Halotestin Cyklu

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Informacje na temat cykli Halotestin i sposobu jego wykorzystania w cyklach są bardzo ograniczone. Wynika to częściowo ze stosunkowo mniejszej popularności tego związku wśród sportowców i kulturystów, a bardziej z powodu jego bardzo ograniczonej elastyczności i wszechstronności w zastosowaniu. Wspomniano wcześniej, że Halotestin jest sterydem anabolicznym, który zapewnia bardzo silne działanie androgenne przy mniej wyraźnych efektach anabolicznych, zapewniając w ten sposób jednostce ogromny wzrost agresji, motywacji, popędu i przyrostów siły przy mniejszym wpływie na przyrost masy . Dlatego sposób jej wykorzystania jest bardzo ograniczony i specyficzny.

Halotestin prawie nigdy nie jest stosowany jako główny związek anaboliczny w żadnym cyklu Halotestin z powodów wymienionych powyżej. Na przykład bardzo rzadkie i prawie całkowicie niewidoczne jest stosowanie Halotestinu w wyższej dawce przy niskim TRT (terapia zastępcza testosteronem) dawka Testosteron . Dzieje się tak, ponieważ cyklu Halotestin zwykle zawierają Halotestin w celu zapewnienia dodatkowego efektu androgennego w cyklach, w których stosuje się słabsze androgeny (takie jak nandrolon lub Equipoise), “ utwardzając ” sylwetkę podczas cięcia lub faz przed zawodami i oczywiście korzyści wynikające ze zwiększonej agresji i siły. To pozostawia bardzo małą różnorodność, w której można zastosować Halotestin. Halotestin jest prawdopodobnie jednym z najbardziej ograniczonych sterydów anabolicznych w różnych zastosowaniach.

Cykle Halotestin są również ograniczone w ich stosowaniu przez fakt, że Halotestin może być stosowany tylko przez kilka tygodni (6-8 tygodni, a często mniej) . Przyrost masy i masy ciała z samego Halotestinu jest na tyle umiarkowany, że faktycznie nie będzie widoczny do około 3 – 4 tygodnie w użyciu, co w przeciwieństwie do większości innych doustnych sterydów anabolicznych trwa dość długo. Jest to kolejny powód, dla którego Halotestin nie powinien być uważany za preferowany związek zwiększający masę.

Cykle dla początkujących Halotestin

Przykład cyklu dla początkujących Halotestina (Całkowity czas cyklu 12 tygodni)

 • Tygodnie 1-12:
  – Testosteron Enanthate w dawce 300-500 mg / tydzień
 • Tygodnie 1 – 6:
  – Halotestin (fluoksymesteron) w dawce 20 mg / dzień

Jest to bardzo podstawowy i prosty cykl Halotestin dla początkujących, w którym głównym problemem jest przyrost masy. Testosteron Enanthate jest używany w typowym dawka dla początkujących 300 – 500mg tygodniowo aby zapewnić początkującym satysfakcjonującą ilość przyrost masy , którego Halotestin jest stosowany w celu zapewnienia tak pożądanego, wyjątkowego wzrostu siły i beztłuszczowej masy mięśniowej przez pierwsze 4-6 tygodni cyklu. Dla każdego czytelnika ten cykl jest oczywiście przykładem cyklu nabierania masy i / lub beztłuszczowej masy ciała.

Cykle pośrednie Halotestin

Przykład pośredniego cyklu halotestynowego (Całkowity czas cyklu 12 tygodni)

 

 • Tygodnie 1-12:
  – Testosteron Enanthate w dawce 100 mg / tydzień
  – Deca Durabolin (dekanian nandrolonu) w dawce 400 mg / tydzień
 • Tygodnie 1 – 6:
  – Halotestin (fluoksymesteron) w dawce 30 mg / dzień

Tego typu pliki Cykle Halotestin zapewnić średnio zaawansowanym użytkownikom możliwość stosowania tego, co można by uznać za “ łagodne ” sterydy anaboliczne (takie jak Deca-Durabolin lub Równowaga ) z dodatkiem Halotestinu w celu zapewnienia bardzo satysfakcjonującego efektu anabolicznego u użytkownika z brakiem estrogenu w organizmie. Dzieje się tak, ponieważ związki takie jak Nandrolon lub Equipoise aromatyzują Estrogen w znacznie niższych dawkach niż inne sterydy anaboliczne, takie jak testosteron, i to jest powód, dla którego testosteron jest stosowany w TRT (terapia zastępcza testosteronem) dawka.

Stosowanie testosteronu w dawkach TRT eliminuje lub znacznie zmniejsza zdolność organizmu do aromatyzowania go do estrogenu (coś, co zwykle występuje w przypadku dawek ponadfizjologicznych, a nie normalnych fizjologicznych dawek TRT). To zatem neguje potrzebę istnienia aromataza inhibitora, ponieważ estrogen jest kontrolowany bez niego. Kiedy testosteron jest zdegradowany do roli wspierającej TRT w dawce 100mg tygodniowo , jest obecny tylko w celu utrzymania normalnych i prawidłowych funkcji fizjologicznych, którymi kieruje się Testosteron przy braku naturalnej endogennej produkcji testosteronu w wyniku stosowania sterydów anabolicznych w tym cyklu. Pozwala to na inne sterydy anaboliczne (w tym przypadku Dzieci Durabolin i Halotestin), które służą jako podstawowe związki anaboliczne).

Halotestin Cyklu

Halotestin Cyklu

Zaawansowane cyklu halotestinu

Przykład zaawansowanego cyklu halotestinu (Całkowity czas cyklu 10 tygodni)

 • Tygodnie 1–10:
  – Propionian testosteronu w dawce 100 mg / tydzień (25 mg co drugi dzień)
  – Octan trenbolonu w dawce 400 mg / tydzień (100 mg co drugi dzień)
 • Tygodnie 6 – 10:
  – Halotestin (fluoksymesteron) w dawce 40 mg / dzień

To doskonały przykład nie tylko zaawansowanego cyklu Halotestin, ale również stosu cykli przed zawodami z włączeniem Halotestinu do finału 6 tygodni cyklu hipotetycznie poprzedzającego pokaz konkursowy. Jest to cykl niezwykle androgenny, idealny dla osób, które chcą wyjść na koniec cyklu podczas pokazu z niezwykle twardym i zdefiniowanym trójwymiarowym wyglądem sylwetki dzięki obecności dwóch z nich. najsilniejsze androgeny dostępny: Trenbolon i Halotestin. Testosteron jest ponownie stosowany w dawce TRT, aby wyeliminować możliwość konwersji estrogenu przy zachowaniu normalnego funkcjonowania fizjologicznego poziomu testosteronu. Halotestin zapewnia również dramatyczny wzrost siły w ciągu ostatnich 6 tygodni. Taki cykl można również łatwo wykorzystać jako cykl nabierania masy lub masy, a także cykl cięcia podczas faz utraty tłuszczu.

 

Halotestin Cyklu Przypisy

 1. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4434366/
 2. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25948845/