Oryginalny Sustanon 250 Cyklu

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Nie można powtórzyć wystarczająco, że Original Sustanon 250 jest produktem testosteronu, ponieważ wiele osób ma nieporozumienie, że w jakiś sposób nim nie jest i dlatego należy go traktować inaczej. Oryginalny Sustanon 250 należy traktować z takim samym podejściem, jak każdą inną formę testosteronu, a oryginalne cyklu Sustanon 250 nie powinny być inne. Testosteron jest niezwykle wszechstronnym sterydem anabolicznym, który, jak wspomniano wcześniej, może być stosowany samodzielnie – cecha, której prawie żaden inny steryd anaboliczny nie posiada – i ma ogromną wszechstronność i elastyczność pod względem tego, do czego może być używany i jak może być używany w cyklu.

Chociaż sam może być dość silnym i silnym sterydem anabolicznym, Original Sustanon 250 jest zwykle łączony z innymi sterydami anabolicznymi w jednym cyklu. Chociaż testosteron może (i powinien) być łączony z dowolnym sterydem anabolicznym, istnieje kilka typowych sterydów anabolicznych, z którymi zwykle jest używany. Są to (w kolejności popularności): Dianabol, Dekanian nandrolonu (AKA Deca Durabolin), Undecylenian boldenonu (ZNANY JAKO Równowaga ), Winstrol i Primobolan. Najpopularniejszym oryginalnym cyklum Sustanon 250, który obejmuje dwa inne ułożone związki, jest najbardziej znany i popularny stack testosteronu / Deca Durabolin / Dianabol. W tym przypadku, jeśli chodzi o Original Sustanon 250, stos można ponownie zapisać jako: Sustanon / Nandrolone / Dianabol. Pamiętaj, że Original Sustanon 250 to po prostu produkt z testosteronem.

Ten konkretny stos Sustanon / Deca-Durabolin / Dianabol jest dosłownie najpopularniejszym stosem sterydów anabolicznych na świecie iw całej historii, a ten stos został pierwotnie zaprojektowany i opracowany przez kulturystów złotej ery lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych XX wieku. Mówi się, że Arnold Schwarzenegger i jego koledzy kulturystów używali tego stosu i od samego początku stał się on najczęściej używanym stosem cyklicznym, a także przez wszystkie trzy poziomy użytkowników (początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych). Jest to oczywiście przede wszystkim stos przeznaczony do łączenia i zwiększania siły, dlatego też jest tak atrakcyjny dla większości użytkowników o dowolnym doświadczeniu.

Oryginalne cyklu Sustanon 250, które są przeznaczone do utraty tłuszczu lub cięcia, są rzeczywiście możliwe i mogą w rzeczywistości być uruchamiane przy znacznie niższych dawkach, ponieważ celem sterydów anabolicznych stosowanych w okresach utraty tłuszczu jest po prostu zapobieganie utracie masy mięśniowej podczas deficyt kalorii. Chociaż ważne jest, aby każdy potencjalny użytkownik pamiętał, że podczas cykli cięcia i utraty tłuszczu produkt aromatyzujący, taki jak Original Sustanon 250, spowoduje wzdęcia i zatrzymywanie wody – dwie rzeczy, które są ogólnie niepożądane przez większość osób zaangażowanych w cyklu utraty tłuszczu. Dlatego, jeśli aromatyzacja i wzrost poziomu estrogenu są w takiej sytuacji niepożądane, konieczne jest zastosowanie inhibitora aromatazy, aby zapobiec konwersji testosteronu do estrogenu. Większość kulturystów i sportowców zazwyczaj chce pozostać szczupła i twarda bez miękkiego wyglądu ciała, jaki zapewnia zatrzymywanie wody.

Ostatnia uwaga dotycząca cykli Original Sustanon 250 jest taka, że ponieważ większość estrów testosteronu w mieszance Sustanon ma charakter długo-estrowy, wszystkie cyklu Original Sustanon 250 muszą być uruchomione dłużej, w zakresie 10-12 tygodni . Wynika to z faktu, że dłuższe estry wpływają na okres półtrwania i szybkość uwalniania leku, sprzyjając wolniejszemu wzrostowi poziomu w osoczu krwi, co skutkuje dłuższym okresem wymaganym do osiągnięcia optymalnych poziomów w osoczu krwi.

Początkujący oryginalny cykl Sustanon 250

Podstawowy cykl Original Sustanon 250 dla początkujących, ten cykl jest również uważany za pierwszy cykl dla każdego początkującego do sterydów anabolicznych w ogóle. Wszystkie pierwsze cyklu dla początkujących w świecie sterydów anabolicznych powinny zawsze używać tylko jakiejś formy testosteronu. Prowadzone samotnie cyklu testosteronu zapewniają użytkownikowi bezpieczny związek (testosteron), do którego organizm ludzki jest już w naturalny sposób przyzwyczajony, ponieważ wszyscy ludzie już wytwarzają testosteron endogennie.

Pozwoli to użytkownikowi ocenić swoją reakcję na najbardziej podstawowy steryd anaboliczny, testosteron. To na podstawie tego procesu oceny ludzie mogą ocenić swoją potencjalną odpowiedź na inne sterydy anaboliczne, ponieważ są szanse, że jeśli ktoś zareaguje okropnie na podstawowy cykl testosteronu, prawdopodobnie będzie większa szansa, że osoba zareaguje jeszcze gorzej na większość innych związków. które są zasadniczo zmodyfikowanymi analogami testosteronu. W tym cyklu Original Sustanon 250 jest używany jako produkt testosteronowy, o którym mowa, a ten cykl powinien być zwykle prowadzony jako cykl łączenia i zwiększania siły.

Pośredni oryginalny cykl Sustanon 250

Przykład pośredniego oryginalnego cyklu Sustanon 250 (Całkowity czas cyklu 12 tygodni)

Tygodnie 1-12:

  • Oryginalny Sustanon 250 przy 500 mg / tydzień
  • Dekanian nandrolonu (AKA Deca Durabolin) przy 400 mg / tydzień

Tygodnie 1 – 4:

  • Dianabol w dawce 25 mg / dzień

 

Ten pośredni cykl Original Sustanon 250 wprowadza popularny i bardzo znany stos Testosteronu / Deca / Dianabol, wyjaśniony wcześniej. Kiedyś zalecano, aby ten stos był odpowiedni również dla początkujących, ale logika podpowiadałaby, że to nieprawda. Jak wyjaśniono powyżej w przykładzie cyklu dla początkujących, pojedyncze cyklu tylko z testosteronem są idealnymi początkującymi pierwsze cyklu . Problem z pierwszymi cyklami będącymi stosami wielu związków polega na tym, że jest to potencjalnie niebezpieczna praktyka.

Hipotetyczny początkujący, który nigdy nie używał sterydy anaboliczne lub nigdy wcześniej nie uruchamiał cyklu, nie wiedziałby, czego się spodziewać po użyciu. Jest zrozumiałe, że jeśli stos kilku różnych związków jest uruchamiany w pierwszym cyklu, a dana osoba reaguje bardzo źle, nie będzie możliwości ustalenia, który steryd anaboliczny jest odpowiedzialny za złą reakcję, jeśli trzy sterydy anaboliczne są nakładane na raz. Stałoby się to potencjalnie zagrażające życiu, gdyby wspomniana reakcja była bardzo poważną reakcją zagrażającą życiu (taką jak na przykład reakcja alergiczna). Przedstawiony tutaj stos pośredni jest bardzo idealny do łączenia i wzmacniania.

Zaawansowany oryginalny cykl Sustanon 250

Przykład zaawansowanego oryginalnego cyklu Sustanon 250 (Całkowity czas cyklu 12 tygodni)

Tygodnie 1-12:

  • Oryginalny Sustanon 250 przy 100 mg / tydzień
  • Trenbolon Enanthate przy 600 mg / tydzień

 

Ten zaawansowany cykl Original Sustanon 250 demonstruje sposób, w jaki testosteron (w tym przypadku jako Original Sustanon 250) może być stosowany jako związek wspomagający jedynie w celu utrzymania normalnej funkcji fizjologicznej testosteronu w przypadku jego braku w wyniku endogennej supresji testosteronu z organizmu. cykl. W rezultacie oryginalny Sustanon 250 jest obniżany do dawki TRT wynoszącej 100 mg tygodniowo, podczas gdy Trenbolon Enanthate działa jako główny związek anaboliczny w wyższej dawce 600mg tygodniowo .

Trenbolon jest sterydem anabolicznym, który jest uważany tylko dla doświadczonych średnio zaawansowanych i zaawansowanych użytkowników sterydów anabolicznych i jest powodem, dla którego jest uwzględniony w tym przykładzie cyklu. Dawka testosteronu TRT powinna również znacznie ograniczyć aromatyzację, co skutkuje kontrolą estrogenu bez użycia inhibitora aromatazy. Ten cykl nie powinien wykazywać wody zatrzymywanie , wzdęcia , ginekomastia lub jakiekolwiek skutki uboczne związane z estrogenem w wyniku dawki TRT Original Sustanon 250 oraz fakt, że Trenbolon jest związkiem, który w ogóle nie aromatyzuje do estrogenu. Ze względu na potężną naturę trenbolonu, cykl ten może działać jako cykl łączenia, cykl beztłuszczowej masy lub nawet jako cykl cięcia.

Oryginalny Sustanon 250 Cyklu

Oryginalny Sustanon 250 Cyklu

 

Oryginalny Sustanon 250 Cyklu Przypisy

  1. https://books.google.com.tr/books?id=ZjrMBQAAQBAJ&pg=PA30&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false
  2. https://books.google.com.tr/books?id=dNgoDwAAQBAJ&pg=PA50&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false