Metylotestosteron

9 września, 2020 Wyłączono Przez admin

Table of Contents

Co to jest metylotestosteron?

  • Skuteczna dawka: (Mężczyźni) 25-100 mg / dzień; (Kobiety) Nie dotyczy
  • Aktywne życie: 6-8 godzin
  • Czas wykrywania: 4-6 tygodni
  • Stosunek anaboliczny / androgenny (zakres): 94-130 / 115-150

Historia i przegląd metylotestosteronu

Jest to dostępne w niektórych syntetycznych formach, ale tak naprawdę była to pierwsza prawdziwa, surowa forma testosteronu, hormonu androgennego, który jest endogennie wytwarzany w męskim ciele. Pierwszy rodzaj tego steroidu był po prostu samym hormonem bez dołączonego estru, innymi słowy, był bardzo podobny do Zawiesina testosteronu , powszechnie znany w kręgach kulturystów jako Test Susp. W 1937 roku propionian testosteronu, znany również jako Test Prop, został uruchomiony i wszedł na wolny rynek razem ze swoim wspomnianym kuzynem. Test Prop był wyjątkowy, ponieważ był to pierwszy testosteron z dodatkowym estrem. Dla tych, którzy nie wiedzą, ester jest zasadniczo wiązaniem atomów węgla i wodoru, które są przyłączone do cząsteczki, w tym przypadku cząsteczki testosteronu. Ester działa w celu spowolnienia wchłaniania steroidu, czyniąc go mniej rozpuszczalnym w wodzie, co skutkuje znacznie silniejszym efektem i opóźnia uwalnianie steroidu u użytkownika.

Więc Propionian testosteronu stał się pierwszą formą testu z wiązaniem estrów, która została wyprodukowana komercyjnie, co czyni go bardzo lukratywnym i popularnym przedmiotem. To powiedziawszy, metylotestosteron nadal stał się bardzo popularnym i skutecznym sposobem wstrzykiwania testów, ale w dzisiejszych czasach jest on głównie stosowany w medycynie i zastępowaniu hormonów bardziej niż cokolwiek innego, jeśli chodzi o cele.

Chociaż Metandren by Ciba został pomyślnie sformułowany, nie jest już dostępny na rynku, przynajmniej w prawdziwym sensie. Jeśli kiedykolwiek natknąłeś się na takie sformułowanie, najprawdopodobniej jest to bzdura, slangowe określenie oszukańczych sterydów. W dzisiejszych czasach będziesz musiał zadowolić się formułami generycznymi lub kompozytami wytwarzanymi przez podziemne laboratoria (UGL). Na dzień dzisiejszy istnieje tylko jedno laboratorium, które wykonuje test metylowy klasy farmaceutycznej, taki jak Ciba, i jest to metylotestosteron wyprodukowany przez Teston w Grecji.

Metylotestosteron nie jest tak popularny jak kiedyś, ale w niektórych częściach planety nadal jest opłacalnym sterydem. Paradoksalnie więc w Stanach Zjednoczonych test metylowy nie jest powszechnie dostępny na receptę. Jednak w tym samym czasie jest ich mnóstwo w zapasach. Jest często stosowany w leczeniu niskiego testu u mężczyzn, a także w podobnie rzadkim stanie zwanym andropauzą, w którym organizm przestaje wytwarzać naturalny testosteron u mężczyzn. Jest również stosowany w leczeniu wnętrostwo , i był używany w leczeniu rak piersi , nadmierna laktacja po ciąży, a nawet osteoporoza. Metylotestosteron był nawet stosowany w leczeniu kobiet cierpiących na menopauzę poprzez wzmacnianie osłabionego libido, a we współczesności pozostaje świetnym lekarstwem dla osób cierpiących na skutki menopauzy. Większość kobiety w tym momencie zostaną przepisane alternatywne preparaty testosteronu, ale pamiętaj, że metylotestosteron jest nadal opcją. Oprócz preparatu doustnego istnieją popularne mieszanki kremów testowych i kremów progesteronowych lub żeli transdermalnych, które przenoszą w ten sposób hormon. Poza tym, tabletki podskórne, takie jak Testopel i konkurenci, są również popularnymi sposobami przyjmowania tego hormonu.

Ponieważ jest to stara szkoła, większość ludzi zakłada, że musi to być oryginalny, najlepszy sposób przyjmowania testosteronu. Cóż, prawdę mówiąc, bardzo niewiele osób w dzisiejszych czasach celowo robi wszystko, co w ich mocy, aby wziąć metylotestosteron. Po pierwsze, jest bardzo estrogenny, bardziej niż inne formy testu. Oznacza to, że skutki uboczne, które powoduje, po prostu nie są warte zajmowania się w konwencjonalnym sensie. Poza tym, ale jest też bardzo, bardzo hepatotoksyczny. Oznacza to, że może narazić wątrobę na ryzyko z powodu toksyczności. Jest to efekt uboczny, który jest praktycznie niewidoczny w innych formach testów, ale ponieważ jest przyjmowany doustnie i jest raczej stary w swojej recepturze, ma wyjątkową właściwość hepatotoksyczności. Biorąc pod uwagę te skutki uboczne i problemy, jest po prostu znacznie więcej alternatyw dla sportowców lub innych osób do rozważenia przed podjęciem decyzji o zastosowaniu metylotestosteronu. Są to również powody, dla których tradycyjna medycyna prawie nigdy nie używa metylotestosteronu.

Właściwości i właściwości metylotestosteronu

Metylotestosteron jest czystą pochodną hormonu testosteronu, ale to, co ją wyróżnia, to fakt, że na jego szczycie znajduje się grupa metylowa, aby zapewnić, że można go przyjmować i wchłaniać drogą doustną. Grupa metylowa dodana do cząsteczki zapewnia testosteronowi przetrwanie procesu trawienia i mechanicznego rozkładu wewnątrz organizmu. Grupa przyczepia się do 17. pozycji węgla i to właśnie to ustawienie sprawia, że metylotestosteron ma swoją nazwę jako C-17-aa androgenny steroid . Jest podobny do wszystkich innych form testosteronu, ponieważ ma bardzo wysokie parowanie anaboliczne i androgenne, wynoszące 100 w każdej odpowiedniej kategorii. Należy również zauważyć, że ponieważ istnieje ta dodatkowa zmiana w regionie C17-aa, będzie znacznie mniej wyraźna aktywność anaboliczna, która może być inteligentnie zauważona i zrozumiana zarówno przez użytkownika, który odczuwa efekty z pierwszej ręki, jak i również lekarz, który teoretycznie zaleciłby stosowanie związku w pierwszej kolejności.

Pod względem funkcji Methyltest jest świetny do dostarczania po prostu testu, którego potrzebuje organizm z powodu niezdolności do produkcji lub czegoś podobnego. Nie jest biodostępny i jest bardzo estrogenny, więc znowu oznacza to, że nie jest preferowanym sposobem suplementacji testosteronu. Pomimo niektórych z tych negatywnych skutków, które sprawiają, że jest on słabo zalecany do wyczynowych lub sportowych wysiłków, istnieje wyjątkowy wyjątek, który występuje tylko w metylotestosteronie w porównaniu z innymi estrami i testosteron związki.

Gdybyśmy oceniali to wyłącznie na podstawie bycia hormonem testosteronu, Methyltest jest świetny, ponieważ jest syntetycznym modelem oryginalnego męskiego androgenu, który wszyscy znamy i kochamy. Jednak jest syntetyczny iz tego powodu niektórzy mogą przypuszczać, że organizm nie byłby w stanie pozwolić mu na związanie się z miejscami receptora. To nieprawda. Prawda jest taka, że pomimo tego, że jest wytwarzany w laboratorium, organizm nie jest w stanie tego stwierdzić i z powodzeniem połączy się z receptorami androgenowymi, tak jakby był to endogennie wytwarzany przez organizm testosteron. Chociaż uważamy, że jest to związek czysto męski, prawda jest taka, że kobiety również mogą mieć niski test i często potrzebują go podczas bardzo krytycznych zmian hormonalnych w ich życiu. Z pewnością jest to prawdą, gdy nadchodzi menopauza, ponieważ normalna produkcja hormonów ma tendencję do słabnięcia u prawie wszystkich kobiet. Ale kiedy porównasz wymagania testowe mężczyzn i kobiet, mężczyźni potrzebują ponad dziesięć razy więcej testosteronu niż kobiety, więc porównanie nie jest nawet dokładne pod względem indywidualnego zapotrzebowania, ale oczywiście, jak w przypadku wszystkich rzeczy, są rzadkie wyjątki.

Ponieważ metylotestosteron jest rzeczywiście testosteronem w postaci czystej kości, będzie w stanie działać tak skutecznie, jak oryginalna formuła testosteronu. Oznacza to, że jeśli jesteś kimś, kto jest bardzo zaniepokojony swoim wyglądem seksualnym lub fizycznym, może być dla ciebie bardzo interesujące posiadanie funkcjonującej, wysokiego poziomu suplementacji metylotestosteronem. Oprócz oczywistych wymagań fizycznych, ważne jest, aby suplementacja testosteronem była czysto poznawcza lub psychiczna. Jeśli masz niski poziom w którymkolwiek z tych obszarów, natychmiast potrzebujesz go więcej. Chociaż dobrze jest wiedzieć o metylotestosteronie, dobrym pomysłem jest również zbadanie innych profili testów, takich jak Testosteron Cypionate, Testosteron Enanthate, Testosterone Propionate lub nawet wyżej wymieniona zawiesina testowa.