Primobolan Dawkowanie

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Primobolan jest bardzo ograniczony w stosowaniu, a jego głównymi ograniczeniami są jego stosowanie w cyklach cięcia i fazach utraty tłuszczu. Wynika to ze słabej siły anabolicznej Primobolan i właśnie z powodu tej słabej siły anabolicznej dawki Primobolanu muszą być stosowane w wyższym zakresie w porównaniu do większości sterydów anabolicznych.

Prowadzi to do jednego z powodów, dla których Primobolan nie byłby stosowany do dodawania masy lub masy beztłuszczowej, ponieważ dawki Primobolanu wymagane dla takiego efektu anabolicznego byłyby astronomiczne. Dlatego Primobolan jest często łączony z innymi silniejszymi związkami. Nawet jeśli jest używany w cykl cięcia , czyli okres, w którym sterydy anaboliczne są stosowane w niższych niż zwykle dawkach, Primobolan musi być nadal stosowany w dość wysokim zakresie dawek.

Stosowanie sterydów anabolicznych w niższych dawkach podczas faz cięcia lub utraty tkanki tłuszczowej wynika z faktu, że w okresach utraty tkanki tłuszczowej, w których użytkownik ma deficyt kaloryczny, głównym problemem przy takim celu jest raczej zachowanie masy mięśniowej niż dodanie nowej masy. W rezultacie sterydy anaboliczne podczas cykli cięcia nie wymagają dawek budujących masę ani spęczających. Dawki Primobolanu są tutaj pewnym wyjątkiem, gdzie należy go stosować w większej dawce, aby przezwyciężyć jego niestety słabą siłę anaboliczną.

Dawkowanie medyczne Primobolan

Zalecenia lekarskie dotyczące dawek Primobolanu można podzielić na dwie kategorie: 1. Doustne dawki Primobolanu oraz 2. Dawki Primobolan do wstrzykiwań.

1. Wstrzykiwalny Primobolan (Methenolone Enanthate): Wytyczne lekarskie dotyczące wstrzykiwanego wariantu Primobolanu wymagały początkowej dawki 200 mg, a następnie 100 mg tygodniowo przez czas trwania terapii. W zależności od leczonego stanu chorobowego, dawki Primobolanu mogą wylądować w dowolnym miejscu w zakresie 100 mg co 1 – 2 tygodnie lub 200 mg co 2 – 3 tygodnie. Nie ma osobnych wytycznych dotyczących dawkowania medycznego dla kobiet.

2. Doustny Primobolan (octan metenolonu): Zalecenia lekarskie dotyczące doustnej odmiany Primobolanu były następujące: 100 – 150 mg dziennie przez okres nie dłuższy niż 6 – 8 tygodni. Podobnie jak w przypadku wytycznych dotyczących recepty na preparat Primobolan do wstrzykiwań, nie ma oddzielnych instrukcji dotyczących dawek preparatu Primobolan dla kobiet.

Dawki dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych Primobolan

1. Wstrzykiwalny Primobolan (Methenolone Enanthate): Początkujący użytkownicy Primobolanu zwykle uważają, że dawki Primobolanu 400 mg tygodniowo są wystarczające, aby pomóc użytkownikowi w osiągnięciu ich celów. Rzadko zdarza się, aby początkujący zaryzykowali przekraczanie 400 mg tygodniowo ze względu na początkowe użycie i pozwolenie osobie na nabycie poczucia skuteczności leku.

Pośrednie dawki Primobolanu wylądują w zakresie 400 – 700 mg tygodniowo, często zbliżając się do wyższego końca 700 mg tygodniowo. Średnio zaawansowani użytkownicy stwierdzą, że siła anaboliczna Primobolan jest dość słaba w porównaniu z innymi sterydami anabolicznymi i musi być stosowana w wyższych dawkach, aby zobaczyć wszelkie zmiany w budowie ciała / wydajności wyłącznie dla Primo. Zaawansowani użytkownicy często kończą stosowanie dawek Primobolanu w zakresie 800 – 1000 mg tygodniowo lub więcej. W celu zachowania beztłuszczowej masy ciała podczas cyklu cięcia, dawki Primobolanu nie muszą być tak wysokie, ale średnio są to dawki wymagane do wywołania zauważalnego wzrostu masy beztłuszczowej ze słabego sterydu anabolicznego, takiego jak Primobolan. Jednak po uruchomieniu w odpowiednim zakresie dawek dla takich efektów, Primobolan może pokazać się jako jeden z najbardziej imponujących sterydów anabolicznych, jeśli chodzi o dodatek beztłuszczowej masy ciała.

Kobiety użytkowniczki znajdą w zakresie dawek Primobolanu poprawiających sylwetkę i wydajność 50-100mg tygodniowo bez problemów związanych z efektami ubocznymi i objawami wirylizacji. Forma Primobolanu do wstrzykiwań ma jednak mniejszą częstość stosowania wśród kobiet w porównaniu z odmianą doustną ze względu na problemy z kontrolą poziomów hormonu w osoczu krwi oraz z harmonogramem i harmonogramem podawania zastrzyków w celu osiągnięcia tego.

2. Doustny Primobolan (octan metenolonu): początkujący użytkownicy Primobolanu zwykle znajdą 50-100mg dziennie zakres, aby być skuteczną dawką z doustnym Primobolanem. Średnio zaawansowani użytkownicy są znani z prowadzenia doustnego Primobolanu w zakresie 100 – 150mg dziennie z doskonałymi wynikami, a zaawansowani użytkownicy znajdą zakres 150-200mg dziennie być dość skutecznym.

Doustny wariant Primobolanu jest jednym z dwóch doustnych sterydów anabolicznych (drugim jest Andriol, który jest podawany doustnie undekanian testosteronu), które nie wykazują żadnej miary hepatotoksyczności. Dlatego rzeczywiście można stosować większe dawki doustnego Primobolanu, ale należy zauważyć, że doustny Primobolan nadal wykazuje pewną miarę oporności na metabolizm i rozpad w wątrobie, a zatem nie można całkowicie ignorować ryzyka hepatotoksyczności ze strony Primo, zwłaszcza gdy Dawki Primobolanu w postaci doustnej są zwiększane do coraz większych ilości.

Kobiety, które chcą uzyskać poprawę wydajności i sylwetki dzięki doustnemu Primobolanowi, znajdą komfort i korzyści w stosowaniu 50 – 75mg dziennie zakres z bardzo małym ryzykiem wirylizacji.

Właściwe podawanie i harmonogram dawek Primobolan

Doustny wariant Primobolanu można podawać raz dziennie i nie ma konieczności dzielenia dawek na kilka w ciągu dnia, ponieważ okres półtrwania doustnego Primobolanu wynosi około 2-3 dni. W związku z tym dopuszczalne i zalecane jest przyjmowanie pojedynczej dawki dobowej w celu utrzymania prawidłowego, stabilnego, maksymalnego stężenia tego hormonu w osoczu krwi.

Preparat Primobolan do wstrzykiwań ma okres półtrwania wynoszący 10 dni ze względu na dołączony ester Enanthate Metenolon i dlatego należy go podawać dwa razy w tygodniu, przy czym każde wstrzyknięcie powinno być równomiernie oddalone od siebie. Na przykład całkowita tygodniowa dawka 400mg tygodniowo zostanie podzielony na Wstrzyknięcie 200 mg w poniedziałek, a następnie kolejne wstrzyknięcie 200 mg w czwartek. Chociaż osoby mogą nadal „radzić sobie” pojedynczym wstrzyknięciem w tygodniu, wstrzyknięcia dwa razy w tygodniu są idealne i zalecane w celu utrzymania stabilnych i stałych maksymalnych poziomów w osoczu krwi.

Primobolan Dawkowanie

Primobolan Dawkowanie

Oczekiwania i wyniki dawek Primobolan

Primobolan jest bardzo słabym sterydem anabolicznym, dlatego nie należy spodziewać się imponującego przyrostu masy mięśniowej i masy dzięki Primobolan. Nawet wyższe i wyższe dawki Primo nie wywołają takich samych przyrostów masy beztłuszczowej, jakie zapewniłaby na przykład niewielka dawka bardzo silnego sterydu anabolicznego, takiego jak Trenbolon.

Dlatego Primobolan jest często układany w stosy obok innych sterydów anabolicznych, a wielu doświadczonych użytkowników sterydów anabolicznych nigdy nie użyłby Primobolanu samodzielnie, ponieważ jest dobrze znany jako bardzo słaby steryd anaboliczny do samodzielnego działania. Po ustaleniu tego wszystkiego, Primobolan sam w sobie jest znany jako przyrost masy mięśniowej wysokiej jakości bez dodatkowego zatrzymywania wody lub możliwego przyrostu / zatrzymywania tłuszczu.

 

Primobolan Dawkowanie Przypisy

  1. https://books.google.com.tr/books?id=xmLeBgAAQBAJ&pg=PA2388&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false
  2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2439524/