Masteron Cyklu

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Wspomniano wcześniej, że dwie podstawowe funkcje Masteron są następujące:

1. Masteron zapewnia estetyczny efekt poprawy (przede wszystkim efekt przyjemny wizualnie, a nie siłę, wydajność i rozmiar). Masteron jest za to odpowiedzialny poprzez swoje działanie jako inhibitor aromatazy i antyestrogen coś w rodzaju, co służy zmniejszeniu ewentualnego zatrzymywania wody podskórnej, które może zasłaniać widok masa mięśniowa pod spodem. Rezultatem jest to, co jest powszechnie określane jako efekt „utwardzania” lub „dłutowania” na sylwetce. Faktem jest, że jest to mechanizm, dzięki któremu Masteron wykazuje ten efekt „utwardzania”. Należy jednak zauważyć, że aby ten efekt był w pełni odczuwalny, użytkownik musi utrzymywać niski procent tkanki tłuszczowej, w przeciwnym razie efekt Masteron u osoby, która ma procent tkanki tłuszczowej wyższy niż pewna ilość, będzie bezużyteczny. .

2. Masteron wzmacnia efekty (do pewnego stopnia) wszelkich innych sterydów anabolicznych, z którymi jest łączony w dowolnym cyklu Masteron s. Wspomniano wcześniej, że Masteron ma umiarkowaną siłę anaboliczną, dzięki czemu jest tylko nieznacznie silniejszy niż testosteron, aw niektórych przypadkach może być słabszy. Najważniejsza cecha Masteron polega na jego zdolności do wspomagania i wzmacniania aktywności i efektów innych połączonych z nią związków. Zasadniczo pozwala innym zestawionym sterydom anabolicznym wykazywać lepsze efekty. Dzieje się tak nie tylko ze względu na jego działanie antyestrogenowe i antyaromatazowe, ale także dzięki jego zdolności do zapobiegania wiązaniu się mierzalnej ilości SHBG (globuliny wiążącej hormony płciowe) z innymi sterydami anabolicznymi i unieczynnieniu ich. Jest to cecha wspólna w różnym stopniu u wszystkich DHT – związki pochodne ( Winstrol , Anavar , Primobolan itp.).

Dlatego Masteron najlepiej jest stosować w połączeniu z innymi związkami w dowolnych cyklach Masteron. Tylko w ten sposób Masteron może być z powodzeniem stosowany w cyklu łączenia lub beztłuszczowej masy ciała, z których normalnie wykazywałby sub-paragrafy, gdyby był uruchamiany jako główny steryd anaboliczny w takich cyklach (ku rozczarowaniu użytkownika) . Jednak idealne cyklu Masteron to cyklu przed zawodami i cyklu cięcia, w których utrata tkanki tłuszczowej oraz wizualna klarowność i definicja muskulatury mają nadrzędne znaczenie i główny cel.

Masteron Cyklu

Masteron Cyklu

Początkujący cykl mistrzowski

Jest to zasadniczo podstawowy przykład cyklu Masteron dla początkujących, w którym zastosowano wariant Enanthate Masteron. Wariant Masteron Enanthate w tym konkretnym przypadku został wybrany ze względu na wygodę, której często poszukują początkujący użytkownicy sterydów anabolicznych. Plik Enanthate Wariant umożliwia rzadkie harmonogramy wstrzyknięć i doskonale łączy się z wariantem testosteronu Enanthate. Testosteron w tym przypadku jest stosowany w kulturystyce 300 – 500mg tygodniowo (w zależności od preferencji użytkownika ze względu na fakt, że indywidualne doświadczenie z testosteronem powinno pozwolić użytkownikowi na zrozumienie, które dawki testosteronu są odpowiednie).

Ogólną ideą cykli Masteron, takich jak ten, jest wprowadzenie do Masteron i doświadczonych efektów. Ze względu na hamujący wpływ Masteronu na działanie aromatazy, użytkownik powinien w dużej mierze nie potrzebować dodatkowego inhibitora aromatazy, aby poradzić sobie w tym przypadku z ewentualną aromatyzacją testosteronu. Ważne jest jednak, aby zrozumieć, że Masteron nie jest tak silnym inhibitorem aromatazy, jak silne pomocnicze inhibitory aromatazy, takie jak Aromasin , Arimidex lub Letrozol . Jeśli dawki aromatyzowanych związków w stosie staną się zbyt duże, Masteron’s hamujący aromatazę w takim przypadku efekt nie będzie w stanie sprostać wymaganiom hamowania aromatazy. Wiele osób zgłosiło rozwój ginekomastii podczas cyklu, w którym Masteron był stosowany wraz ze związkami aromatyzującymi, takimi jak Dianabol i Testosteron .

Średni cykl Masteron

Przykład pośredniego cyklu Masteron (Całkowity czas cyklu 10 tygodni)

 • Tygodnie 1–10:
  – Propionian testosteronu w dawce 100 mg / tydzień (25 mg co drugi dzień)
  – Masteron (propionian drostanolonu) przy 400 mg / tydzień (100 mg co drugi dzień)
 • Tygodnie 1-8:
  – Anavar w dawce 50 – 70 mg / dzień

Jest to pośredni cykl Masteron, który jest beztłuszczową masą lub cyklum skoncentrowanym na cięciu, zaprojektowanym w celu „ utwardzenia ” ciała w jak największym stopniu, zapewniając jednocześnie utratę tłuszczu lub przyrost beztłuszczowej masy przy minimalnym przyrostie tłuszczu i zerowej retencji wody (pod warunkiem, że dieta danej osoby jest dostosowane do każdego z tych pożądanych celów. Testosteron jest obniżany do pozycji wsparcia przy dawce TRT (Terapii Zastępczej Testosteronu) wynoszącej 100mg tygodniowo .

Testosteron w tym cyklu jest obecny tylko po to, aby utrzymać normalne i prawidłowe funkcje fizjologiczne, którymi kieruje testosteron, przy braku naturalnej endogennej produkcji testosteronu z powodu stosowania w tym cyklu sterydów anabolicznych. Za pomocą Testosteron przy tak małej dawce powinno również zanegować jakąkolwiek możliwą ilość aromatyzacji bez potrzeby stosowania inhibitora aromatazy. W tym cyklu Masteron dodatkowo ułatwiłby to, działając jako sam inhibitor aromatazy. Korzystanie z Masteron i Anavar ponieważ podstawowe związki posłużą do zapewnienia szczupłej, twardej sylwetki w przypadku deficytu kalorycznego cyklu cięcia lub dodania beztłuszczowej masy w chudym cykl masowy bez dodanej masy wody lub zatrzymywania / przyrostu tłuszczu.

Zaawansowany cykl Masteron

Przykład zaawansowanego cyklu Masteron (Całkowity czas cyklu 10 tygodni)

 • Tygodnie 1–10:
  – Propionian testosteronu w dawce 100 mg / tydzień (25 mg co drugi dzień)
  – Masteron (propionian drostanolonu) przy 400 mg / tydzień (100 mg co drugi dzień)
  – Octan trenbolonu w dawce 400 mg / tydzień (100 mg co drugi dzień)

To jest najbardziej potężny cykli zaprojektowanych w celu utwardzenia sylwetki przed zawodami lub fazy cięcia, a jednocześnie zapewnia wystarczającą siłę anaboliczną, aby ułatwić dodanie masy beztłuszczowej lub nawet pełną masę. Wszystko pozostało takie samo jak wymieniony powyżej pośredni cykl Masteron, z wyjątkiem dodania Trenbolon . Od dawna uważano, że połączenie testosteronu, trenbolonu i masteronu to zestaw, który zapewni jedne z najbardziej zauważalnych i dramatycznych zmian w budowie ciała (pod warunkiem, że odżywianie i trening użytkownika są dostosowane do takich wyników). Sam trenbolon jest niezwykle potężny i nie można go przekształcić w Estrogen . W połączeniu z Masteronem w takim cyklu i pod warunkiem nienagannego odżywiania i treningu, większość osób powinna być w stanie osiągnąć sylwetkę godną zawodów.

 

Masteron Cyklu Przypisy

 1. https://books.google.com.tr/books?id=5GpcTQD_L2oC&pg=PA377&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false
 2. https://books.google.com.tr/books?id=tsjrCAAAQBAJ&pg=PA106&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false