Primobolan Cyklu

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Cykl Primobolan jest ogólnie ograniczony do cykli cięcia, podczas których użytkownik angażuje się w deficyt kalorii w celu utraty tkanki tłuszczowej. Stosowanie Primobolanu w cyklach łączenia lub beztłuszczowej masy ciała zdarza się, ale jest to niezwykle rzadkie w przypadku takiego zastosowania ze względu na bardzo słabą siłę anaboliczną Primobolan. Stosowanie Primobolanu jako głównego sterydu anabolicznego często skutkuje rozczarowującymi wynikami, chyba że jest stosowany w bardzo wysokich dawkach. Odnosi się to nawet do jego stosowania jako związku zachowującego beztłuszczową masę podczas cyklu cięcia, w którym użytkownik jest zaangażowany w deficyt kalorii. W celu zwiększenia masy lub dodania masy beztłuszczowej Primobolan jest często łączony z innymi znacznie silniejszymi sterydami anabolicznymi.

Główną zaletą Primobolan jako sterydu anabolicznego są osoby, które są wyjątkowo wrażliwe na androgenne skutki uboczne, a także Estrogeniczne skutki uboczne . Primobolan nie może przekształcić się w estrogen, a jego siła androgenna jest bardzo niska. Pozwala to bardzo wrażliwym użytkownikom na uruchamianie Primobolanu jako sterydu anabolicznego, który jest bardzo łagodny pod tym względem, umożliwiając wrażliwej osobie odczuwanie pozytywnych efektów przy znacznie zmniejszonej liczbie skutków ubocznych kosztem słabszej oceny siły anabolicznej.

Istnieją jednak lepsze związki, które lepiej nadają się do tego celu, takie jak Anavar. Niemniej jednak wielu kulturystów uznają miejsce Primobolan w swoich cyklach Primobolan jako związek ściśle przed zawodami. Jest to bardzo podobne do sterydu anabolicznego Masteron, który ma taką samą wartość jak Primobolan pod tym względem. W rzeczywistości wielu doświadczonych użytkowników sterydów anabolicznych uważa Masteron i Primobolan za dwa ekskluzywne sterydy anaboliczne z wyboru przed zawodami i że są one również bardzo do siebie podobne. Twierdzenie, że są podobni, nie jest dalekie od prawdy, ponieważ mają bardzo podobne pochodzenie i łatwo można je uznać za rodzeństwo.

Cykl dla początkujących Primobolan

Przykład cyklu Primobolan dla początkujących (Całkowity czas cyklu 10 tygodni)

 • Tygodnie 1–10:
  – Testosteron Enanthate w dawce 300-500 mg / tydzień
  – Primobolan (Methenolone Enanthate) przy 400 mg / tydzień

Bardzo podstawowy cykl wprowadzający Primobolan dla początkujących, ten cykl z zastosowanym Primobolanem do wstrzykiwań pozwala użytkownikowi na komfort i wygodę rzadkich wstrzyknięć i harmonogramów dawkowania. Jego połączenie z podobnie estetowanym testosteronem Enanthate zapewnia te same korzyści, gdzie schematy dawkowania i podawania mogą pozostać takie same i mogą być ładowane do tej samej strzykawki i wstrzykiwane w razie potrzeby. Testosteron w tym cyklu jest wykorzystywany w kulturystycznej dawce i rzeczywiście służy jako jeden z głównych związków anabolicznych, a nie jako wspomagająca rola dawek TRT (Terapia Zastępcza Testosteronem).

Średni cykl Primobolan

To bardzo solidny i niezawodny cykl Primobolan dla średnio zaawansowanych użytkowników. Wariant ustny Primobolanu jest tutaj używany w celu właściwego zademonstrowania czytelnikowi, jak prawidłowo stosować wariant doustny. Testosteron jest pierwszym, który został tutaj wyjaśniony, gdzie jest zdegradowany do pozycji wsparcia przy dawce TRT (Terapia Zastępcza Testosteronem) 100 mg tygodniowo. Testosteron w tym cyklu jest obecny tylko po to, aby utrzymać normalne i prawidłowe funkcje fizjologiczne, którymi kieruje się Testosteron przy braku naturalnej endogennej produkcji testosteronu w wyniku stosowania sterydów anabolicznych w tym cyklu. Stosowanie testosteronu w tak niskiej dawce powinno również zanegować jakąkolwiek możliwą ilość aromatyzacji bez konieczności stosowania inhibitora aromatazy.

Winstrol jest drugim dodatkiem do tego konkretnego cyklu w formacie do wstrzykiwania, ponieważ zaletą zarówno Primobolanu, jak i Winstrolu jest to, że są to dwie pochodne DHT, które nie przekształcają się w Estrogen przez aromatazę i oba wykazują dość niskie oceny siły androgennej. Dzięki dawce testosteronu TRT i dwóm głównym anabolikom, które nie przekształcają się w estrogen, cykl ten jest uważany za bardzo odpowiedni cykl przed zawodami lub redukcją.

Zastosowanie Primobolanu i Winstrolu jako podstawowych związków w cyklach Primobolan, takich jak ten, będzie służyć do zapewnienia chudej, twardej sylwetki albo w przypadku deficytu kalorycznego cyklu cięcia, albo dodania beztłuszczowej masy w cyklu beztłuszczowej masy bez dodatku wody zatrzymanie / przyrost masy ciała lub tłuszczu. Jednak cele dotyczące masy beztłuszczowej lub masy, które wykorzystują ten cykl, mogą prawdopodobnie spowodować rozczarowanie użytkownika w odniesieniu do potencjału chudego przyrost masy ze względu na słabą siłę anaboliczną Primobolanu. Dodatek Winstrol powinien nadrobić to jako kompromis.

Primobolan Cyklu

Primobolan Cyklu

Zaawansowany cykl Primobolan

Przykład pośredniego cyklu Primobolan (Całkowity czas cyklu 10 tygodni)

 • Tygodnie 1–10:
  – Testosteron Enanthate w dawce 100 mg / tydzień
  – Primobolan (Methenolone Enanthate) przy 1000 mg / tydzień
  – Trenbolon Enanthate przy 500 mg / tydzień

Ten zaawansowany cykl Primobolan jest uważany za najbardziej zaawansowany cykl przed zawodami lub cyklum cięcia, w którym po raz kolejny testosteron jest zdegradowany do roli wsparcia TRT. Podstawowymi anabolikami stają się wówczas Primobolan (wariant do wstrzykiwań) i Trenbolon, który sam w sobie jest uważany za niezwykle silny związek. Primobolan i Trenbolone są całkowicie odporne na aromatyzację do estrogenu, co całkowicie eliminuje ryzyko wzdęć, zatrzymywania wody, miękkiego, opuchniętego wyglądu ciała lub jakichkolwiek skutków ubocznych związanych z estrogenem.

Primobolan jest również stosowany w wyższej skutecznej dawce i obok ogromnej siły anabolicznej Trenbolon , ten cykl można skutecznie wykorzystać jako cykl przed zawodami, cykl cięcia, cykl masy beztłuszczowej lub cykl nabierania masy i zwiększania siły, wszystkie równie skutecznie. Ostatnią kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że wszystkie związki stosowane w tym cyklu są związkami do wstrzykiwań, co zapewnia pewien stopień wygody, który jest dodatkowo wzmocniony przez fakt, że wszystkie hormony mają ten sam ester: enanthate. Rezultatem jest najwygodniejszy harmonogram wstrzyknięć i podawania w jednym cyklu, ponieważ wszystkie 3 związki mogą być wstrzykiwane o tej samej porze tygodnia, a wszystkie można wstrzykiwać jednocześnie i ładować do tej samej strzykawki. od razu.

 

Primobolan Cyklu Przypisy

 1. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/18500378/
 2. https://books.google.com.tr/books?id=_J2ti4EkYpkC&pg=PA2109-IA118&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false