Dianabol Cyklu

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Elastyczność cykli Dianabol jest dość ograniczona pod względem ich stosowania ze względu na fakt, że jest to aromatyzowany doustny steryd anaboliczny. Wielokrotnie wspominano, że główne zastosowania Dianabolu obejmują obszary zwiększania masy, przyrostów siły i przyrostu masy. Jest to zazwyczaj najbardziej korzystne dla użytkowników, gdzie celem jest uzyskanie znacznie większej wielkości i siły i nie ma obawy o zatrzymywanie wody na obwodzie i wzdęcia. Jest to umiarkowana aktywność Dianabolu z enzymem aromatazy, która powoduje umiarkowane Aktywność estrogenowa jest to główna przyczyna problemów z zatrzymywaniem wody.

Ograniczenia dotyczące tego cyklu obejmują jego naturę jako hepatotoksycznego doustnego sterydu anabolicznego, w przypadku którego zaleca się, aby każdy użytkownik nie powinien uruchamiać tego związku przez okresy dłuższe niż 6 tygodni w dowolnym momencie cyklu. Z tego powodu przedstawione tutaj przykłady cykli mają głównie charakter łączenia, siły i dodawania masy i zazwyczaj nie zmienia się to w przypadku trzech poziomów użytkowników ( początkujący , pośredni , i zaawansowane ).

Chociaż wyjaśniono jego ograniczenia związane ze związkiem wypełniającym, należy pamiętać, że w rzeczywistości każdy steryd anaboliczny może być stosowany jako środek do utraty tłuszczu lub cięcia w cyklach. Jednak nie jest idealną praktyką wykorzystywanie sterydów anabolicznych, takich jak Danabol, do takich celów, zwłaszcza gdy istnieje wiele innych sterydów anabolicznych, które lepiej nadają się do tej roli.

Poza swoimi ogólnymi ograniczeniami jest to w rzeczywistości związek, który ma tendencję do układania się w stos z wieloma innymi związkami i wyjątkowo dobrze z kilkoma wybranymi. Te wyjątkowe związki mają podobny charakter, gdzie celem użytkownika jest wzrost siły, budowanie masy i pęcznienie.

Istnieją nawet związki, z którymi nadal dość dobrze się układają Danabol które nie są uważane za wyjątkowe związki budujące masę. Ponieważ Dianabol preferuje siłę i rozmiar jako główne zastosowania, ma tendencję do uzupełniania się z innymi związkami, które również preferują siłę i rozmiar jako podstawowe zastosowania. W świetle wspomnianych wcześniej ograniczeń Dianabolu wydaje się, że jest to pozytywna strona związku.

cyklu zwykle mają Dianabol zwykle łączony z testosteronem (np Testosteron Enanthate lub Propionian testosteronu ), który jest sterydem anabolicznym o podobnym charakterze i właściwościach. Dekanian nandorolonu (AKA Deca Durabolin) jest drugim najpopularniejszym sterydem anabolicznym, z którym można łączyć ze względu na jego wysoce komplementarny charakter. Nandrolon jest jednak najczęściej stosowany z testosteronem w połączeniu z DDanabolem i jest najczęściej postrzegany jako popularny i bardzo powszechny Testosteron / Nandrolon / Stos Dianabol . Ten stos jest dobrze znany jako jeden z najstarszych stosów pierwotnie zapoczątkowany przez kulturystów złotej ery w latach 70. XX wieku i od tamtej pory jest jednym z najczęściej używanych.

Cykl dla początkujących Dianabol

Ten cykl dla początkujących jest raczej cyklem wprowadzającym, przedstawiającym tylko podstawy wymagane do zrozumienia i używania związku. Testosteron Enanthate jest powszechnie używany przez wiele osób początkujący , i jako taki jest zwykle związkiem wybieranym przez wielu zagłębiających się w stosowanie steroidów po raz pierwszy. Testosteron Enanthate jest tutaj prowadzony w dawce 300-500mg tygodniowo i od użytkownika zależy, jaka konkretna dawka będzie działać w tym zakresie.

Powodem tej decyzji jest to, że jest zrozumiałe, że każdy początkujący powinien stosować cykle z samym testosteronem przynajmniej do tego momentu i jako taki użytkownik powinien zrozumieć, na jakim poziomie, dawce i szybkości reakcji jego ciało musi Dawki testosteronu .

Sam androgen ma tendencję do wykazywania pozytywnych efektów anabolicznych zwykle dość wcześnie w cyklu, w ciągu pierwszych kilku tygodni (stąd „kickstart” omówiony wcześniej). Testosteron Enanthate służy jako powolne narastanie efektów przez kilka tygodni w cyklu, podczas gdy wykazuje swoje działanie na początku.

Kiedy administracja zbliża się do końca (4-6 tygodni) Pełne efekty testosteronu Enanthate powinny być zauważalne i w pełni odczuwalne przez użytkownika. W tym momencie związek zasadniczo nie jest konieczny, a jego odstawienie można przeprowadzić w 6 tygodniu również z powodu hepatotoksyczności (z powodu C17-alfa alkilowania związku).

cyklu pośrednie Dianabol

Przykład pośredniego cyklu Dianabol (Całkowity czas cyklu 12 tygodni)

 • Tygodnie 1-12:
 • – Testosteron Enanthate w dawce 100 mg / tydzień
 • – Deca-Durabolin w dawce 400 mg / tydzień
 • Tygodnie 1-6:
 • – Danabol w dawce 25-50 mg / dzień

Ten przykład cyklu pośredniego obejmuje Nandrolon i jak wspomniano wcześniej, Nandrolon jest jednym z takich innych związków, które bardzo dobrze układają się w stos z tym silnym doustnym steroidem. Sam testosteron został zredukowany do dawki w zakresie TRT, aby po prostu utrzymać normalny fizjologiczny poziom hormonu, dlatego testosteron jest wykorzystywany w tym cyklu jako związek wspomagający, w przeciwieństwie do pierwotnego anabolika.

Sam Dianabol został zwiększony do górnej granicy 50mg dziennie , a idea jest taka, że Danabol (obok Nandrolonu) są używane jako główne związki anaboliczne. Ważne jest jednak, aby zrozumieć, że dla większości użytkowników zwiększenie dawki Anabol nie jest konieczne, gdy rozumiemy, że jest to bardzo silny związek na początku (a dodanie Nandrolonu tylko wzmacnia siłę całego stosu).

Dlatego ogólny zakres 25-50mg dziennie jest podawany dla dawki Danabolu, a użytkownik decyduje, czy jego organizm wymaga zwiększenia dawki, czy też zyski będą dobrze przy dawce z dolnej granicy zakresu.

Zaawansowane cykle Dianabol

Przykład zaawansowanego cyklu Dianabol (Całkowity czas cyklu 8 tygodni)

 • Tygodnie 1-8:
 • –Propionian testosteronu w dawce 25 mg co drugi dzień (100 mg / tydzień)
 • – Octan trenbolonu w 100 mg co drugi dzień (400 mg / tydzień)

 

 • Tygodnie 1-6:
 • – Dianabol w dawce 50 mg / dzień

Ten przykład cyklu Dianabol zawiera kilka zaawansowanych związków w stosie i dlatego należy do poziomu zaawansowanego. Trenbolon sama w sobie jest uważana za związek średnio zaawansowany, a charakter użycia związków o krótkich estrach w tym cyklu ( Propionian testosteronu i Octan trenbolonu ) jest również uważany za związki poziomu średnio zaawansowanego. Krótkie estry pozwalają na krótszą całkowitą długość cyklu, w której użytkownik może doświadczyć „uruchomienia” związków znacznie wcześniej w cyklu.

Z tego powodu należy wyjaśnić, że cel Dianabol w tym konkretnym Cykl anaboliczny ma być nie tylko używany jako związek rozpoczynający, ale jest teraz integralną częścią cyklu wraz z Trenbolonem. Ta kombinacja, jeśli dieta użytkownika zostanie odpowiednio dostosowana, powinna zapewnić radykalny wzrost siły i rozmiaru. Wreszcie, Testosteron jak widzimy, ponownie spada do roli pomocniczej polegającej na utrzymywaniu normalnego fizjologicznego poziomu testosteronu, podczas gdy pozostałe dwa związki działają jako związki podstawowe.

Dianabol Cyklu

Dianabol Cyklu


 

Dianabol Cyklu Przypisy

 1. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/9593936/
 2. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/2031859/