Testosteron Cypionate Cena

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Osoby, które chcą kupić testosteron Cypionate, zwykle mają niewielkie różnice cenowe ze względu na popularność produktu i łatwość jego wytwarzania. Ci, którzy chcą kupić testosteron Cypionate, mogą zlokalizować dostawców zarówno osobistych „źródeł siłowni”, jak i bardziej popularnej metody obecnie: internetu.

Ceny nie różnią się zbytnio między tymi dwoma, ale każdy, kto spróbuje kupić Testosteron Cypionate w Internecie, zauważy wyraźne różnice cenowe między stronami internetowymi, które ustalają minimalne limity zamówień, w porównaniu ze stronami, które tego nie robią. Strony internetowe, które nie ustalają minimalnych limitów zamówień, umożliwiają osobom fizycznym kupowanie testosteronu Cypionate w bardzo małych ilościach (na przykład zamówienia na pojedyncze butelki), a ponieważ sprzedawca ma tendencję do dokonywania niewielkich sprzedaży w przeciwieństwie do sprzedaży w dużych ilościach, ceny są często zawyżane, aby nadrobić na koszty logistyczne małych zamówień.

Ceny dla tych, którzy chcą kupić testosteron Cypionate ze źródeł, które nie ustalają minimalnych limitów zamówień, będą zwykle obejmować testosteron Cypionate klasy farmaceutycznej w zakresie 17-20 USD za 1 ml szklaną ampułkę dawkowaną 200 mg / ml, podczas gdy podziemne laboratorium cypionianu testosteronu może być zlokalizowane w zasięgu 130–160 USD dla pojedynczej fiolki 10 ml dawkowanej 200 mg / ml. Jak widać, ceny te są dość wysokie, zwłaszcza w porównaniu do źródeł, które będą teraz objęte.

Źródła internetowe, które nakładają minimalne limity zamówień (zwykle minimalny limit 200-400 USD w zależności od źródła) będą zazwyczaj mieścić się w przedziale (dla jakości farmaceutycznej) 15-18 USD za pojedynczą ampułkę 1 ml zawierającą 250 mg / ml oraz (dla podziemny laboratoryjny) 60 USD – 90 USD za fiolkę 10 ml dawkowaną w dawce 250 mg / ml. Te same ceny (źródła internetowe z minimalnymi limitami zamówień) są zasadniczo takie same, jak źródła „siłownia” i „osobiste”, które mogą, ale nie muszą, nakładać minimalne limity zamówień na potencjalnych nabywców.

Testosteron Cypionate Cena

Testosteron Cypionate Cena

 

Testosteron Cypionate Cena Przypisy

  1. https://books.google.com.tr/books?id=5GpcTQD_L2oC&pg=PA1002&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false
  2. https://en.wikipedia.org/wiki/Testosterone_cypionate