omówiono dawki. Cykle cięcia, łączenia i beztłuszczowej masy ciała są w równym stopniu możliwe w przypadku testosteronu Cypionate, chociaż każdy użytkownik i potencjalny użytkownik musi mieć świadomość, że podczas cykli cięcia lub beztłuszczowej masy będzie potrzebny inhibitor aromatazy, aby usunąć retencję wody, która zapewni wzdęcia , miękka i opuchnięta sylwetka. Dzieje się tak, chyba że miękki i opuchnięty wygląd nie dotyczy osoby, nawet podczas fazy utraty tłuszczu.

Należy również pamiętać o długości i okresie rozpoczęcia cykli testosteronu Cypionate. Testosteron Cypionate ma okres półtrwania 12 dni, co wymaga wydłużenia cyklu testosteronu Cypionate o około 10-12 tygodni . Ze względu na dłuższy okres czasu wymagany do osiągnięcia optymalnego, stabilnego poziomu w osoczu krwi, okres „ rozpoczęcia ”, w którym użytkownik zaczyna odczuwać zmiany w budowie ciała i przyrost siły na siłowni, nie nastąpi do około 4-6 tygodni do cyklu. Kontrastuje to ze sterydami anabolicznymi, które mają krótsze estry, a zatem krótsze okresy półtrwania, w przypadku których okres „uruchomienia” dla tych związków mieści się w przedziale od 2 do 4 tygodni w cyklu.

Cykl cypionatu dla początkujących testosteronu

Jest to uważane przez wielu za najbardziej podstawowy z każdego cyklu sterydów anabolicznych, który jest również najbardziej podstawowym z cykli testosteronu Cypionate dla początkujących. To doskonały cykl wprowadzający dla każdego początkującego w świecie sterydów anabolicznych. Każdy cykl sterydów anabolicznych dla początkujących po raz pierwszy powinien zawsze składać się wyłącznie z testosteronu. Można zastosować dowolny preferowany wariant estrowy testosteronu, ale ten konkretny cykl obejmuje użycie cypionianu testosteronu. Powodem tak istotnego warunku stosowania sterydów anabolicznych jest to, że jak wcześniej wielokrotnie wspominano w tym profilu, testosteron jest znany jako najbezpieczniejszy steryd anaboliczny, ponieważ jest to, co organizm ludzki wytwarza endogennie i do czego jest przyzwyczajony.

Pozwoli to początkującym uzyskać przewagę polegającą na pomiarze i ocenie ich indywidualnych odpowiedzi na najbardziej naturalny i podstawowy steryd anaboliczny: Testosteron . Testosteron jest w większości pochodną każdego innego sterydu anabolicznego. Dlatego logicznym sensem jest ocena odpowiedzi za pomocą samego testosteronu, zanim przejdziemy do innych związków, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeśli dana osoba zareaguje w bardzo negatywny sposób na prosty cykl tylko testosteronu, to ta sama osoba może reagują jeszcze bardziej negatywnie na inne związki. Ten cykl cypionianu testosteronu najlepiej nadaje się jako cykl zwiększania masy lub beztłuszczowej masy ciała.

Średni cykl cypionianu testosteronu

Przykład pośredniego cyklu cypionowego testosteronu (całkowity czas cyklu 12 tygodni)

  • Tygodnie 1-12:

– Cypionian testosteronu w dawce 500 mg / tydzień
– Dekanian nandrolonu (AKA Deca Durabolin) w dawce 400 mg / tydzień

  • Tygodnie 1 – 4:

– Dianabol w dawce 25 mg / dzień

 

Ten pośredni cykl testosteronu Cypionate jest zawsze tak popularny i powszechnie stosowany Testosteron / Nandrolon / Cykl Dianabol stos. Oczywiście najlepiej nadaje się jako cykl cypionianu testosteronu na średnim poziomie iw przeciwieństwie do tego, co myśli większość użytkowników sterydów anabolicznych, nie jest to bynajmniej cykl dla początkujących. Cykle tylko dla początkujących testosteronu i ich cel zostały wyjaśnione powyżej, ale dodatkowe użycie innych związków w cyklu może często stać się niebezpieczne dla początkującego, który w dużej mierze nie jest zaznajomiony ze światem sterydów anabolicznych i może reagować negatywnie na jeden lub więcej ułożonych związków.

Ponieważ stosuje się wiele związków, nieszczęsna osoba nie będzie pewna, który związek jest przyczyną tych negatywnych reakcji i skutków ubocznych. Taka sytuacja może okazać się śmiertelna również w przypadku reakcji alergicznych. Dlatego początkujący powinni zawsze zacząć od podstaw przed układaniem mieszanek. Ten pośredni stos jest ponownie preferowany w celu spęcznienia i zwiększenia siły.

Testosteron Cypionate Cykl

Testosteron Cypionate Cykl

Zaawansowany cykl cypionianu testosteronu

Przykład zaawansowanego cyklu cypionianowego testosteronu (Całkowity czas cyklu 12 tygodni)

 

  • Tygodnie 1-12:

– Cypionian testosteronu w dawce 100 mg / tydzień
– Trenbolon Enanthate przy 600mg / tydzień

 

Jest to jeden z doskonałych przykładów zaawansowanych cykli cypionianu testosteronu, a ten konkretny jest możliwy do wykazania stosowania testosteronu cypionianu jako związku wspomagającego wykorzystywanego w dawkach TRT wyłącznie w celu utrzymania normalnych funkcji fizjologicznych przy braku normalnego funkcjonowania endogennego testosteronu. produkcji (jest stłumiony w wyniku stosowania sterydów anabolicznych). Dlatego testosteron Cypionate został zmniejszony do typowej dawki TRT wynoszącej 100 mg na tydzień. Ta normalna fizjologiczna dawka testosteronu pozwoli na kontrolę poziomu estrogenu przez cały cykl bez konieczności stosowania inhibitora aromatazy.

Dzieje się tak, ponieważ tempo aromatyzacji testosteronu do estrogenu w dawkach bliższych normalnemu zakresowi fizjologicznemu jest znacznie zmniejszone. W rezultacie Trenbolone Enanthate działa teraz jako główny związek anaboliczny (zwany również związkiem „ konia roboczego ”), który będzie działał, aby zapewnić wzrost mięśni przez cały cykl. Trenbolon jest sterydem anabolicznym ściśle zaawansowanym, nie nadającym się do użytku przez początkujących. W tym cyklu wariant Enanthate Trenbolonu jest wykorzystywany po prostu ze względu na jego bezproblemową kompatybilność z testosteronem Cyp, ponieważ estry cypionianu i enanthate, jak omówiono wcześniej, mają prawie identyczne okresy półtrwania.

Zapewnia to zatem wygodę dla użytkownika, jak również płynniejszą częstotliwość wstrzykiwania i podawania. Fakt, że testosteron jest stosowany w wystarczająco niskich dawkach, aby uniknąć aromatyzacji, w połączeniu z faktem, że niezdolność trenbolonu do przekształcenia się w estrogen w dowolnej dawce powinna skutkować całkowitą eliminacją potencjalnej retencji wody, wzdęć, ginekomastii lub jakichkolwiek skutków ubocznych związanych z estrogenem. Należy zauważyć, że w szczególności ten cykl jest wystarczająco silny, aby można go było wykorzystać jako cykl łączenia, cykl masy beztłuszczowej lub cykl cięcia – wszystko bez nadmiernego potencjału zatrzymywania wody lub innych estrogenowych skutków ubocznych.

 

Testosteron Cypionate Cykl Przypisy

  1. https://books.google.com.tr/books?id=ZjrMBQAAQBAJ&pg=PA30&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false
  2. https://books.google.com.tr/books?id=dNgoDwAAQBAJ&pg=PA50&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false