Masteron Dawkowanie

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Masteron, pomimo swoich atrakcyjnych właściwości, jest w rzeczywistości dość ograniczony pod względem użytkowania i tego, co może zapewnić Masteron dawki i cykli. Jest on częściowo ograniczony ze względu na wyższą średnią cenę niż większość sterydów anabolicznych, a także ze względu na fakt, że ma w najlepszym przypadku umiarkowaną siłę anaboliczną. Jest to związek, który zwykle zapewnia korzyści i specjalizuje się w kilku wybranych obszarach, takich jak jego stosowanie w cyklach przed zawodami, cyklach cięcia, a rzadziej w cyklach beztłuszczowej. Ale nie ma co powiedzieć, że nie można go również wykorzystać do cykli łączenia, chociaż jest to bardzo rzadkie ze względu na jego ograniczenia.

Masteron cierpi również na brak danych w zakresie jego skuteczności w promocji syntezy białek w organizmie oraz jego wpływu na zachowanie i dodanie beztłuszczowej masy. Większość klinicznych danych medycznych dotyczy jego zastosowania i skuteczności w leczeniu raka piersi, a nie skuteczności Masteron w obszarach przyrostu masy ciała, przyrostu siły lub przyrostu masy beztłuszczowej. Dlatego właśnie Masteron był zarezerwowany przede wszystkim i prawie wyłącznie jako opcja leczenia raka piersi w dziedzinie medycyny, prawie bez innych zastosowań. Dlatego orzeczenie mówi, które dawki Masteron są odpowiednie dla różnych celów sportowcy i kulturystów opierają się prawie wyłącznie na anegdotycznych dowodach dostarczonych przez wielu użytkowników i obserwacjach efektów Masteron u sportowców w ciągu około 50 lat jego istnienia.

W szczególności dawki Masteron muszą znajdować się na wyższym punkcie początkowym niż większość innych sterydów anabolicznych. Wynika to z jego umiarkowanej siły anabolicznej w porównaniu z testosteronem i im wyższa dawka Masteronu, tym większa będzie jego estetyczna budowa, utwardzająca jego działanie. Wynika to w dużej mierze z jego natury jako inhibitora aromatazy i jako swego rodzaju antyestrogenu – wyższe dawki Masteronu będą miały tendencję do wykazywania silniejszego działania hamującego na większą całkowitą ilość aromatazy w osoczu krwi.

Dawkowanie Medical Masteron

Biorąc pod uwagę, że Masteron był sterydem anabolicznym zaprojektowanym specjalnie do stosowania u kobiet chorych na raka piersi, wszystkie wytyczne i dane dotyczące recept lekarskich dotyczące Masteron są skierowane wyłącznie do kobiet. Wytyczne dotyczące recepty na leczenie raka piersi wymagały dawek Masteron 100 mg podawanych trzy razy w tygodniu, łącznie 300 mg na tydzień. Czas podawania określono jako minimum 8 tygodni stosowania. W 8-12 tygodniu lekarze oceniali postępy pacjenta i zależnie od sytuacji i postępów, Master on byłby następnie używany przez czas nieokreślony tak długo, jak jest to wymagane do leczenia raka. Z powodu tych sugerowanych dawek Masteron na receptę, a także długości stosowania, wirylizacja stała się częstym problemem dla wielu pacjentów, którym przepisano lek.

Dawki dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych Masteron

W celu poprawy sylwetki i wydajności, dawki Masteron będą na ogół mieścić się w zakresie 200 – 400mg tygodniowo jako ogólna wskazówka, gdzie najniższa granica zakresu (200 mg tygodniowo) byłaby zwykle używana w cyklach przygotowawczych przed zawodami. Jednak najwyższy zakres 400mg tygodniowo jest powszechnie uważany za idealną dawkę, od której powinni zacząć nawet początkujący. Należy zrozumieć, że celem Masterona jest przede wszystkim poprawa estetyki poprzez usunięcie większości podskórnej retencji wody, aby nadać sylwetce „twardy” i „wyrzeźbiony” wygląd. Dawka wymagana do wywołania tego efektu zwykle nie musi być zwiększana pomiędzy każdym z trzech poziomów użytkowników (początkujący, średniozaawansowani i zaawansowani). W szczególności początkujący w Masteron często uznają rozpoczęcie za akceptowalny Dawki Masteron być dokładnie 400mg tygodniowo .

Średnio zaawansowani użytkownicy uznają dokładnie tę samą dawkę Masteron za akceptowalną, a także dla zaawansowanych użytkowników, biorąc pod uwagę, że po raz kolejny pożądanym efektem Masteron są efekty estetyczne, których nie ma wymogu, aby zaryzykować poniżej lub powyżej skutecznego dawka (400 mg tygodniowo). Większość użytkowników sterydów anabolicznych nigdy nie wybierze Masteron do pełnienia roli jednego z głównych związków anabolicznych w cyklu, ponieważ po prostu nie ma takiego stopnia siły, jak inne, bardziej opłacalne sterydy anaboliczne. Wyższa dawka Masteron s można wykorzystać do wywołania pliku silniejszy efekt anaboliczny , ale jest to uważane za bardzo kosztowną praktykę i, w większości przypadków, wykraczającą poza specyficzne specjalizacje i korzyści Masteron.

Kobieta Dawkowanie Masteron

W przypadku kobiet-sportowców i kulturystów dawki Masteron mieszczą się w zakresie 50-100mg tygodniowo są bardzo wystarczające przez okres nie dłuższy niż 4-6 tygodni w celu uniknięcia wystąpienia wirylizacji. Jeśli chodzi o stosowanie przez kobiety, najpierw należy zastosować najniższą z tego zakresu (50 mg tygodniowo), ponieważ wirylizacja może stać się problemem. Dowodem na to jest fakt, że dawki leku Masteron na receptę wymagały jeszcze wyższych dawek (300mg tygodniowo) niż zalecane tutaj dawki poprawiające wydolność / sylwetkę. Przy tak dużych dawkach wirylizacja stała się bardzo dużym problemem dla większości pacjentek i powinny to być zrozumiałe dla wszystkich potencjalnych użytkowników preparatu Masteron.

Właściwa administracja i harmonogram dawek Masteron

Masteron jest dostępny głównie w dwóch różnych zestryfikowanych formatach:

1. Propionian drostanolonu
2. Drostanolone Enanthate

Propionianowy wariant Masteron jest jedynym oficjalnie opracowanym formatem Masteron zatwierdzonym do użytku w medycynie i tak się składa, że jest to najczęściej używany i najpopularniejszy format wśród użytkowników sterydów anabolicznych. Wariant Enanthate nigdy nie został opracowany przez placówki medyczne i obecnie jest on wyłącznie podziemnym produktem laboratoryjnym. Propionian drostanolonu ma okres półtrwania 2,5 dnia , podczas gdy Drostanolone Enanthate ma okres półtrwania 10 dni.

Propionian drostanolonu: należy podawać co najmniej co drugi dzień w celu utrzymania prawidłowego, stabilnego poziomu hormonu w osoczu krwi. Codzienne zastrzyki są uważane za jeszcze korzystniejsze.

Drostanolone Enanthate: z okres półtrwania 10 dni Wariant Enanthate preparatu Masteron musi być podawany dwa razy w tygodniu, przy czym każde wstrzyknięcie jest równomiernie oddalone od siebie. Na przykład całkowita tygodniowa dawka 400 mg na tydzień zostanie podzielona na zastrzyk 200 mg w poniedziałek, a następnie kolejne wstrzyknięcie 200 mg w czwartek. Chociaż osoby nadal mogą „radzić sobie” pojedynczym wstrzyknięciem w tygodniu, wstrzyknięcia dwa razy w tygodniu są idealne, aby utrzymać stabilne i stałe maksymalne poziomy w osoczu krwi.

Masteron Dawkowanie

Masteron Dawkowanie

Oczekiwania i wyniki dawek Masteron

Masteron jest Dihydrotestosteron pochodna, która zapobiega jego aromatyzacji Estrogen przez enzym aromatazy. To enzym odpowiedzialny za przemianę androgenów w estrogen. Ponadto stwierdzono, że Masteron jest sprawdzonym umiarkowanym inhibitorem aromatazy, służącym do wyłączania enzymu aromatazy i zmniejszania w rezultacie poziomu estrogenu.

Dlatego można spodziewać się bardzo solidnych przyrostów beztłuszczowej masy mięśniowej bez zatrzymywania wody i minimalnego przyrostu / zatrzymywania tłuszczu (pod warunkiem, że użytkownik towarzyszył ich cyklowi odpowiednią dietą). Podstawowym celem Masteronu wśród sportowców i kulturystów jest wywarcie estetycznego i polepszającego efekty usuwania podskórnej retencji wody (ze względu na działanie antyaromatazowe i antyestrogenowe). Masteron służy jako bardzo słaby budowniczy masy z umiarkowaną siłą anaboliczną. Najlepiej stosować go w połączeniu z innymi związkami, ponieważ sam Masteron nie jest tak dużo silniejszy niż testosteron, aw niektórych przypadkach może być słabszy. Jednak w połączeniu z testosteronem lub jakimikolwiek innymi sterydami anabolicznymi, służy do wniesienia kilku niesamowitych funkcji do każdego cyklu, co sprawia, że inne związki są silniejsze.

 

Masteron Dawkowanie Przypisy

  1. https://books.google.com.tr/books?id=_J2ti4EkYpkC&pg=PA1402&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false
  2. https://books.google.com.tr/books?id=ZjrMBQAAQBAJ&pg=PA30&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false