Oryginalny Proviron-(Mesterolone)

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Oryginalna identyfikacja Proviron:

  • Skuteczna dawka: 25-200 mg / dzień
  • Aktywne życie: do 12 godzin
  • Czas wykrywania: 5-6 tygodni
  • Stosunek anaboliczny / androgenny: 100–150: 30–40

Oryginalne efekty uboczne Proviron

Ponieważ oryginalny Proviron jest pochodną DHT, nie niesie ze sobą żadnego ryzyka związanego z estrogenowymi skutkami ubocznymi w żadnej dawce. W rzeczywistości, jak wcześniej wspomniano, oryginalny Proviron działa jako antyestrogen poprzez swoją aktywność jako inhibitor aromatazy w organizmie. Może to skutkować złagodzeniem estrogenowych skutków ubocznych innych związków poprzez zmniejszenie całkowitego poziomu estrogenu krążącego w osoczu. Badania wykazały, że z powodu tego efektu Original Proviron został on wykorzystany w medycynie w leczeniu ginekomastia i raka piersi ze względu na jego silny androgenny charakter w połączeniu z jego właściwościami antyestrogennymi.

Ponieważ oryginalny Proviron jest przede wszystkim androgenem, niesie ze sobą ryzyko androgennych skutków ubocznych i są one bardziej wyraźne przy wyższych dawkach. Oryginalne Proviron’s androgenny skutki uboczne obejmują: wzrost tłustej skóry (w wyniku zwiększonej produkcji / wydzielania łoju), zwiększony wzrost owłosienia twarzy i ciała, a także zwiększone ryzyko wywołania MPB (łysienia typu męskiego) u osób wrażliwych genetycznie lub predysponowany do tego. Kobiety są również podatne na wirylizację dzięki zastosowaniu oryginalnego Provironu, czyli rozwoju męskich cech u kobiet (np. Pogłębienie głosu, owłosienie twarzy, powiększenie łechtaczki itp.). Należy również zauważyć, że ponieważ Original Proviron jest już pochodną DHT, produkty takie jak Finasteride, Proscar lub Dutasteride nie zrobią absolutnie nic, aby zmniejszyć potencjalne androgenne skutki uboczne Original Proviron.

Ponieważ oryginalny Proviron nie jest alkilowany C-17 alfa (zamiast tego jest metylowany na pierwszym węglu), badania wykazały, że nie jest znany z działania hepatotoksycznego i problemy z wątrobą są bardzo mało prawdopodobne w przypadku tego związku.

Pierwotne skutki uboczne Proviron rzeczywiście obejmują jednak negatywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy. Badania wykazały, że 100 mg oryginalnego Proviron dziennie przez 6 miesięcy wykazało bardzo znaczący negatywny wpływ na wartości cholesterolu, oba zwiększają zły (LDL) cholestero l i obniżenie dobrego cholesterolu (HDL) odpowiednio o 65% i 35%.

Jest również prawdopodobne, że oryginalny Proviron może mieć hamujący wpływ na endogenną naturalną produkcję testosteronu (chociaż uważa się, że jest to bardzo słabe). Niemniej jednak badania wykazały, że 150 mg lub mniej dziennie oryginalnego Proviron nie ma znaczącego tłumienia wyników testosteronu. W tych samych badaniach wyższe dawki (300 mg lub wyższe dziennie) spowodowały znaczne obniżenie poziomu testosteronu.

Oryginalne dawkowanie i administracja Proviron

W świecie medycyny w leczeniu niewystarczającej androgenności jedna tabletka 25mg przyjmowane trzy razy dziennie (łącznie 75 mg na dobę) jest stosowane na początku leczenia, a następnie zmniejsza dawkę do poziomu podtrzymującego jednej tabletki 25 mg dziennie. W leczeniu niepłodności męskiej zwykle stosuje się te same dawki, chociaż oprócz Original Proviron dołączone są również inne leki zwiększające płodność.

W przypadku kulturystów i sportowców, oryginalny Proviron jest zwykle używany między 50 – 150mg dziennie w celu kontrolowania poziomu estrogenu, zmniejszenia retencji wody (spowodowanej przez estrogen) lub zwiększenia płodności po zakończeniu cyklu.

Chociaż oryginalny Proviron nie jest zatwierdzony do stosowania u kobiet, niektóre kobiety ze społeczności sportowców i kulturystów decydują się go używać. W takim przypadku pojedyncza dawka Original Proviron wynosząca 25 mg dziennie wystarczy, aby zmienić wygląd sylwetki. Nie należy tego robić dłużej niż 4-5 tygodni w celu uniknięcia efektów wirylizacji.

Oryginalne cyklu i zastosowania Proviron

Ponieważ oryginalny Proviron nie jest sterydem anabolicznym i ma wyjątkowo słabe działanie anaboliczne, nie jest stosowany w postaci cykli. Zamiast tego jest zwykle stosowany jako związek pomocniczy, jako dodatek do cykli sterydów anabolicznych w celu zminimalizowania lub złagodzenia wpływu estrogenu na organizm. Jest również stosowany ze względu na efekty estetyczne w poprawianiu „twardego” wyglądu ciała, zarówno poprzez działanie antyestrogenowe, jak i działanie silnego androgenu.

Gdy jest stosowany jako środek pomocniczy, może być stosowany przez sportowców płci męskiej i kulturystów przez cały czas trwania cyklu w dawce 50-100 mg dziennie, ponieważ nie ma ograniczeń co do tego, jak długo można go stosować. Niektóre osoby wolą również używać Original Proviron jako leku PCT (Post cyklu Therapy) w celu zmniejszenia poziomu estrogenu i zwiększenia płodności. Chociaż można to zrobić, istnieją znacznie lepsze związki o podobnym (i silniejszym) działaniu dla PCT. Kiedy ryzyko nawet słabego endogennego tłumienia testosteronu jest wrzucone do mieszanki z oryginalnym Provironem, zaleca się unikanie używania oryginalnego Proviron do celów PCT, chyba że nie ma innych dostępnych opcji. W okresie, w którym ludzie próbują odzyskać swój naturalny, endogenny poziom testosteronu, każde zagrożenie, bez względu na to, jak minimalna lub endogenna produkcja testosteronu, powinno być niepożądane i za wszelką cenę należy go unikać.

Jak kupić oryginalny Proviron

Oryginalny Proviron nie jest tak popularny na rynku, jak inne związki, środki pomocnicze lub sterydy anaboliczne, ale nadal jest uważany za coś w rodzaju podstawowego produktu i powinien być łatwo umieszczony na większości list źródłowych produktów dostępnych w sprzedaży. Zdecydowana większość Mesterolone jest produkowana przez lub na licencji firmy Schering farmaceutycznej. Ze względu na charakter oryginalnego Proviron, podrabiane lub podrabiane produkty nigdy nie były uważane za problem, ale wszyscy powinni być świadomi zagrożeń związanych z podrabianiem produktów farmaceutycznych.

Oprócz produktów farmaceutycznych istnieją produkty wytwarzane przez podziemne laboratoria (UGL). Są one wytwarzane w podziemnych laboratoriach, które nie są kontrolowane, licencjonowane lub autoryzowane i najprawdopodobniej działają potajemnie / nielegalnie. Wiadomo, że oryginalny Proviron jest produkowany przez niektóre dobrze znane podziemne laboratoria, podczas gdy mniej znane (lub mniejsze) UGL mogą go nie wytwarzać, ponieważ nie są tak popularne jak inne produkty lub urządzenia pomocnicze.

Ogólnie rzecz biorąc, oryginalny Proviron jest stosunkowo niedrogim i łatwym do znalezienia produktem. Pierwotny Proviron klasy farmaceutycznej zawsze będzie droższy niż jego podziemny odpowiednik, ale tak jest w przypadku prawie wszystkich produktów farmaceutycznych w porównaniu z produktami wytwarzanymi przez UGL. W szczególności Schering Original Proviron sprzedaje się średnio za około 0,83 USD za tabletkę (25 mg). Inne marki farmaceutyczne Original Proviron mogą być tańsze, a niektóre wynoszą około 0,75 USD za tabletkę. Wiadomo, że oryginalny Proviron klasy podziemnej jest znacznie tańszy z oczywistych powodów, a niektóre są sprzedawane za zaledwie 0,50 USD za tabletkę (25 mg). Produkty podziemne nie są jednak wytwarzane zgodnie z żadnymi standardami, a niektóre marki mogą wytwarzać tabletki w różnych stężeniach (20 mg, 25 mg, 50 mg, a nawet 100 mg), więc z tego powodu może być dość trudno zmierzyć i ocenić obecne ceny rynkowe.

Oryginalna charakterystyka chemiczna Proviron

Oryginalny Proviron to zmodyfikowana pochodna dihydrotestosteronu (DHT) poprzez dodanie grupy metylowej na pierwszym węglu (1-metylodihydrotestosteron). Jak wcześniej wspomniano, jest to wyjątkowo słaby anabolik, dlatego oryginalny Proviron jest prawie zawsze określany jako androgen (lub androgenny steroid) . Badania wykazały, że ma słabe działanie anaboliczne: ma podobną właściwość ze związkiem macierzystym (DHT) – jest szybko metabolizowany i rozkładany na nieaktywne metabolity, gdy dostanie się do tkanki mięśniowej.

Schering Bayer Original Proviron 25mg

To zawsze był problem z samym dihydrotestosteronem – gdy dostanie się do tkanki mięśniowej, enzym dehydrogenaza 3-hydroksysteroidowa (gdzie występuje w bardzo wysokim stężeniu w tkance mięśniowej) wiąże się z nim i czyni go nieaktywnym, przekształcając go w związek, który ma brak efektów anabolicznych. To jest prawdziwy powód słabych efektów anabolicznych Original Proviron. Pojawiły się fałszywe pogłoski o słabej anabolicznej naturze Original Proviron w krążeniu wśród kulturystów, że Original Proviron „blokuje receptory androgenowe w tkance mięśniowej”, co jest błędne i dlatego te plotki powinny zostać przerwane.

Dodatkową zaletą oryginalnego Proviron jest jego zdolność do wysokiego powinowactwa do SHBG (globuliny wiążącej hormony płciowe), która jest białkiem, które wiąże się ze sterydami anabolicznymi w krwiobiegu (a mianowicie, Testosteron ) i czyni je całkowicie nieaktywnymi po związaniu. Zastosowanie w tym przypadku oryginalnego Proviron wraz z innymi sterydami anabolicznymi może zwiększyć aktywność i działanie innych sterydów anabolicznych na tej drodze, pozostawiając więcej niezwiązanego i wolnego testosteronu do wykonywania swojej pracy.

Dobrze znaną zaletą oryginalnego Proviron jest również jego zdolność do działania jako antyestrogenu poprzez jego działanie jako inhibitor aromatazy. Należy jednak zauważyć, że jego aktywność jako inhibitora aromatazy nie jest uważana za tak silną jak Aromasin , Arimidex lub Letrozol , ale nadal działa i może być używany jako taki. Jego siłę jako inhibitora aromatazy można porównać do Arimidex, ale nieco mniej pod względem siły.

Oryginalna historia i przegląd Proviron

Chociaż oryginalny Proviron jest uważany za bardzo stary lek, nadal przetrwa próbę czasu jako związek, który ma imponującą skuteczność jako lek, a także imponującą historię bezpieczeństwa i tolerancji wśród pacjentów. W placówce medycznej Original Proviron był stosowany jako lek do leczenia pogarszającego się samopoczucia u starszych mężczyzn z powodu spadku poziomu androgenów, dysfunkcji libido u mężczyzn i niepłodności.

Jego zastosowanie jako środka wspomagającego płodność jest miejscem, w którym oryginalny Proviron był naprawdę podkreślany w literaturze medycznej. Dzieje się tak, ponieważ chociaż wiadomo, że prawie wszystkie sterydy anaboliczne / androgenne powodują tymczasową bezpłodność, oryginalny Proviron w normalnych dawkach terapeutycznych w rzeczywistości ledwo hamuje działanie endogennych gonadotropin (LH i FSH), gdy są stosowane. Jednak oryginalny Proviron jest słabo rozumiany jako związek zwiększający LH, czego nie robi. Zamiast tego badania wykazały, że oryginalny Proviron zapewnia działanie androgenne niezbędne do spermatogenezy w określonych obszarach jąder.