Dianabol Dawkowanie

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Charakter Dianabolu jako doustnego sterydu anabolicznego ma tendencję do ograniczania jego różnorodności stosowania i stwarza ograniczoną elastyczność, w ramach której można stosować Dianabol pod względem dawek Dianabolu i cykli Danabol. Doustne sterydy anaboliczne mają zwykle służyć jako związek wspomagający i / lub „kickstart” związek w cyklu, w którym inne związki są wykorzystywane jako zasada. “ Początek ” to praktyka, w ramach której użytkownik będzie włączał doustny steryd anaboliczny w cyklu przez pierwsze kilka tygodni (zwykle odbywa się to w połączeniu z długo esterowanym sterydem anabolicznym do wstrzykiwań ze względu na dłuższy okres uruchomienia).

Ponieważ okres rozpoczęcia dla większości preparatów do wstrzykiwań (szczególnie długich estrów) to kwestia kilku tygodni w cyklu, zazwyczaj nie odczuwa się pozytywnych efektów do tego czasu. Doustny steryd anaboliczny stosowany w ciągu pierwszych kilku tygodni pozwoli użytkownikowi doświadczyć pozytywnych efektów anabolicznych jamy ustnej, podczas gdy działanie związku do wstrzykiwań będzie powoli wzrastać. Do czasu odstawienia doustnego związku (lub zbliżenia się do końca jego stosowania), działanie anaboliczne związku do wstrzyknięć jest w pełnym rozkwicie i następuje prawie płynne przejście. Anabol jest jednym z takich sterydów anabolicznych, który jest powszechnie stosowany w tym celu jako związek rozpoczynający pracę ze względu na jego znaczną siłę anaboliczną.

Inne związki stosowane w ten sam sposób są podobnie silnymi związkami budującymi masę, takimi jak Anadrol-50 i inne związki, które sprzyjają pęcznieniu i znacznemu wzrostowi masy. Ze względu na ten nieco ograniczony charakter, Dianabol jest najczęściej zarezerwowany dla cykli, w których głównym celem jest zwiększenie masy i dodawanie masy, a jest to związek, który jest rzadko używany w cyklu utraty tłuszczu lub przed zawodami.

Zasadniczo każdy steryd anaboliczny może być używany do obu celów, ale to estrogenny charakter Dianabolu sprawia, że jest on prawie wyłącznie w kategorii łączenia, podczas gdy użytkownicy unikają jego stosowania w cyklach cięcia. Bez względu na rodzaj cyklu, w jakim jest on włączony, dawki Danabolu we wszystkich obszarach zwykle nie zmieniają się, czy to łączenie, czy cięcie, a to w dużej mierze wynika z jego dużej siły i mocy.

Dianabol dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych

Podczas stosowania tego związku do określonego celu, wysokie dawki Dianabolu są generalnie niepotrzebne w środku jego mocy i siły jako sterydu anabolicznego. To właśnie ze względu na jego znaczną siłę i siłę jest uważany za jeden z najlepszych sterydów anabolicznych w dziale stosunku kosztów do korzyści, gdzie dotyczy potencjalnych korzyści w porównaniu z kosztem skutecznej dawki wymaganej do wywołania pozytywnych zmian. Innym ważnym czynnikiem do zapamiętania jest hepatotoksyczność związku, w przypadku której hepatotoksyczność wzrasta w stosunku do zwiększających się dawek.

Ze względu na jego silnie anaboliczny charakter nigdy nie powinno być konieczne stosowanie bardzo dużych dawek (a tym samym ryzyka zwiększonej toksyczności), aby zobaczyć dramatyczne zmiany w budowie ciała. Mając to na uwadze, pierwotne wytyczne dotyczące dawkowania, przedstawione przez dr Zieglera i jego zespół medyczny w 1955 r., Dotyczą 5mg dziennie na okres nie dłuższy niż 6 tygodni. Powszechnie uważa się, że dawka 5 mg Dianabolu jest niska, ale nie popełnij błędu – 5 mg wystarczy, aby nadal zwiększyć wydajność sportową.

Jednak nie jest to wystarczająco wysoka dawka Dianabolu niezbędna do dokonania dramatycznych zmian w budowie ciała lub zmiany kalibru sylwetki, których pragnie większość użytkowników. Zatem dawka Dianabolu lepiej dostosowana do tego typu celów ląduje w zakresie 15-30mg dziennie dla początkujących i 30-50mg dziennie dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych użytkowników. Niektóre powszechnie spotykane wyższe dawki (głównie w dziedzinie zaawansowanych użytkowników) osiągnęły nawet 80-100mg dziennie , ale jest to bardzo niepotrzebne i zwiększa ryzyko wystąpienia szkodliwych skutków i skutków ubocznych dla organizmu.

Zaawansowani użytkownicy są znani z ogólnego stosowania wyższych dawek Dianabolu niż początkujący lub średniozaawansowani użytkownicy, bardzo ważne jest, aby zrozumieć, że definicja zaawansowanego użytkownika nie obejmuje wyższych dawek związków. Ze względu na względnie nieelastyczny charakter Dianabolu, jego schematy dawkowania są dość ograniczone przez jego hepatotoksyczność i jego moc, która sama w sobie neguje konieczność stosowania bardzo wysokich dawek. Ta brak elastyczności w dawkach Dianabolu niekoniecznie rzuca na to złe światło, ale są to bardzo ważne punkty, o których należy pamiętać.

Dianabol dla kobiet

Właściwa administracja i harmonogram dawek Dianabol

Dianabol posiada okres półtrwania około 4,5 – 6 godzin i może się różnić w zależności od osoby i ich metabolizmu, ale jest ogólnie uważany za steryd anaboliczny o dość krótkim okresie półtrwania (szczególnie w porównaniu z innymi związkami). To z powodu tego stosunkowo krótkiego okresu półtrwania zaleca się użytkownikom dawkowanie go w podzielonej dawce w ciągu dnia. Dianabol podawany raz dziennie niewątpliwie spowoduje niestabilne poziomy w osoczu krwi, podobne do szczytów i dolin. Dawki przekraczające 5 mg dziennie należy podzielić na co najmniej dwie dawki równomiernie rozłożone w ciągu dnia. Na przykład, jeśli użytkownik administruje 40mg dziennie , osoba ta podawałaby 20 mg pierwszą porcję rano i pozostałą Dawka 20mg około 5-6 godzin później tego dnia. Istnieją różne opinie i praktyki dotyczące protokołów dawkowania.

Jest wielu użytkowników, którzy wolą na przykład przyjmować pełną dawkę 20 mg Dianabolu, zamiast rozdzielać dawkę 20 mg na pół i spożywać co pół 6 godzin. Podawanie dawek w ten sposób jako pojedynczej dawki dziennej powoduje znacznie wyższy poziom w osoczu krwi i szybszy szczyt w osoczu krwi w jednej chwili. W przeciwieństwie do tego, protokoły podzielonej dawki dają niższy, stabilniejszy i dłużej utrzymujący się poziom w osoczu krwi. Protokoły jednorazowego dawkowania przynoszą korzyści użytkownikowi w jednym określonym obszarze, w którym użytkownik spożywałby pełną dawkę Dianabolu w okres krytyczny gdzie pobieranie składników odżywczych ma ogromne znaczenie.

Efekty podziału składników odżywczych, które zapewnia Dianabol, okazałyby się bardzo korzystne w tych krótkich, ale kluczowych oknach czasowych. Korzystnymi sytuacjami, w których należy wykonywać protokoły pojedynczej dawki, byłyby na przykład scenariusz po treningu. Podanie dawek bezpośrednio po sesji treningowej zapewniłoby szybki i ostry skok osocza krwi hormon anaboliczny , a to w dużym stopniu ułatwiłoby efekt podziału składników odżywczych, gdy użytkownik spożywa białko i węglowodany po sesji szkoleniowej. Jest zatem logiczne, że ci, którzy chcą doświadczyć zalet obu metod, powinni zastosować mieszankę obu protokołów, w których protokół podzielonej dawki jest wykonywany w dni nietreningowe i protokoły pojedynczej dawki wykonywane w dni treningowe bezpośrednio po treningu. .

Oczekiwania i wyniki dawek Dianabol

Zyski uzyskane dzięki zastosowaniu Danabolu nie różnią się znacznie między użytkownikami. Większość użytkowników doświadcza średnio tych samych korzyści związanych z budowaniem masy z tego związku. Jak wcześniej wspomniano, jest to w większości steryd anaboliczny najlepiej wykorzystywany do zastosowań związanych z masą, siłą i zwiększaniem objętości. Przeciętny użytkownik powinien spodziewać się znacznych przyrostów masy ciała w bardzo krótkich okresach czasu, najczęściej dwa tygodnie po pierwszym podaniu. W dawkach 20mg dziennie, przyrosty 10-15 funtów . w ciągu kilku tygodni nie są rzadkością, zwłaszcza dla początkujących.

Ale jak można się spodziewać po takim związku, nie cała ta masa to zwykle beztłuszczowe mięśnie. Dianabol jest znany ze swoich estrogenów w promowaniu przyrostu wody i możliwej retencji tłuszczu, co może stanowić solidną porcję dowolnej ilości przyrostu masy. Jeśli będzie działać razem z inhibitorem aromatazy, retencję wody spowodowaną przez estrogen można skutecznie wyeliminować. Wtedy można doświadczyć bardziej pożądanych i realistycznych przyrostów masy beztłuszczowej, gdzie bardziej realistycznie oczekiwane przyrosty masy beztłuszczowej mogą mieścić się w zakresie 5-10 funtów . w ciągu pierwszych kilku tygodni

Dianabol Dawkowanie

Dianabol Dawkowanie

 

Dianabol Dawkowanie Przypisy

  1. https://books.google.com.tr/books?id=dxNAxmL0SvkC&pg=PA2208&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false
  2. https://books.google.com.tr/books?id=Mu4jAQAAMAAJ&redir_esc=y