Halotestin Dawkowanie

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Halotestin nie jest bardzo popularnym sterydem anabolicznym i nie jest uważany za konwencjonalnie dostępny steryd anaboliczny, jest dość trudny do znalezienia, chociaż można go znaleźć, przeszukując w odpowiednich miejscach. Jest również bardzo specyficzny pod względem zastosowań i celów. Same dawki halotestyny są również bardzo dziwne lub bardzo różnią się od dawek większości sterydów anabolicznych konwencjonalnie i komercyjnie. Wspomniano wcześniej, że chociaż Halotestin ma znaczną siłę anaboliczną, stwierdzono, że w praktyce nie jest tak anaboliczny u ludzi, jak mogłoby się wydawać w teorii. Jednak ponieważ wykazuje znaczny wzrost siły bez bardzo dramatycznego wzrostu wielkości mięśni, jest bardzo korzystny wśród sportowcy w sportach, w których przyrosty masy ciała są niekorzystne (np zapasy , sprint , boks itp.).

Halotestin przyniesie korzyści poprawiające wydajność bez niepożądanego wzrostu wagi, który może spowolnić sportowca, takiego jak sprinter , który wymaga jak najmniejszej wagi Wyolbrzymiać przyspieszyć wydajność, a jednocześnie nadal czerpać korzyści z poprawy wydajności.

Dawkowanie medyczne Halotestin

Wytyczne dotyczące recepty na podanie Halotestinu zależą od wskazania medycznego, w którym jest on stosowany jako lek. W leczeniu niedoboru androgenów u mężczyzn (andropauzy lub hipogonadyzmu), oryginalne dawki Halotestinu na receptę są stosowane w zakresie 2 – 10mg dziennie . Jednak współczesne dawki Halotestinu na receptę będą rzekomo mieścić się w zakresie od 5 do 20 mg dziennie, przy czym większość podawania pacjentom płci męskiej z niedoborem androgenów będzie zwykle przepisywana w dawkach 20 mg Halotestinu od początku leczenia, po czym dawka zostanie dostosowana. zgodnie z potrzebami pacjenta poprzez analizę i dyskusję z lekarzem.

Takie wskazania na receptę będą wymagały nieokreślonego, długotrwałego stosowania, chociaż podawanie zawsze można przerwać, jeśli profile cholesterolu lub odczyty enzymów wątrobowych zaczną osiągać ujemny poziom niepokoju, przy czym negatywne skutki podawania Halotestinu przeważają nad korzyściami leczenia na receptę.

Kiedy jest stosowany jako leczenie wspomagające pacjentki z rakiem piersi , jak na ironię, często do takich celów dawka jest znacznie wyższa, rzędu 10 – 40mg dziennie .

Dawki dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych Halotestin

Ponieważ Halotestin jest tak silnym związkiem, a także dlatego, że jest to również związek o dość znacznym stopniu potencjału hepatotoksyczność Średnie dawki Halotestinu w celu zwiększenia wydajności i sylwetki są znacznie niższe niż w przypadku większości konwencjonalnie stosowanych sterydów anabolicznych. Ten zakres dawek Halotestinu jest zatem tak wąski, że bardzo trudno jest ustalić wytyczne dotyczące dawkowania dla trzech poziomów użytkowników. (początkujący, średniozaawansowany i zaawansowany) . Bardzo trudno jest również zrzucić oddzielne wytyczne dotyczące dawkowania z trzech poziomów użytkowników ze względu na wysoce wyspecjalizowany i specyficzny charakter stosowania tego konkretnego sterydu anabolicznego, ponieważ nie jest on generalnie stosowany w taki sam sposób, jak wszystkie inne konwencjonalnie stosowane sterydy anaboliczne. .

Jeśli oddzielne dawki Halotestinu mogą być dostarczone dla trzech oddzielnych poziomów użytkowników, można to właściwie opisać w następujący sposób: Początkujący użytkownicy Halotestinu mogliby znaleźć satysfakcjonującą dawkę Halotestinu w zakresie 10-20mg dziennie , zapewniający solidny wzrost popędu, agresji i siły. Średnio zaawansowani użytkownicy znajdą większą siłę i będą napędzać wzrost dawek Halotestinu w górę 20-30 mg dziennie . Wreszcie, zaawansowani użytkownicy zwykle mają poziom doświadczenia do takiego stopnia, w jakim mogą zaryzykować 30 – 40mg dziennie , chociaż należy to robić z najwyższą ostrożnością. W przypadku hepatotoksyczności najwyższe zakresy dawek Halotestinu znajdują się na granicy dawek niepotrzebnie wysokich i potencjalnie niebezpiecznych. Inną kwestią jest to, że jak wcześniej wspomniano, Halotestin jest tak wyjątkowym związkiem o unikalnych celach i właściwościach, że każdy poziom użytkownika, czy to początkujący, średni, czy zaawansowany, byłby w stanie osiągnąć pożądane przyrosty siły i efekty nawet u niższych zakresy 10-20mg dziennie . Po raz kolejny dzieje się tak dlatego, że Halotestin jest często stosowany w swoim celu w jego korzystnym działaniu androgennym w zwiększaniu konkurencyjności i agresji, a także przy zwiększaniu siły bez dodatku dużych ilości masy.

Halotestin Dawkowanie

Halotestin Dawkowanie

Dawkowanie Halotestinu dla kobiet

Zawodniczki nie zaleca się stosowania Halotestinu ze względu na jego wyjątkowo silną ocenę siły androgennej. W rezultacie Halotestin ma jeszcze większą szansę i częstość występowania wirylizacji u kobiet. Dlatego Halotestin jest rzadko stosowany w populacji kobiet uprawiających sport, w wyniku czego nie ma prawie żadnych danych, nawet anegdotycznie, w celu ustalenia odpowiedniego dawka kobieca w celu poprawy wydajności i sylwetki. Najlepiej jest, aby zawodniczki unikały stosowania tego związku.

Właściwe podawanie i czas dawkowania Halotestinu

Halotestin posiada okres półtrwania 9,5 godziny , który jest dość długi jak na doustny steryd anaboliczny (zwłaszcza w porównaniu z innymi doustnymi sterydami anabolicznymi, takimi jak Dianabol, ze znacznie krótszym okresem półtrwania wynoszącym około 4,5 godziny). Jednak okres półtrwania Halotestinu jest wystarczająco krótki, aby umożliwić rozpad Aureola dawki w ciągu dnia – jednak nie częściej niż zwykle dwa razy dziennie (chociaż częstsze robienie tego nie szkodzi). Możliwe jest również stosowanie Halotestinu w postaci pojedynczej dawki ze względu na dłuższy niż przeciętny okres półtrwania. Ogólnie rzecz biorąc, w celu uzyskania optymalnych wyników należy przez cały czas utrzymywać stały poziom w osoczu krwi. Protokoły pojedynczej dawki Halotestinu nie wywoływałyby tego samego rodzaju niepożądanych efektów wzrostu krwi, które na przykład Dianabol zrobiłby ze względu na znacznie krótszy okres półtrwania.

Oczekiwania i wyniki dawek Halotestin

Z powodu bardzo silnego androgenny charakter tego związku, Halotestin należy do wyjątkowej kategorii i przeznaczenia. Jak wspomniano wcześniej, wykazuje korzyści zwiększające wydajność w postaci wzrostu siły bez dramatycznego wzrostu masy mięśniowej (chociaż należy się zawsze spodziewać wzrostu masy). Silny androgeniczny charakter ma prawdopodobnie taki sam lub wyższy priorytet korzyści niż pożądany przyrost siły sportowcy ze względu na zwiększoną determinację, agresję i motywację zapewnianą przez bardzo silny androgenny charakter leku.

Bardzo silna androgenna ocena siły jest szczególnie korzystna dla konkurencyjnych kulturystów, którzy chcą dodać bardzo silny androgen do zestawu przed zawodami, aby wzmocnić “ twardy ”, “ zdefiniowany ” i “ zgrany ” wygląd, który jest bardzo silny androgeny zapewniają sylwetkę, gdy poziom tkanki tłuszczowej jest najniższy. Efekt ten można często porównać do innych bardzo silnych androgenów, takich jak Trenbolon na przykład, ale bez takich samych przyrostów masy beztłuszczowej.

 

Halotestin Dawkowanie Przypisy

  1. https://www.accessdata.fda.gov/scripts/cder/daf/
  2. https://books.google.com.tr/books?id=ZjrMBQAAQBAJ&pg=PA30&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false