Testosteron Cypionate Dawkowanie

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Testosteron Cypionate jest bardzo popularny, prawie rywalizując z testosteronem Enanthate w jego stosowaniu. Jednak, jak wcześniej wspomniano, testosteron Cypionate był bardziej korzystnym estryfikowanym wariantem testosteronu wśród amerykańskich użytkowników sterydów anabolicznych niż testosteron Enanthate. Chociaż jest nadal prawie tak samo popularny wśród amerykańskich użytkowników sterydów anabolicznych, był bardziej popularny w przeszłości. Obecnie wskaźnik użycia między testosteronem Cypionate a Testosteron Enanthate wydaje się, że osiągnął prawie równy poziom wśród amerykańskich kulturystów i sportowców.

Testosteron w dowolnej postaci jest zawsze zalecanym sterydem anabolicznym do pierwszego użycia dla początkujących i początkujących w świecie sterydów anabolicznych. W szczególności testosteron Cypionate jest bardzo popularny w tym celu ze względu na jego dłuższy okres półtrwania i wolne szybkości uwalniania, które zapewniają znacznie wygodniejszy harmonogram wstrzyknięć dawek testosteronu cypionianu. Dzieje się tak, ponieważ zdecydowana większość nowoprzybyłych i początkujących zwykle jest onieśmielona koncepcją częstych zastrzyków. Testosteron Enanthate jest równie popularny wśród początkujących użytkowników sterydów anabolicznych z tych samych powodów.

Dawki testosteronu Cypionate są bardzo elastyczne pod względem celów użytkownika. Dawki testosteronu Cypionate można dostosować do dowolnego możliwego celu – ciąć , łączący , wszystkie cyklu beztłuszczowej masy ciała są jednakowe. Występują różnice między dawkami testosteronu Cypionate w zależności od celu użytkownika. Na przykład zakresy dawek stosowane w kulturystyce są na ogół wymagane dla osoby, która chce zwiększyć masę lub zwiększyć beztłuszczową masę. W celu redukcji i utraty tłuszczu generalnie nie jest wymagane sięganie po bardzo wysokie zakresy dawek, ponieważ głównym problemem przy angażowaniu się w utratę tłuszczu jest zachowanie masy mięśniowej podczas deficytu kalorycznego, w którym utrata mięśni jest ryzyko bez stosowania sterydów anabolicznych. W takim przypadku zwykle wystarczą mniejsze dawki. Dawki testosteronu Cypionate obejmują również dawki Terapia zastępcza testosteronu (TRT) dawki.

Odnosi się to do dawki testosteronu Cypionate, która jest identyczna z tygodniową dawką testosteronu wytwarzanego endogennie przez organizm ludzki. (około 50 – 70 mg tygodniowo) . Jest to konieczne w cyklach, w których dana osoba chce ułożyć dodatkowy steryd anaboliczny z cypionianem testosteronu i mieć ten steryd anaboliczny, który zapewnia efekty wzrostu mięśni, podczas gdy testosteron Cypionate odgrywa rolę wspierającą polegającą na utrzymaniu normalnego fizjologicznego poziomu testosteronu. Za wystarczającą dawkę TRT uważa się dawkę 100 mg testosteronu cypionianu tygodniowo. Im wyższa, a użytkownik zaczyna narażać się na zwiększone ryzyko aromatyzacji od ponadfizjologicznych dawek cypionianu testosteronu.

Prowadzi to do kolejnego najważniejszego punktu: testosteron musi być bezwzględnie stosowany razem z każdym innym sterydem anabolicznym. Nie ma prawie żadnego analogu sterydu anabolicznego, który można uruchomić samodzielnie i który musi być łączony z Testosteron w celu utrzymania normalnych funkcji fizjologicznych, które zapewnia endogenny testosteron. Podczas stosowania jakiegokolwiek sterydu anabolicznego endogenna naturalna produkcja testosteronu w ludzkim organizmie jest tłumiona lub blokowana, a pewna forma egzogennego testosteronu (taka jak testosteron cypionian) musi być wykorzystana, aby zapewnić organizmowi przynajmniej właściwy poziom fizjologiczny. testosteronu przy braku endogennej produkcji (stłumionej przez stosowanie sterydów anabolicznych). Stąd stosowanie testosteronu w dawkach TRT podczas dowolnego cyklu.

Medyczne dawkowanie cypionianu testosteronu

Początkujący, średniozaawansowany i zaawansowany dawkowanie testosteronu Enanthate

W celu poprawy sylwetki i wydajności, dawki testosteronu Cypionate zwykle różnią się między trzema poziomami użytkowników (początkujący, średniozaawansowany i zaawansowany). Dawki testosteronu cypionianu są również podawane co najmniej raz w tygodniu, a optymalnie powinny być podawane dwa razy w tygodniu, z każdym wstrzyknięciem w równych odstępach. To oczywiście bardzo różni się od wytycznych dotyczących recept lekarskich, ale w celu poprawy sylwetki i wydajności harmonogram podawania musi przebiegać inaczej.

Początkowe dawki testosteronu Cypionate mieszczą się w przedziale 300-500 mg tygodniowo, a nawet na najniższym końcu tego zakresu, każdy początkujący po raz pierwszy powinien zobaczyć imponujące postępy, biorąc pod uwagę zupełnie nowe użycie. Średnie dawki cypionianu testosteronu mieszczą się w zakresie 500 – 700mg tygodniowo ; jednak żaden pośredni użytkownik nigdy nie jest konieczny, aby przekraczać 500 mg tygodniowo. Należy zawsze pamiętać, że zwiększanie dawek zawsze prowadzi do częstszego występowania bardziej wyraźnych skutków ubocznych.

Prowadzi to do następnego głównego punktu przed opisaniem zaawansowanych dawek cypionianu testosteronu, który jest wyjaśnieniem, że wyższe dawki i zbyt wysokie dawki nie są definicją zaawansowanego użytkownika sterydów anabolicznych jakiegokolwiek typu. Po raz kolejny zwiększone dawki są skorelowane ze zwiększoną częstością skutków ubocznych. Mając to na uwadze, zaawansowane dawki testosteronu Cypionate nigdy nie powinny wymagać wzrostu powyżej zakresu pośredniego, ale można je zobaczyć u niektórych zaawansowanych użytkowników nawet do 700 – 1000 mg na tydzień lub więcej.

Zbyt wysokie dawki są w większości niepotrzebne (i można to zastosować do dowolnego sterydu anabolicznego, nie tylko cypionianu testosteronu). Jednak wielu kulturystów używa bardzo wysokich Dawki testosteronu Cypionate . Jednak było to bardzo częste zjawisko na początku lat 90., w czasie, gdy testosteron Cypionate był znany jako bardzo tani i bardzo łatwy do zlokalizowania na rynku. Takie podejście jest znacznie łatwiejsze do przyjęcia, gdy średnia cena fiolki 10 ml testosteronu cypionianu była o 80% tańsza 20 lat temu niż obecnie. Ogólnie rzecz biorąc, praktyka mega dawkowania z testosteronem Cypionate lub jakimkolwiek innym steryd anaboliczny jest bardzo nieefektywny.

Kobiece dawki cypionatu testosteronu

Stosowanie testosteronu Cypionate wśród kobiet stosujących sterydy anaboliczne jest bardzo rzadkie ze względu na fakt, że jest to silny androgenny związek i wirylizacja objawy występują często i zwykle bardzo szybko. Dlatego testosteron Cypionate nie jest zalecany do stosowania u kobiet i istnieje bardzo niewiele danych na temat praktyk dawkowania tego związku.

Właściwe podawanie i synchronizacja dawek cypionianu testosteronu

Testosteron Cypionate ma okres półtrwania około 12 dni. Dlatego dawki testosteronu cypionianu wymagają podawania tylko dwa razy w tygodniu, przy czym każde wstrzyknięcie jest równomiernie oddalone. Na przykład, jeśli dana osoba chce stosować 500 mg na tydzień, protokół podawania będzie wymagał wstrzyknięcia 250 mg w poniedziałek, a następnie wstrzyknięcia 250 mg w czwartek. Chociaż pojedyncze cotygodniowe wstrzyknięcia również zwykle działają, jest znacznie mniej wydajne i powoduje niestabilne poziomy w osoczu krwi, które obejmują szczyty i doliny w szybkim wzroście i spadku. Rezultatem są często wyraźne skutki uboczne wraz z mniej wydajnym postępem.

Testosteron Cypionate Dawkowanie

Testosteron Cypionate Dawkowanie

Oczekiwania i wyniki dawek cypionianu testosteronu

Testosteron Cypionate jest po prostu zestryfikowaną odmianą testosteronu i jako takie, oczekiwania dotyczące efektów, zysków i skutków ubocznych są tym, co generalnie wynikałoby z dowolnego produktu testosteronowego. Ponieważ testosteron jest aromatyzowanym sterydem anabolicznym, który wytwarza umiarkowane Aktywność estrogenowa , każda osoba może spodziewać się wzrostu przyrostu masy wody wynikającego z retencja wody ze wzrostu poziomu estrogenu. Niestety jest to niepożądane w fazach utraty tkanki tłuszczowej i beztłuszczowej masy ciała, gdzie nadmiernie opuchnięty i miękki wygląd zapewniany przez zatrzymywanie wody jest niepożądany.

Użycie inhibitora aromatazy powinno w większości rozwiązać ten problem, ale zostanie to dokładniej wyjaśnione w części tego profilu dotyczącej skutków ubocznych. Oprócz oczywistego przyrostu masy ciała wynikającego z zatrzymywania wody, testosteron Cypionate jest doskonałym, silnym związkiem budującym masę i zwiększającym siłę, gdy jest stosowany w dawkach kulturystycznych. Osoby mogą spodziewać się dramatycznych przyrostów siły i rozmiaru, ale stałą część masy tych przyrostów należy rozumieć jako przypisaną zatrzymywaniu wody, jeśli w cyklu nie uwzględniono inhibitora aromatazy.

 

Testosteron Cypionate Dawkowanie Przypisy

  1. https://books.google.com.tr/books?id=0vXTBwAAQBAJ&pg=PA641&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false
  2. https://books.google.com.tr/books?id=5GpcTQD_L2oC&pg=PA1002&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false