Primobolan (Methenolone) Tabletki

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Jakie właściwości ma Primobolan Comprimés

  • Pół życia: 10 dni (Enanthate), 2-3 dni (doustnie)
  • Czas wykrywania: 4-5 tygodni
  • Ocena anaboliczna: 88
  • Ocena androgenów: 44 – 57

Właściwości tabletek Primobolan

Primobolan Comprimés, będący pochodną DHT, posiada wiele takich samych właściwości, jak hormon macierzysty. Na przykład nie jest aromatyzowany przez enzym aromatazy do estrogenu w żadnej dawce. Dlatego każda osoba, która chce go wykorzystać, nigdy nie powinna odczuwać żadnych skutków ubocznych związanych z estrogenem podczas używania go samodzielnie. Oznacza to, że całkowicie eliminuje możliwość wystąpienia któregokolwiek z następujących skutków ubocznych: zatrzymanie wody i wzdęcia, podwyższone ciśnienie krwi (w wyniku zatrzymania wody), możliwy przyrost / retencja tłuszczu i ginekomastia. Bez opuchniętego i miękkiego wyglądu, który nadają sylwetce aromatyzowane sterydy anaboliczne, Primobolan Comprimés jest uważany przez większość kulturystów i sportowców za preferowaną mieszankę „ podnoszącą ”, uważaną za bardzo przydatną w cyklach przed zawodami, utracie tłuszczu i fazach cięcia.

Niestety, ze względu na słaby wskaźnik siły anabolicznej, co powoduje, że jest mniejszy niż testosteron, Primobolan Comprimés nie jest preferowany przez sportowców ani kulturystów do cykli łączenia masy, cykli beztłuszczowej lub jakichkolwiek mierzalnych przyrostów siły. Primo najlepiej jest również łączyć z innymi sterydami anabolicznymi (w połączeniu z innymi sterydami anabolicznymi), niezależnie od tego, czy używa się go do cyklu cięcia, czy do cyklu masowego lub beztłuszczowego.

Stosowanie Primobolan Comprimés w pojedynkę jest uważane przez wielu za praktykę prawie bezużyteczną i na tej samej zasadzie wielu użytkowników sterydów anabolicznych twierdzi, że Primo jest użyteczny tylko w bardzo wysokich dawkach, co może nie być zbyt praktyczne, biorąc pod uwagę wysokie koszty tego sterydu anabolicznego. Ta informacja o dawkowaniu zostanie dalej rozszerzona w sekcji dawek tego profilu.

Przegląd i historia Primobolan Comprimés

Właściwości i szczegóły dotyczące Primobolan Comprimés zostały po raz pierwszy wydane i opublikowane w 1960 roku. Squibb wypuścił formę do wstrzykiwań Primobolan Comprimés (Methenolone Enanthate) po raz pierwszy w 1962 roku, a następnie wypuścił doustną odmianę Primo (octan metenolonu) na rynek amerykański w tym samym roku. W tamtym czasie był sprzedawany pod marką Nibal Depot (do wstrzykiwań) i Nibal jako wariant doustny z dawką 20 mg na tabletkę. Wkrótce potem prawa do produkcji związku zostały sprzedane w Niemczech Zachodnich firmie Schering.

Po tej sprzedaży praw firma Nibal została wycofana z rynku amerykańskiego i zamiast tego Schering wprowadził na rynek związek pod nową nazwą handlową Primobolan Comprimés (dla obu wariantów). Następnie stał się kwintesencją sterydu anabolicznego produkowanego przez firmę Schering, która następnie wprowadziła go na rynek jako lek na wyłączność międzynarodową i nigdy nie wrócił na rynek amerykański. Warto zauważyć, że chociaż Primobolan Comprimés nigdy nie był sprzedawany w Stanach Zjednoczonych po tym, jak Schering kupił do niego prawa, nadal jest notowany jako lek zatwierdzony przez FDA. Umożliwiło to amerykańskim lekarzom importowanie go na specjalne zamówienie.

W medycynie metenolon jest stosowany w leczeniu osób cierpiących na schorzenia, w których objawem jest zanik mięśni i ciężka utrata masy ciała. Inne zastosowania to: środek immunostymulujący dla osób walczących z infekcjami, stanami wyniszczającymi, wspomagający przeciwdziałanie skutkom długotrwałej terapii kortykosteroidami oraz leczenie osteoporozy i sarkopenii (utrata mięśni związana ze starzeniem się). Primo, podobnie jak Anavar, okazał się tak łagodny w swoich negatywnych skutkach, że był również stosowany u dzieci i niemowląt w celu promowania przyrostu masy ciała u wcześniaków bez żadnych oznak złego wpływu lub toksyczności. Można łatwo zobaczyć, skąd urok tego sterydu anabolicznego pochodzi od społeczności sportowców i kulturystów, ponieważ jest to związek, który wykazuje słabe działanie androgenne z bardzo niewielkimi lub zerowymi skutkami ubocznymi.

Jeśli chodzi o wariant doustny (octan metenolonu), również został wycofany z większości rynków i również zaprzestano produkcji. Jednak farmaceutyczny doustny Primo może znajdować się w Japonii i Afryce Południowej. Ogólnie rzecz biorąc, doustne klasy farmaceutycznej Tabletki Primobolan produkty są jeszcze rzadsze niż wstrzyknięcia i tylko niewielkie ilości tabletek 5 mg i 25 mg firmy Schering mogą nadal znajdować się na rynku w niezwykle rzadkich i małych ilościach.

Charakterystyka chemiczna Primobolan Comprimés

Primobolan Comprimés to pochodna dihydrostestosteronu (DHT), zaliczana do rodziny pochodnych i analogów DHT. Primo to zmodyfikowana forma DHT, w której zawiera podwójne wiązanie między atomami węgla 1 i 2 w strukturze Dihydrotestosteronu. Wiadomo, że pomaga to w stabilizacji grupy 3-keto, co z kolei zwiększa siłę anaboliczną hormonu. Do hormonu dodaje się również grupę 1-metylową, która jest odpowiedzialna za umożliwienie hormonowi przeciwstawienia się metabolizmowi i rozpadowi w wątrobie (wątrobie).

Forma doustna Primobolan Comprimés zawiera ester octanu związany chemicznie z nim, który jest przyłączony do grupy 17-beta-hydroksylowej w strukturze chemicznej. Dzięki temu doustny steryd anaboliczny jest odporny na utlenianie i rozpad wątroby po podaniu doustnym. Forma doustna Primobolan Comprimés wykazała skuteczną biodostępność doustną w badaniach zarówno w postaci octanu, jak i nieestryfikowanej postaci. Estryfikacja zostanie teraz wyjaśniona bardziej szczegółowo.

W szczególności format do wstrzykiwania (Methenolone Enanthate) to po prostu methenolon z estrem enanthate związanym ze strukturą chemiczną methenolonu. W szczególności „Enanthate” to kwas enantoesowy (znany również jako kwas karboksylowy), ale po związaniu z methenolonem jest właściwie określany w chemii jako wiązanie estrowe (lub wiązanie estrowe). Kwas enantoesowy jest chemicznie związany z grupą hydroksylową 17-beta w strukturze metenolonu. Dodatek tego estru zwiększa szybkość uwalniania hormonu i okres półtrwania, aby sprzyjać dłuższemu okresowi uwalniania. Głównym powodem wydłużenia jego okresu półtrwania i szybkości uwalniania jest to, że gdy methenolon Enanthate dostanie się do krwiobiegu, enzymy działają w celu zerwania wiązania między estrem a hormonem, co zajmuje różną ilość czasu.

Efektem końcowym jest usunięcie estru z hormonu przez te enzymy, a rezultatem tego jest czysty metenolon, który może swobodnie wykonywać swoją pracę w organizmie. Ten proces enzymów usuwających ester z hormonu, do którego jest on przyłączony, jest odpowiedzialny za wolniejsze tempo uwalniania. Kiedy ester Enanthate jest przyłączony do Methenolone, tworząc Methenolone Enanthate, okres półtrwania Primobolan Comprimés jest teraz wydłużony do 10 dni, zapewniając wolniejsze uwalnianie i aktywność hormonu.

Tabletki ze skutkami ubocznymi Primobolan

Pierwszą rzeczą, którą należy zrozumieć w przypadku Primobolan Comprimés, jest to, że jest to pochodna DHT, co oznacza, że jest to zmodyfikowana forma DHT (Dihydrotestosteron). W związku z tym ma wiele podobnych właściwości i właściwości, w tym niezdolność do przekształcania (aromatyzowania) w estrogen w dowolnej stosowanej dawce. Z pewnością powinno to być pocieszające dla większości osób, które obawiają się estrogenowych skutków ubocznych, takich jak wzdęcia, ginekomastia, wysokie ciśnienie krwi w wyniku zatrzymywania wody itp.

Chociaż formą doustną Primobolan Comprimés jest C-17 alfa alkilowana (znana również jako metylacja), co jest procesem, który powoduje, że związki doustne powodują pewien stopień uszkodzenia wątroby, Primobolan Comprimés nigdy nie wykazał żadnych mierzalnych skutków hepatotoksycznych dla ciało. Chociaż doustny Primo nie wywiera żadnych mierzalnych negatywnych skutków dla wątroby, nadal wykazuje niewielką hepatotoksyczność i nadal należy to rozumieć, zwłaszcza jeśli chodzi o wydłużone cyklu i / lub bardzo wysokie dawki. Mając to na uwadze, powiązano jedną śmierć pacjenta z niedokrwistością, któremu przepisano doustny Primobolan Comprimés z jego stosowaniem. Po raz kolejny problemem mogą być wysokie dawki i / lub bardzo długie cyklu doustnego Primobolan Comprimés.

Chociaż Primobolan Comprimés jest reklamowany przez sportowców i kulturystów jako „ łagodny ” steryd anaboliczny, nadal wykazuje hamowanie endogennej produkcji testosteronu i funkcji HPTA. W rzeczywistości badania potwierdziły, że nawet przy bardzo niskich dawkach (30 – 45 mg dziennie), badani doświadczali 15 – 65% zahamowania naturalnej endogennej produkcji testosteronu. Ponieważ te dawki są o wiele niższe niż to, co jest wymagane w celu poprawy wydajności, nadal zdecydowanie zaleca się wykonanie odpowiedniego PCT (Terapia po cyklu) po zaprzestaniu stosowania Primobolan Comprimés.

Primobolan Comprimés Cykle i zastosowanie

Cykle Primobolan Comprimés mają zwykle postać cykli utraty tłuszczu i / lub cykli cięcia. Prawie nigdy nie jest stosowany jako środek zwiększający objętość lub zwiększający masę, a większość jego stosowania ma postać leku przed zawodami w ostatnich tygodniach poprzedzających pokaz konkursowy lub sesję zdjęciową. Zwykle jest poddawany cyklom z innymi związkami, które mają podobne właściwości, właściwości i okresy półtrwania. Wielu kulturystów często układa Primobolan Comprimés z propionianem testosteronu (lub testosteronem enanthate) i używa go przez pierwsze 8 tygodni cyklu, aby pomóc w utrzymaniu masy mięśniowej w okresach niskiego spożycia kalorii.

Inni kulturyści będą wykonywać doustne cyklu Primobolan Comprimés połączone ze związkami, takimi jak propionian testosteronu i octan trenbolonu, ponieważ wszystkie zaangażowane związki działają synergistycznie, szczególnie w przypadku półtrwania. Niektórzy mogą zdecydować się na stosowanie Primobolan Comprimés (doustnie lub do wstrzykiwań) z jakąś formą testosteronu i winstrolu (stanozolol), zazwyczaj w postaci do wstrzykiwań, jeśli jest to doustne Primobolan Comprimés. Należy pamiętać, aby nie stosować dwóch różnych związków doustnych w tym samym cyklu.

Doustne Primobolan Comprimés (octan metenolonu) należy normalnie prowadzić nie dłużej niż 8 tygodni, a postać do wstrzykiwań (Methenolone Enanthate) można stosować w cyklach o długości 10-12 tygodni (lub dłużej, w zależności od celów i pragnień danej osoby).

Dawkowanie i sposób podawania tabletek Primobolan

Dawkowanie i sposób podawania Primobolan Comprimés zależy w dużej mierze od zastosowanej postaci: doustnej lub do wstrzyknięć. Dawki Primobolan Comprimés na receptę przedstawiają 200 mg jako pierwszą dawkę, a następnie 100 mg co tydzień przez cały czas trwania terapii. Leczony stan chorobowy określi rzeczywistą pełną dawkę leku Primobolan Comprimés. Zakres może wynosić od 100 mg co tydzień lub dwa tygodnie do 200 mg co dwa do trzech tygodni. Wytyczne medyczne dotyczące doustnych dawek Primobolan Comprimés wymagają 100-150 mg dziennie przez nie dłużej niż 6-8 tygodni konsekwentnego stosowania.

Jeśli chodzi o kulturystykę, lekkoatletykę i poprawę wydajności, dawki Primobolan Comprimés dla początkujących w postaci wstrzyknięć zwykle zaczynają się od około 400 mg na tydzień. Średnie dawki Primobolan Comprimés mieszczą się zwykle w zakresie 400 – 700 mg na tydzień, co powinno być wystarczające, a zaawansowani użytkownicy mogą zaryzykować nawet 800 – 1000 mg na tydzień. Dawki Primobolan Comprimés dla kobiet pod względem bezpieczeństwa i minimalnej wirylizacji mieszczą się zwykle w zakresie 50-100 mg na tydzień. Primo do wstrzykiwań jest zwykle używane przez kobiety znacznie rzadziej niż wariant doustny, który jest preferowaną formą.

Dawki doustne Primobolan Comprimés zaczynają się od 50 – 100 mg dziennie dla początkujących, 100 – 150 mg dziennie dla półproduktów i 150 – 200 mg dla zaawansowanych użytkowników. Zaleca się, aby dawki preparatu Primobolan Comprimés podawane doustnie kobietom mieściły się w zakresie 50 – 70 mg na dobę i nie stwarzały ryzyka wirylizacji.

Doustne Primo należy podawać raz dziennie, bez konieczności dzielenia dawek w ciągu dnia, ponieważ jego okres półtrwania wynosi około 2-3 dni. Primobolan Comprimés do wstrzykiwań wykazuje okres półtrwania 7–10 dni ze względu na ester enanthate i powinien być podawany dwa razy w tygodniu, przy każdym wstrzyknięciu w równych odstępach, w celu utrzymania stabilnych i stałych poziomów w osoczu krwi.

Primobolan (Methenolone) Tabletki

Primobolan (Methenolone) Tabletki

Jak kupić tabletki Primobolan

Preparat Primobolan Comprimés klasy farmaceutycznej już dawno minął, ponieważ większość Primo farmaceutycznej klasy Primo została już dawno wycofana z rynku, nawet na rynku międzynarodowym. Dlatego ci, którzy szukają sposobu na zakup Primobolan Comprimés, będą mieli szczęście tylko do produktów wytwarzanych w podziemnym laboratorium (UGL). Mając to na uwadze, na rynku istnieje bardzo, bardzo mała ilość leku Primobolan Comprimés klasy ludzkiej, a postać doustna jest rzadsza niż wstrzyknięcie.

Istnieje kilka różnych sposobów zakupu Primobolan Comprimés. Najpopularniejsze i najbardziej popularne są obecnie źródła internetowe (albo źródła zamówień e-mailowych, albo strony internetowe). Drugie miejsce zajmują osobiste źródła „siłowni”, które zajmują się osobami, które chcą kupić Primobolan Comprimés osobiście i na ogół dokonują transakcji gotówkowych. Ceny mogą się różnić w zależności od typu źródła.

Jednak ceny zazwyczaj mieszczą się w następujących przedziałach. Z drugiej strony, Primobolan Comprimés do wstrzykiwań może kosztować od 200 do 230 USD za fiolkę o pojemności 10 ml, która jest dozowana w dawce 100 mg / ml w przypadku produktu UGL, podczas gdy produkt farmaceutyczny kosztuje nawet 20-25 USD za pojedynczą 1 ml szklaną ampułkę dawkowaną 100 mg / ml . Na niższym końcu można znaleźć Primobolan Comprimés do wstrzykiwań klasy UGL za 90 – 130 USD za fiolkę 10 ml dawkowaną w dawce 100 mg / ml, a produkt farmaceutyczny może kosztować 12 – 18 USD za pojedynczą 1 ml szklaną ampułkę dawkowaną 100 mg / ml.

Doustne Primobolan Comprimés na drogiej końcówce mogą wahać się od 2,50 USD do 3,50 USD za tabletkę (tabletki 50 mg) pochodzenia UGL, a klasa farmaceutyczna jest jeszcze droższa i kosztuje 105-120 USD za partię / butelkę 50 tabletek po 25 mg na tabletkę. Z drugiej strony, doustne Primobolan Comprimés można znaleźć za 1,50 USD – 2,50 USD za tabletkę zawierającą 10 mg na tabletkę pochodzenia UGL. G. 1970 20 (4): 545-7.

 

Primobolan (Methenolone) Tabletki Przypisy

  1. https://books.google.com.tr/books?id=xmLeBgAAQBAJ&pg=PA2388&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false
  2. https://www.drugs.com/international/metenolone.html