Jakie właściwości ma Omnadren?

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin
  • Pół życia: 15-18 dni
  • Czas wykrywania: 3 miesiące
  • Ocena anaboliczna: 100
  • Ocena androgenów: 100

Co obejmuje Omnadren?

Mieszanka testosteronu:

  • – Propionian testosteronu (30 mg)
  • – Fenylopropionian testosteronu (60 mg)
  • – Izokapronian testosteronu (60 mg)
  • – Caproate testosteronu (100 mg)

Dlatego właśnie Omnadren jest często porównywany do Sustanonu, który zawiera wszystkie wyżej wymienione estry testosteronu, z wyjątkiem Caproate testosteronu , który jest po prostu zastępowany dekanianem testosteronu (w Sustanonie). Różnica między Caproate i Decanoate polega na tym, że ten pierwszy jest krótszym estrem, a zatem krócej działającym wariantem Testosteron który wykazuje krótszy okres półtrwania. Bez wiedzy wielu sportowców i kulturystów, niektóre z pierwszych produktów Omnadren faktycznie zawierały testosteron Isohexanoate i testosterone Hexanoate wymienione jako ostatnie dwa warianty w mieszance (zamiast dwóch ostatnich wymienionych powyżej). Jednak nie były to różne warianty estrów testosteronu – są to po prostu różne nazwy tych samych dwóch ostatnich wariantów (Isocaporate i Caporate).

Polfa zaprzestała produkcji Omnadren w 1994 roku, ale wkrótce po reorganizacji w tym samym roku Polfa odziedziczyła nową nazwę – Jelfa. Przyczyną takiej restrukturyzacji i zmiany nazwy był przede wszystkim fakt, że wiele innych firm posługiwało się nazwą „Polfa”. Tak więc, podczas gdy Polfa zaprzestała produkcji Omnadrenu w 1994 roku, Jelfa kontynuowała jego produkcję – w zasadzie sytuacja nie zmieniła się poza zmianą nazwy i logo firmy. Omnadren jest nadal produkowany w Polsce i bardzo często można go spotkać na innych rynkach w tym samym regionie w wielu innych krajach Europy Wschodniej i regionu Caucus.

Jednak dzisiaj jest jedna zaskakująca różnica: każda fiolka Omnadrenu, która jest obecnie produkowana, zawiera dokładnie taką samą mieszankę wariantów estrów testosteronu, co Sustanon. Oznacza to, że Omnadren jest dziś w zasadzie tylko klonem Sustanona. Obecnie na świecie nie ma nigdzie wszystkich starych preparatów.

Dawki Omnadren – Jak mogę przyjmować Omnadren?

Do użytku terapeutycznego (w leczeniu niskiego poziomu testosteronu) ten steryd anaboliczny jest zwykle przepisywany w dawce dwustu pięćdziesięciu miligramów na jedno wstrzyknięcie, co trzy do czterech tygodni. W celu zwiększenia wydajności dawkowanie jest wyższe i częstsze. Kiedy jest stosowany w celu zminimalizowania supresji testosteronu, który jest wyzwalany przez stosowanie innych rodzajów sterydów, które są anaboliczne, dwieście pięćdziesiąt miligramów Omnadrenu co siedem do dziesięciu dni jest to normalne zalecenie. Aby uzyskać dostęp do prawdziwych korzyści anabolicznych, większość mężczyzn wstrzykuje pięćset miligramów tygodniowo, które są podzielone na kilka dawek, z których jedna jest wstrzykiwana co tydzień.

Siedemset pięćdziesiąt do tysiąca miligramów tego sterydu na tydzień to dość powszechna dawka dla tych, którzy chcą korzyści z wydajności. Te dawki są jednak wysokie, a to oznacza, że ryzyko wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych rośnie! Jednak mężczyźni mogą podjąć kroki w celu zmniejszenia ryzyka. Ogólnie rzecz biorąc, pięćset miligramów Omradrenu na tydzień jest więcej niż wystarczające dla większości facetów.

Niezależnie od dawki, wielu samcom przynosi korzyści z podzielenia dawek na mniejsze dawki, które są wstrzykiwane co drugi dzień. Taka konfiguracja i harmonogram dawkowania pomaga im w utrzymaniu stabilnego poziomu we krwi, a także zapewnia, że są w stanie utrzymywać szczytowe wartości przez cały czas. Niektórzy mężczyźni stwierdzają, że doświadczają mniejszych spadków testosteronu, gdy przestrzegają tej konfiguracji i harmonogramu dawkowania. Jeśli wstrzykną się rzadziej, mogą wystąpić spadki testosteronu, ponieważ estry fenylopropionianu i krótki / mały propionian w steroidzie mogą powodować te spadki.

Jakim sterydem jest Omnadren

Omnadren, jak wspomniano wcześniej, to precyzyjna mieszanka czterech różnych typów zestryfikowanych wariantów testosteronu. Każdy z tych wariantów testosteronu to cząsteczki testosteronu z estrami związanymi z nimi chemicznie w wieku 17 latthpozycja węgla w strukturze testosteronu. Te estry były kiedyś: Propionian , Fenylopropionian , Isocaproate , i Caproate pod starym sformułowaniem. Dziś są to: propionian, fenylopropionian, izokapronian i dekanian.

Dodatek tych estrów spowalnia tempo uwalniania testosteronu do krwiobiegu, co skutkuje wydłużeniem czasu półtrwania różnych zestryfikowanych form testosteronu. Na przykład sam testosteron bez dołączonego do niego estru ma okres półtrwania około 2-4 godzin. Kiedy ester propionianowy jest do niego dołączony, na przykład tworząc propionian testosteronu, okres półtrwania testosteronu jest teraz wydłużony do 4,5 dnia , zapewniając wolniejsze uwalnianie i aktywność hormonu. Gdy już znajdą się w organizmie, enzymy odszczepiają i usuwają przyłączony ester z cząsteczki testosteronu, czego efektem końcowym jest czysty testosteron, wolny od testosteronu, który wykonuje swoją pracę w organizmie. Proces usuwania estru przez enzymy jest odpowiedzialny za różne okresy półtrwania i czasy uwalniania różnych zestryfikowanych wariantów.

Omnadren sam ze wszystkimi jego wariantami testosteronu jako całości ma na celu zapewnienie początkowego szybkiego szczytu poziomów testosteronu w osoczu krwi w około 24 – 48 godzin po podaniu. Po tym procesie, poziomy testosteronu w osoczu krwi mają pozostać podwyższone przez 21 dni z powodu dłuższych zestryfikowanych wariantów testosteronu w mieszance. Celem i ideą rozwoju i marketingu Omnadren było przede wszystkim leczenie mężczyzn z niedoborem testosteronu, a dzięki unikalnym szybkościom uwalniania Omnadrenu jest to prawie wyłącznie to, co produkt został zaprojektowany, przeznaczony i do czego służy.