Nandrolone Fenilpropiyonat (NPP)

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że ten steryd anaboliczny ma wiele takich samych właściwości jak związek, dekanian nandrolonu (Deca). W rzeczywistości fenylopropionian nandrolonu został wprowadzony na rynek jako pierwszy w latach 50-tych. Był sprzedawany pod marką Durabolin.

Firma, która wyprodukowała i sprzedała Durabolin, nazywała się Organon. Później Organan stworzył drugą formułę, dekanian nandrolonu, który był oznaczony jako Deca Durabolin.

Historia fenylopropionianu nandrolonu (NPP)

Ten steryd anaboliczny ma małą podstawę estrową i jest w skrócie znany jako NPP. Nigdy nie osiągnął takiej popularności jak Decanoate, który ma dużą bazę estrową. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że formuła Deconoate była łatwiejsza do kupienia. Był sprzedawany w większej liczbie miejsc. Jednak obecnie podziemne laboratoria produkują fenylopropionian nandrolonu, co zwiększa jego popularność. Jest używany częściej, ponieważ jest łatwiej dostępny.

Jest produkowany w podziemnych laboratoriach, ponieważ jest nielegalny w Ameryce i wielu innych częściach świata. Właściwie trudno jest znaleźć NPP, chociaż jest to łatwiejsze niż kiedyś. Ten steryd jest legalny, gdy jest przepisywany na stan chorobowy. Jednak większość ludzi, którzy tego chcą, szuka tego, ponieważ chcą lepszych wyników w kulturystyce. Z tego powodu lekarz nie przepisze jej.

Dlaczego warto korzystać z fenylopropionianu nandrolonu?

Ten steryd anaboliczny oferuje szereg korzyści w zakresie wydajności i korzyści terapeutycznych. Oprócz testosteronu, hormon znany jako Nandrolon jest sterydem anabolicznym, który jest najczęściej przepisywany przez lekarzy. Jednak formuła Decanoate jest najczęściej przepisywaną formą nandrolonu (zamiast nandrolonu fenylopropionianu).

Ogólnie rzecz biorąc, osoby stosujące Nandrolon bardzo dobrze go tolerują. Nie oznacza to, że nie ma ryzyka skutków ubocznych. To steryd anaboliczny i wszystkie wiążą się z ryzykiem skutków ubocznych.

Właściwości fenylopropionianu nandrolonu (NPP)

Spójrzmy teraz na cechy i funkcję tego sterydu anabolicznego. Pod względem budowy naukowej jest sterydem anaboliczno-androgennym typu 19-nortestosteron. Kiedy ma zastosowanie klasyfikacja 19-nor, oznacza to, że zmiana strukturalna hormonu testosteronu miała miejsce na dziewiętnastej pozycji. Zmiana polega na tym, że atom węgla hormonu został wyeliminowany w pozycji 19.

Po wprowadzeniu tej zmiany do testosteron , Powstaje Nandrolon. Kiedy do zmienionego wzoru (którym jest Nandrolon) dodany zostanie krótki ester o nazwie Phenylpropionate, powstaje Nandrolone Phenylpropionate.

Pod względem działania fenylopropionianu nandrolonu jest tak samo jak Dekanian nandrolonu . Każdy z nich jest wykonany z tego samego hormonu co drugi. Jednak w przypadku NPP (nandrolonu fenylopropionianu) okres półtrwania jest krótszy, a wyrzut Nandrolonu jest większy po wstrzyknięciu.

Zasadniczo, jeśli jesteś zainteresowany utrzymaniem stabilnego poziomu we krwi, będziesz musiał wstrzyknąć NPP więcej niż potrzebujesz wstrzyknąć dekanian nandrolonu.

Jeśli chodzi o porównanie NPP do testosteronu, jest bardziej anaboliczny, ale niewiele. Aby spojrzeć na to z perspektywy, testosteron ma 125 ocena, podczas gdy testosteron ma ocenę 100. Jest znacznie mniej androgenny niż testosteron, z oceną 37 . Testoesteron stawki 100 . Zmniejszone właściwości androgenne są spowodowane tym, że Nandrolon redukuje się do DHN zamiast do DHT. Z tego powodu NPP jest łatwiej tolerowany przez mężczyzn w dużych dawkach w porównaniu z testosteronem. DHN oznacza dihydronandrolon, a DHT oznacza dihydrotestosteron.

Oprócz tego, że jest mniej androgenny, NPP nie jest tak estogenny. NPP aromatyzuje testosteron o osiem procent mniej niż testosteron.

Powinieneś także wiedzieć, że fenylopropionian nandrolonu ma naturę progestyny, która wpływa na jej skutki uboczne.

NPP ma wiele dobrych właściwości innych anabolików. Jednak idzie dalej, wyprzedzając inne sterydy pod względem tego, co może zrobić dla ludzkiego ciała. Aby to wyjaśnić, chcielibyśmy podzielić się informacjami o najlepszych cechach NPP.

Pozytywne cechy fenylopropionianu nandrolonu (NPP)

Jeśli chcesz większej produkcji IGF-1, który jest „insulinopodobnym czynnikiem wzrostu”, NPP Ci to zapewni. IGF-1 to silny hormon o działaniu anabolicznym, który wspomaga organizm człowieka w regeneracji po treningu. Ten ważny hormon odgrywa rolę w wielu komórkach.

Ponadto NPP będzie hamować glikokortykoidy. Glikokortykoidy to kortyzolowe hormony stresu, które odgrywają ważną rolę w tym, jak się czujemy i jak jesteśmy zdrowi. Jednak nie jest dobrze, gdy poziom glukokortykoidów jest zbyt wysoki, ponieważ może to prowadzić do przyrostu tkanki tłuszczowej i utraty mięśni. Kiedy wykonujemy dużo wysiłku fizycznego, jest bardziej prawdopodobne, że mamy wyższy poziom hormonów stresu. Hormon, Nandrolon, jest w stanie zmniejszyć produkcję hormonu stresu.

Kolejną zaletą elektrowni jądrowej jest to, że zwiększa ona retencję azotu. Nasza tkanka mięśniowa składa się w szesnastu procentach z azotu. Kiedy retencja spada, wchodzimy w stan kataboliczny. Im więcej trzymamy, tym bardziej anaboliczne są nasze ciała.

Nandrolone Phenylpropionate również zwiększy syntezę białka. Synteza białek to tempo, w jakim komórki budują białka. Białka są budulcem tkanki mięśniowej.

Ponadto Nandrolon zwiększy naszą liczbę czerwonych krwinek. Te komórki dostarczają tlen do naszych strumieni krwi. Kiedy wzrasta produkcja czerwonych krwinek, wzrasta nasza wytrzymałość mięśniowa i łatwiej się regenerujemy.

Kolejnym pozytywnym aspektem NPP jest to, że zwiększy syntezę kolagenu i zawartość minerałów kostnych. Jeśli chcesz mocniejszej chrząstki i kości, a także zdolności do regeneracji po problemach z kośćmi i chrząstką, ten steryd anaboliczny prawdopodobnie będzie pomocny. W szczególności zwiększona produkcja kolagenu i produkcja minerałów kości wyzwalana przez NPP ułatwi osiągnięcie dobrego zdrowia stawów.

NPP jest również stosowany w leczeniu szeregu schorzeń. Wstrzyknięcia mogą przynieść korzyści pacjentom z HIV i rakiem, podobnie jak pacjenci cierpiący na zmęczenie i choroby wyniszczające mięśnie. Również ci, którzy mają anemię, mogą skorzystać. Inne przykłady stanów, które można leczyć fenylopropionianem nandrolonu, obejmują raka piersi, anemię, karłowatość przysadki, poważne oparzenia, wrzody, problemy z rozwojem umysłowym (u dzieci) i osteoporozę.

Chociaż przynosi korzyści wielu różnym typom pacjentów, w Ameryce jest zwykle przepisywany osobom cierpiącym na anemię, AIDS lub HIV. Jest całkiem skuteczny pod względem poprawy wyników pacjentów. W innych częściach świata może być przepisywany na inne rodzaje chorób, poza tymi, które są stosowane w USA. Jest kilka przypadków, gdy jest używany do spowolnienia procesu starzenia.

Wpływ fenylopropionianu nandrolonu (NPP)

Do tej pory przejrzeliśmy niektóre z głównych właściwości tego sterydu anabolicznego. Znamy jego kluczowe cechy i funkcje. Teraz chcielibyśmy podzielić się informacjami o tym, jak NPP pomaga sportowcom wyczynowym. Większość osób zainteresowanych NPP pasuje do tej kategorii!

Poza sezonem sportowiec wyczynowy zazwyczaj wchodzi w cykl łączenia, a NPP jest skutecznym sterydem w tej fazie. Został zaprojektowany, aby zwiększyć rozmiar i muskulaturę. Jeśli szukasz masywnego budowniczego, na którym polega wielu kulturystów, przekonasz się, że to zapewnia. Chociaż działa dość szybko, wzrost nie będzie szybki. Jednak wzrost będzie przebiegał w sposób stały.

Pamiętaj, że aby efektywnie rosnąć, musisz spożywać wystarczającą ilość kalorii. Oznacza to spożywanie większej ilości kalorii niż spalanie. Jeśli będziesz się prawidłowo odżywiać, uzyskasz maksymalne korzyści z NPP. Ponadto sportowcy wyczynowi mogą stwierdzić, że ich ciała są szczuplejsze, ponieważ ten hormon przyspiesza ich metabolizm. Ponadto regeneracja po treningu i kontuzjach będzie łatwiejsza, gdy dodasz fenylopropionian nandrolonu do rutyny fazy łączenia.

Ten hormon jest również popularnym wyborem cyklu cięcia . Jednak jest bardziej znany jako wypełniający steryd niż tnący! Kiedy używasz go do cięcia, zapobiegnie utracie beztłuszczowej masy mięśniowej. Niestety, gdy zaczynamy odchudzać się w fazach cięcia, ryzykujemy utratę cennej tkanki mięśniowej, a także tkanki tłuszczowej. Ten steryd ochroni tkankę mięśniową, nad którą kulturyści tak ciężko pracują.

Jeśli chcesz uzyskać doskonałą ulgę w dolegliwościach stawów i powrót do zdrowia, NPP może być właśnie dla Ciebie. Wielu kulturystów używa go w mniejszych dawkach, aby uzyskać dostęp do tej korzyści. Steryd nie maskuje objawów. Zamiast tego zapewnia prawdziwą ulgę. Przyrosty siły mogą również wystąpić w przypadku tego sterydu. Jednak zwykle nie jest wybierany z tego powodu.

Porozmawiajmy teraz o wadach. Ze sterydami zawsze jest wada. Jak wspomnieliśmy wcześniej, ten steryd jest dobrze tolerowany przez większość ludzi. Jednak musisz znać ryzyko…

Efekty uboczne nandrolonu fenylopropionianu (NPP)

Ten steryd powoduje skutki uboczne u niektórych użytkowników. Jednak zdecydowanie nie jest to jeden ze sterydów, który jest znany z nieprzyjemnych skutków ubocznych. Jeśli chcesz uniknąć skutków ubocznych NPP lub zarządzać nimi, musisz zrozumieć, jak działa steryd. Powyżej przedstawiliśmy szczegółowe informacje. U większości mężczyzn można uniknąć wszystkich skutków ubocznych tego sterydu anabolicznego. Oto najczęstsze skutki uboczne związane z NPP:

  • Estrogeniczne: Ponieważ ten steryd jest estrogenny, może powodować rozwój męskiej tkanki piersi, wzdęcia i wyższe ciśnienie krwi. Aby uniknąć tych skutków ubocznych, mężczyźni mogą chcieć stosować inhibitory aromatazy.
  • Androgenne: Ryzyko androgennych skutków ubocznych jest niższe, ale nie istnieje. Przykłady androgennych skutków ubocznych obejmują trądzik i wypadanie włosów (łysienie typu męskiego). U kobiet wirylizacja jest możliwa. Jeśli kobiety zauważą problemy z wirylizacją, powinny natychmiast przerwać przyjmowanie NPP. Na przykład kobieta może stwierdzić, że jej łechtaczka się powiększa, jej głos się pogłębia i tak dalej. Ważne jest, aby natychmiast przerwać wstrzykiwanie tego steroidu, jeśli te problemy zaczną się manifestować.
  • Kobiece skutki uboczne: Kiedy kobieta natychmiast przestanie używać NPP, szanse na odwrócenie objawów wirylizacji będą duże. Jeśli pomimo objawów wirylizacji będzie nadal stosować steryd, możliwe, że objawy nie ustąpią.
  • Cholesterol: Ten steryd może negatywnie wpływać na dobry poziom cholesterolu.
  • Hamowanie testosteronu: Ten hormon będzie hamował produkcję naturalnego testosteronu. Mężczyźni, którzy używają sterydów, powinni to robić podczas stosowania egzogennego testosteronu.

Dawki i administracja NPP

Aby uzyskać najlepsze wyniki i zminimalizować ryzyko skutków ubocznych, zaleca się pięćdziesiąt do stu miligramów (50-100 mg) NPP dziennie. Ten steryd do wstrzykiwań można stosować codziennie lub trzy razy w tygodniu. Kulturyści na poziomie zaawansowanym mogą stosować większe dawki, takie jak 400-800 mg na tydzień. Jego sugerowana NPP powinna być używana z formą testosteronu do wstrzykiwań, ponieważ „deka dick” może być widoczny, gdy testosteron jest całkowicie stłumiony do poziomów hipogondalnych.

Dla kobiet, 50-100mg tygodniowo powinno być wystarczające i ograniczyć ilość doświadczanych negatywnych skutków ubocznych.

Legalność nandrolonu fenylopropionianu (NPP)

W Ameryce NPP nie jest legalne, chyba że zostało przepisane przez uprawnionego lekarza z powodów medycznych. Ci, którzy chcą NPP, zwykle zwracają się do podziemnych laboratoriów. Więc nie, kupowanie tego sterydu anabolicznego w Stanach Zjednoczonych jest nielegalne. W rzeczywistości jego światowa podaż jest ogólnie nieco ograniczona. W rzeczywistości łatwiej jest znaleźć dekanian nandrolonu. Ogólnie rzecz biorąc, ci, którzy kupują w podziemnych laboratoriach, stwierdzają, że dekanian nandrolonu kosztuje więcej.

Kup Fenylopropionian nandrolonu (NPP) Online

Ludzie kupują również NPP online. Tak, w Ameryce to nielegalne, ale i tak je kupują. W USA jest uważana za substancję kontrolowaną (wykaz III).

Jesteśmy pewni, że obawiasz się złamania prawa. Z tego powodu zachęcamy do poszukiwania legalnych alternatyw sterydów. Wiele z nich jest niesamowitych i oferuje wyjątkowe, podobne do sterydów korzyści, bez wad sterydowych.

Legalne alternatywy dla sterydów są specjalnie opracowane, aby zapewnić użytkownikom podobne korzyści jak NPP i inne sterydy anaboliczne. Legalne alternatywy sterydów przeszły długą drogę i większość z nich powoduje niewiele skutków ubocznych lub nie powoduje ich wcale. Zakup online jest legalny, zazwyczaj są przystępne cenowo i mają pomagać kulturystom w osiąganiu celów treningowych przez cały rok.

Teraz, gdy masz już wewnętrzną miarkę fenylopropionianu nandrolonu, będziesz w stanie podjąć mądrą i świadomą decyzję o tym, czy jest to dla Ciebie odpowiednie. Naszym zdaniem to jeden z bezpieczniejszych, lepiej tolerowanych sterydów. Jednak sprzedaż nie jest legalna w zbyt wielu miejscach i jest to znacząca wada.

Zaprojektowany, aby pomóc kulturystom, którzy masują lub tną, ten popularny steryd anaboliczny jest dostępny tylko na receptę i prawdopodobnie zawsze będzie. Jeśli chcesz uzyskać te same korzyści, co NPP, bez wad, rozsądnie będzie znaleźć legalną alternatywę sterydów, która ma naśladować korzyści i właściwości fenylopropionianu nandrolonu.